Sari la conținut

DONATII PENTRU CHOPPERISTI


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 889
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nene mai am gasit lucruri de dat ..... :

...........

 

mai am gasit si :

3 carburatoare de mz 250

un cauciuc original de la mama lui de nipru

si inca o carutza de fiare ce zac pe la mine prin garaj

 

...........

 

 

As vrea si io un carburator, daca mai e valabil, iti dau pm daca confirmi :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca nu binevoiesti sa-ti completezi profilul.....te paste un warn si stergerea posturilor.

 

B.

 

hai mah omu, lasa-l ca poate a uitat, alea alea.daca era bulangiu nu posta la donatii.

:grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata mi-am completat si profilul ... duminik ma duc la bucale ...

Mr.ORL astept sa ma suni vineri seara ... iti aduc piesele

si paici stresezi mah lumea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Klaus,dar lasa si tu un nr de tel ceva sau un id de mess.sa poata lumea sa dea de tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine a zis ca are niste piese de mobra pe akasa .. prin bucuresti .. ca nu mai tin minte numarul .. il rog sa scrie numaru pe aici sau sa ma contacteze la : dark_war18@yahoo.com sau la 0724003861

 

:baldy: cred ca legat de piese de mobra ai avea mai mult succes la comuniste :grinbandit:

dachiar, daca tot vii cu traista incarcata cu jucarii, nu ai pe acasa si un far de carpati cu kilometraj cu tot? :haha: iti asigur transportul si bem si o bere daca ne permite timpul, cand vii :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine are si cine poate sa ma ajute cu o donatie modesta sau daca aveti prin magazie un rezervor de IJ? de starea lui de sanatate ma ocup cu cea mai mare placere .

 

Si o casca full? nu conteaza mult starea ei de sanatate desi ma rog la Dumnezeu ca starea celui care a purtato sa fie buna :baldy: :grinbandit: fac cinste nu degeaba :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine are si cine poate sa ma ajute cu o donatie modesta sau daca aveti prin magazie un rezervor de IJ? de starea lui de sanatate ma ocup cu cea mai mare placere .

 

Si o casca full? nu conteaza mult starea ei de sanatate desi ma rog la Dumnezeu ca starea celui care a purtato sa fie buna :haha: :grinbandit: fac cinste nu degeaba :bigstar:

casca iti dau eu, stii tu, daca ai nevoie...vezi ca la simson nu merge prea bine casca full :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez role masura 43-44, marca noname insa cu roti de silicon care nu fac zgomot , bune pentru incepatori. doritorii sa dea PM, prinu care scrie e primu servit.

 

smecher rau postul asta...utile si astea, ca rulmentii, daca sunt ABEC 5 sunt destul de rezistenti si poate merg folositi la cate ceva :bigstar: le mai ai? :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

smecher rau postul asta...utile si astea, ca rulmentii, daca sunt ABEC 5 sunt destul de rezistenti si poate merg folositi la cate ceva :angry: le mai ai? :D

 

nu maestre , acum cade lordrhadoo cu ele :eek: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu maestre , acum cade lordrhadoo cu ele :moto: :angry:

:moto: tare...deci sa inteleg ca a fost bun postul aici la donatii :eek:

 

bagami-as ceva mare si urat in el de tren ... l-am pierdut pe ala de la 06.25 .. vin cu ala de 10.35 .. asa ca orl .. whait for me !!!!

 

din cate mi-ai spus, pistonu de ti l-am dat nu se potriveste....cauta sapt asta si daca il mai am pe cel vechi ti-l trimit :D daca nu ai ce face cu ala(sunt curios daca la mine merge) poate il bag eu in capra :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am doua caucioace de la Intruder, eu mi-am luat noi

ala de pe spate era prea mare si freca de cardan, ala de pe fata e bun dar le-am schimbat pe amandoua

fata Mezeller 80/90-21

spate Dunlop 190/?-15 nu stiu exact cat e dar cam atat ca nu le am acasa au ramas la un amic in portbagaj la dacie si le plimba de 2 sapt

le dau cadou, le donez, pentru unu care n-are mai merge vara asta cu ele

 

 

ps..asta nu are nici o legatura dar nu ma pot abtine

Am o pereche de cizme de la Louis Highway long, le stiti sigur, si mi le-am luat mici. Sunt 42 dar nu le pot incalta. Le-am dat pe net ca le vand si ma suna un bou din Suceva ca vine in Bucuresti si ca le vrea. Eu nu eram azi disponibil dar l-am trimis la o prietena la magazin ca le avea expuse (incerc sa scap de ele). Vine tzaranoiu, le probeaza, trage de ele, le rupe urechile de piele, ma suna ca nu-i vin si pleaca. Cand ma duc pe seara si le vad rupte, m-au luat toti dracii.L-am sunat si-mi zice "frate, erau putrede, nu e vina mea"...sunt cumparate de o luna direct din Germania de la Louis, si eu am o pereche identice de care trag in fiecare zi si nu se mai rup.M-a dezgustat tzaranu dracului la culme si eu sunt genul deschis si prietenos dar daca mai dau de inca unul ca el ma fac al dracului...si nici macar nu a avut bunul simt sa se prezinte la telefon, nici nu stiu cu cine am vb

Editat de plescoi rulz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu maestre , acum cade lordrhadoo cu ele :moto: :angry:

mersi inca odata, nu am cazut niciodata cu ele

 

:moto: tare...deci sa inteleg ca a fost bun postul aici la donatii :eek:

din cate mi-ai spus, pistonu de ti l-am dat nu se potriveste....cauta sapt asta si daca il mai am pe cel vechi ti-l trimit :D daca nu ai ce face cu ala(sunt curios daca la mine merge) poate il bag eu in capra :cheers:

a fost f bun, mai invata lumea sa faca miscare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am doua caucioace de la Intruder, eu mi-am luat noi

ala de pe spate era prea mare si freca de cardan, ala de pe fata e bun dar le-am schimbat pe amandoua

fata Mezeller 80/90-21

 

 

il vreau eu cel pe 21 te rog....dau si berea :blbl:

lasa-mi un raspuns daca il primesc :cheers: :scratch:

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ma imi place ce ati facut voi ati facut fericiti pe o gramada de oameni sunteti cei mai tari de pe forum Choperisti!!!Va sunt recunhoscator dau de baut sa ne intalnim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o pereche de cizme de la Louis Highway long, le stiti sigur, si mi le-am luat mici. Sunt 42 dar nu le pot incalta. Le-am dat pe net ca le vand si ma suna un bou din Suceva ca vine in Bucuresti si ca le vrea. Eu nu eram azi disponibil dar l-am trimis la o prietena la magazin ca le avea expuse (incerc sa scap de ele). Vine tzaranoiu, le probeaza, trage de ele, le rupe urechile de piele, ma suna ca nu-i vin si pleaca. Cand ma duc pe seara si le vad rupte, m-au luat toti dracii.L-am sunat si-mi zice "frate, erau putrede, nu e vina mea"...sunt cumparate de o luna direct din Germania de la Louis, si eu am o pereche identice de care trag in fiecare zi si nu se mai rup.M-a dezgustat tzaranu dracului la culme si eu sunt genul deschis si prietenos dar daca mai dau de inca unul ca el ma fac al dracului...si nici macar nu a avut bunul simt sa se prezinte la telefon, nici nu stiu cu cine am vb

aaa.... sunt distruse ireparabil sau se pot reanima???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...