Sari la conținut

DONATII PENTRU CHOPPERISTI


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

Nu mere, bre.

 

Am dat roata, dar am mai facut rost de una, fara cauciuc insa. Pun poze in seara asta cand ma duc sa o iau din Rahova.

Singura chestie e ca pe asta nu as da-o gratis, chiar daca nu mi se potrivest mie. Cine e interesat, sa zica un pret pe PM. Singura chestie e ca nu o dau gratis, dar nici nu iau pielea de pe nimeni. Cat mi se da, aia e. Posta m-a costat 500 de mii.

 

 

Cam scumpa posta la voi.Vino la Bv ca e mai ieftina. 100 de mii in gara :bounce: :baldy: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 889
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

 

Nu mere, bre.

 

Am dat roata, dar am mai facut rost de una, fara cauciuc insa. Pun poze in seara asta cand ma duc sa o iau din Rahova.

Singura chestie e ca pe asta nu as da-o gratis, chiar daca nu mi se potrivest mie. Cine e interesat, sa zica un pret pe PM. Singura chestie e ca nu o dau gratis, dar nici nu iau pielea de pe nimeni. Cat mi se da, aia e. Posta m-a costat 500 de mii.

 

 

Si pe la ce ora vii matale, asa ca sa stiu si eu :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

:cheers: F. TARE ideea de donatzie/i :cheers:

deci ma bag si io.... pt. inceput sa primesc !!!! :rusinica:

Te-ai gindit vreodata ca acest topic are alt scop decit acela de a te baga tu in seama?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez un brau piele(blanita pe interior).

B.

 

* Braul si cu mine am ajuns cu bine in Bucuresti. multam frumos! Black, cand veniti si voi in capitala, dau eu berea.

Sa stii ca primul test l-a trecut cu bine, am stat cu el la mijloc, in sacul meu (subtire) de dormit, in cort, a fost mai tare ca fularul iarna!! :rusinica: Am inghetat doar la picioare, ca acolo nu ajungea braul... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi,astia mai ai dracului...! Am de dat o pereche de blocatoare de coburi Held,cu click-system...Ai mei sunt modelul Titus.Am cumparat ca prostu' 2 perechi,in loc de 2 bucati...Daca n-am invatzat nemtzeste,cand eram mic...Ma,si-am vrut!...Da' lenea,de!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi,astia mai ai dracului...! Am de dat o pereche de blocatoare de coburi Held,cu click-system...Ai mei sunt modelul Titus.Am cumparat ca prostu' 2 perechi,in loc de 2 bucati...Daca n-am invatzat nemtzeste,cand eram mic...Ma,si-am vrut!...Da' lenea,de!

daca nu ai ce face cu ele ma arunc eu sa le primesc-iti dau datele pe pm :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorry,s-a gasit client la ele...N-am apucat sa anunt ,k imediat dupa ce le-a luat,am plecat la mare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

man am si eu o belea. imi trebuie cauciuc pe fata 110/90 16P pt un maruder de 250.

am intrebat in stanga si in dreapta si nu am gasit nimic.

singura solutie pare sa fie o comanda la un tip din tulcea care imi aduce pe dimensiuni dar cu 16V si 145 euroi.

 

mie mi se pare prea scump dar nu am solutii, ce credeti sa ma bag pana la urma?

 

aveti alte idei solutii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Lupule ti-am dat PM. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nijte piese de simson ... chiuloasa, piston, supape ...se gasesc ?

 

Sherky, am eu una SIMSON 425S din 1961 ... demontata toata, sunt si pozele pe undeva la Vinzari Moto. Daca vii dupa ea la Brasov si ai un portbagaj mare, poti sa vii sa o iei la Buk. Cu 150 de €.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca stiti pe cineva care dezmembreaza o Virago sau care are piese... Vreau si eu second hand o cutie cu capac cromat din stanga rezervorului. E urgent! Dau si bani...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...