Sari la conținut

Antrenament Mare Touring Pe 1 Dec. Sponsorizat Buc-tulcea Si Retur


Constantin
 Share

Postări Recomandate

Inteleg ca pina acum s-au inscris:

1. Constantin

2. Alecu

3. Homar

 

INVENTA Agentie de Proprietate Intelectuala nu cistiga nimic. Se merge pe mina mea sa incurajeze spiritul moto in Romania. Asta este adevarata sponsorizare, fara interes. Ca atare singura conditie pentru participanti este sa faca o buna impresie privind motociclistii, pe unde vom trece.

 

S-a estimat pt 600 km,cu 5l/!00km, 30 l, respectiv max 1 mil. de participant. La Hirsova isi platesc cei care ajung separat si ne socotim apoi.

 

Alti amatori clari?

 

Sunt si urmatorii?

4. Demoto

5. Kombat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 74
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Momentan sunt racit cobza, dar daca imi trece cat de cat, vin si eu.Sigur.

 

Duoa cum scrie accuweather, sambata este singura zi in care putem merge fara ploaie.

Iau 10 vitamine C pe ora si Paracetamol sa pot veni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Momentan sant fericitul posesor al unei sinuzite acute frontale care ma tine prin casa de vreo 2 saptamani,motoru deja l-am bagat la iernat,i-am scos bateria...dar as merge cu masina(binenteles ca-mi platesc singur drumu)poate aveti bagaje,poate se mai incalzeste vrun pasager

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este prevazut un nr. limitat de locuri pentru decontare.. Sa nu ii incurcam pe altii care ar dori sa participe, inscrietiva aici cu mentiune "participare certa", numele real si nr. de tel, pina la ora 15,00. Cei care se decid .ulterior vin prin "forte proprii".

Deplasarea nu se organizeaza de vre-o entitate; fiecare participa pe propria raspundere. Nimeni nu are nici-o obligatie fata de ceilalti, fiind la latitudinea sa sa aiba o atitudine de "camarad".

Poate vom putea forma in timp un grup amatori de Mare Touring.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate nu pot sa va insotzesc, mai ales ca pe ploaie la o viteza de 20-30 km/h constant peste limita nu ma simt confortabil.

Drum bun shi fara incidente. :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: plecat la 11 fara un sfert dupa manusi de iarna, ajuns acasa pe la 11jumate12 fara un sfert, completat zeama la cutie+ verificat suruburi esentiale (toate chestiile pe care vroiam sa le fac ieri dupa-amiaza dar la care am renuntat temporar cand am vazut primul anunt :kiss: ), etc = aproape 1 noaptea, povesti cu femeia de genul ''bai esti :D si o sa :lol: daca pleci maine '' = 2.30 :haha: si trezit azi dimineata la 6.30 in speranta ca o sa stea ochii deschisi dupa o cafea de 7,5 lingurite cu varf la cana(nu a dat rezultatele scontate).

Rezultat = stau acasa, ar fi o mare tampenie sa merg la un drum de 10 ore pe motor la temperaturi sub 10 grade si cu intoarcere pe intuneric cu numai 4(patru) ore de somn in noaptea anterioara. Siguranta pe primul loc, in primavara am mai adormit pe motor la o faza asemanatoare. Ramane pentru alta data, mi-ar fi placut sa duc comunista pe faleza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: plecat la 11 fara un sfert dupa manusi de iarna, ajuns acasa pe la 11jumate12 fara un sfert, completat zeama la cutie+ verificat suruburi esentiale (toate chestiile pe care vroiam sa le fac ieri dupa-amiaza dar la care am renuntat temporar cand am vazut primul anunt :kiss: ), etc = aproape 1 noaptea, povesti cu femeia de genul ''bai esti :D si o sa :lol: daca pleci maine '' = 2.30 :haha: si trezit azi dimineata la 6.30 in speranta ca o sa stea ochii deschisi dupa o cafea de 7,5 lingurite cu varf la cana(nu a dat rezultatele scontate).

Rezultat = stau acasa, ar fi o mare tampenie sa merg la un drum de 10 ore pe motor la temperaturi sub 10 grade si cu intoarcere pe intuneric cu numai 4(patru) ore de somn in noaptea anterioara. Siguranta pe primul loc, in primavara am mai adormit pe motor la o faza asemanatoare. Ramane pentru alta data, mi-ar fi placut sa duc comunista pe faleza

 

Ce facusi Zidule? Te-i agitat degeaba? E... las' ca nu au intrat zilele in sac, or mai fi si alte d'astea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...