Sari la conținut

DONATII PENTRU CHOPPERISTI


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 889
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Donez : Cutie viteze dnepr demontata

Pompa frana fara pistonas+etrier si racord -Ij planeta 5

Piese scuter Manet -110 cmc

Geaca motor marime xl

Si sa imi mai aduc aminte ...!

Va urma !

 

P.S sunt din Pitesti.

Tel 0788277308

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez : Cutie viteze dnepr demontata

Pompa frana fara pistonas+etrier si racord -Ij planeta 5

Piese scuter Manet -110 cmc

Geaca motor marime xl

Si sa imi mai aduc aminte ...!

Va urma !

 

P.S sunt din Pitesti.

Tel 0788277308

 

Bravo mah.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici un rezervor de M?

:crack:

Da am rezervor de MT-10....cel standard.

 

Klaus doar esti din Pitesti ne intalnim La Tanta si vb ...dar vezi cum faci sa ii dai si lui Marian pinionul de a treia pt ca mi-a spus intr-un P.M

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da am rezervor de MT-10....cel standard.

 

Klaus doar esti din Pitesti ne intalnim La Tanta si vb ...dar vezi cum faci sa ii dai si lui Marian pinionul de a treia pt ca mi-a spus intr-un P.M

Mersi Socky, o sa vb eu cu Claudiu in curand ca tre sa ii dau o platina.

:crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut niste coburi mai folositi, ma cam enerveaza ideea sa-mi cumpar noi - sunt si scumpi si arata fain numai dupa ce se invechesc... Aveti careva, nu neaparat gratis, of course?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salut

 

azi am rascherat umpik asfaltu cu pielea ca am cazut cu motoru. n-am nimik insa pisoiashu meu e nitzel defect la ghidon. Mi-ar trebui un ghidon vechi gen bara dreapta ca sa il inlocuiesc pe ala indoitu. Are careva unu shi d-asta shi ii prisoseste. recompensez in alcool :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut all super tare topicul respect fata de voi ar trebui facut un topic si pt vitezane cu donatii apropo daca aveti cumva vreo mobra prin boxa sau garaj ma ofer voluntar sa va scap de ea

mi-e mi s-a furat si bani de moto nu am inca :P am ramas cu actele (noi din pacate, am facut acte noi la mobra si reusisem sa o si vopsesc metalizat in doua nuante albastru si argintiu) :P

care ma face sa zambesc din nou raman profund recunoscator si dau o bere :ok: :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

 

azi am rascherat umpik asfaltu cu pielea ca am cazut cu motoru. n-am nimik insa pisoiashu meu e nitzel defect la ghidon. Mi-ar trebui un ghidon vechi gen bara dreapta ca sa il inlocuiesc pe ala indoitu. Are careva unu shi d-asta shi ii prisoseste. recompensez in alcool :ok:

sal...ti-am dat p.m.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot un fel de donatie,cred.Toata lumea stie despre accidentul (sau cum s-o chema )recent de la Snagov a lui Banderas si de problemele ulterioare cauzate de acesta.Ca un ajutor(si in simbol,am inteles ca multa lume de aici de pe forum are vreo haina de piele cumparata pe bani putini de la el),ofer geaca din imagine,cine o vrea este rugat sa ma contacteze (0721658700),si in schimbul ei sa ofere o compensatie materiala(nu are importanta cit,cit crede de cuviinta) pt.Banderas. Va multumesc si va astept!

Geaca este marimea 46,pt.o persoana de aprox.1.70,este italiana,calitate si stare f.buna,inclusiv capsele,fermoarul si captuseala. Va multumesc!

post-8289-1157366706_thumb.jpg

post-8289-1157366731_thumb.jpg

post-8289-1157366752_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce pot sa zik , sunt un cititor.. al forumului! pana acuma intram si citeam topicuri acuma mi;am facut cont ca am si eu de donat diferite obiecte.. ce nu mai imi folosesc, am la sat la casa 1 motor complet Carpati.. il dau la cineva care are nevoie de el motoru functioneaza dar cum o stat in ploaie o ruginit, are acte si tot numere vechi il dau gratis sa vina sa il ia... si mai am ceva piese de choper.. trebe sa ma uit si anunt .. numa bine .. chiar m;am bucurat astazi cand am citit topicu asta !!1 e f f bun!! tot aja! bafta :baldy:

 

Kawa_Dan daca am putea sa ne vdm in legatura cu casca mi;ar trebuio pt fratele meu! eventual daca ai putea sa o trimiti prin posta.. iti raman dator :cheers: , bafta mult si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...