Sari la conținut

DONATII PENTRU CHOPPERISTI


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

Casca ai dat-o? Daca nu, m-as abona eu ca am capul mare. Daca mi-o dai pe a ta, donez mai departe casca actuala, un flip-up XL dar cam zgariat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 889
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Donez o Jawa,modificata cruiser ,este inmatriculata cu numere de galati,are chiar si asigurarea platita pana in februarie

Motorul are nevoie de putina atentie mai exact baterie, cablu de acceleratie si cateva regleje in rest e ok

Singura pretentie pe care o am este sa faceti actele,motorul este in Buzau ,aaaa si o adoua pretenti este sa vi-l transportati :peace:

Astept pm de la cei interesati

asfalt uscat :moron:

 

edit: motocicleta ca an de fabricatie este din 62 ,dar motorul este de jawa TS din 92-93,motorul nu are nevoie de segmentari sau ceva de genu..... :)

o mai ai ..o vreau eu................scze daca am sarit niste pagini din topic...spune daca o mai ai...

daca mai are careva ceva asemanator....rog sa posteze...acum sunt sub influenta alcooolului asa ca nu luati in considerarea greselile si altele.....:smoke: :wave: :) vreau si eu ceva care sa aiba 2 roti... :) :scratch: dau de bauta ...evntual banii...mai revin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut ori ce mar putea ajuta sa imi fac un chopper home made :moron: miam facut rost de un motor de 49 cmc si acum vreau sa ma apuc de construit :peace: deci daca ma poate ajuta cineva tot respectul si jos palaria :scratch: :) :) :)

 

MZ-ul ala e facut de NicuChopper (nick-ul lui de pe forum). Baiatul e din Campia Turzii. Eu-ti zic sa iei legatura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Casca ai dat-o? Daca nu, m-as abona eu ca am capul mare. Daca mi-o dai pe a ta, donez mai departe casca actuala, un flip-up XL dar cam zgariat.

da o mai am! se inscrisese cineva la ea dar nu a mai dat nici un semn. casca este XXL si de cand o am eu s-a mai lasat!!!! daca nu iti este buna lasa pe altcineva! :lol:

Editat de liviudurbac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@LiviuDurbac: mai ai manusile si aparatoare de gat pentru vant sau le-ai donat?daca le mai ai,m-as abona eu la ele,la capitolul echipament stau cam prost si cu monetarul la fel ca bag bani in mobra...mercy mult! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@LiviuDurbac: mai ai manusile si aparatoare de gat pentru vant sau le-ai donat?daca le mai ai,m-as abona eu la ele,la capitolul echipament stau cam prost si cu monetarul la fel ca bag bani in mobra...mercy mult! :lol:

le am! te sun vineri sau sambata! stau la un suc daca vin cu motoru,daca vin cu masina sunt in graba! nu stiu daca am timp sa stau! mai trimite odata numarul ca nu stiu ce am facut cu el! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

le am! te sun vineri sau sambata! stau la un suc daca vin cu motoru,daca vin cu masina sunt in graba! nu stiu daca am timp sa stau! mai trimite odata numarul ca nu stiu ce am facut cu el! :lol:

 

 

Mercy mult coane! :lol:

 

0748660547

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu un rezervor de mobra, arata aproape bine, un carburator de vn 500 am incercat sa il pun pe ij dar trebuia sa modific cam mult

luci 0740188234

 

Ma intereseaza pe mine carburatoru de VN 500 daca il mai ai ti-as fi recunoscator..!!!! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hallo,

 

Eu mai am acasa doua capace laterale ptr. Intruder VS 1400, originale in rosu (orig.: "maroon"), si lampa originala din spate.

Vi le daruiesc, daca imi platiti posta. Pe foto se vad capacele bine daca o deschideti mare. Lampa din spate este destul de noua, fiindca imediat dupa ce am cumparat motorul am schimbat-o.

daca mai are cineva interesul sa ii mai pun ceva in pachet, (Louis, Heingericke, Polo, etc.), spuneti!

 

Email: vtwin@gmx.de

 

Salut GERHARD 13 mai ai lampa spate daca o mai ai am eu nevoie.!!!!

 

completeaza-ti locatia.

 

B.

 

Salut Blakrider sint din ILFOV ,POPESTI LEORDENI , str Leordeni. Nr 80 . cod postal 077160 ...!!!!!

 

am si eu cateva lucruri prin casa care le donez: o casca integrala(flip-up) negru mat marimea xxl cu 2 geamuri(unul fumuriu si unul alb), niste manusi,o protectie de vant pentru gat,o masca de fata,un brau care se prinde cu arici.

dupa ce le dau pe astea mai caut!

o singura conditie am: le dau celor care au marimea respectiva! nu vreau sa le dau ca sa le vanda altii! nu ca as pierde eu ceva dar vreau sa am certitudinea ca am bucurat un om!

:lol:

 

am eu mare nevoie de ;protectie vint , si masca de fata.??? daca ti- au ramas.,,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut GERHARD 13 mai ai lampa spate daca o mai ai am eu nevoie.!!!!

Salut Blakrider sint din ILFOV ,POPESTI LEORDENI , str Leordeni. Nr 80 . cod postal 077160 ...!!!!!

am eu mare nevoie de ;protectie vint , si masca de fata.??? daca ti- au ramas.,,

masca de fata o am. protectia de gat am promis-o si o duc sambata. mai am o pereche de manusi fara degete si un brau. atat! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

masca de fata o am. protectia de gat am promis-o si o duc sambata. mai am o pereche de manusi fara degete si un brau. atat! :lol:

 

 

sal, manusile si braul le vreau eu pls. daca le mai ai da-mi un semn te rog ca sa-ti trimit adresa.

 

 

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

donez un brau piele(blanita pe interior).

B.

 

* 'neatza!

ce masura e?... merge la o talie de 68-70 cm? eu as avea nevoie de un brau ptr. vreme rea, acuma l-am dat jos si p-ala de neopren...

merci!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar merge la mine pe fata?Zi tu ca le stii ca un om mare :baldy: :lol: :lol:

 

nu merge mah ca are mai putine spite,dac mergea era pusa demult la mine :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...