Sari la conținut

Dacia Killed Moto


KristaKe
 Share

Postări Recomandate

sper si eu ca bikerul sa fi iesit ok din treaba asta, nu stiu ca eu am ajuns cand deja se consumase toata faza, dar cred ca bike-u' era parcat acolo deci nu era stapanul pe el...cat despre papucarul ala...un imbecil ce sa zic... :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate imi amintesc eu, motorul era al lui Pascota, sau al unui prieten d-al lui, cu care se plimba prin orash... Motorul era parcat, iar dobitocu' ala cu papucu' venea destul de tare... parca i se blocase acceleratzia, sau ceva de genu' ala... aia nu mai shtiu sigur...

 

DDC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gresit, maxi-taxi, mai ales cei de la interurban sunt cei mai idioti soferi

 

Aia de la maxi-taxi interurban sunt intr-o clasa numai a lor, ceva de genu Shumahar-wannabe ofticat pe viata, fara perspective de viitor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Idioti sunt peste tot, macar sa nu-i intalnesti cand esti calare :D

Din pacate un sfarsit asemanator a avut si Guzzu meu :lol: pe care l-am vandut in primavara: l-a luat in plin un betiv intr-o parcare, cred ca lesinase la volan cu piciorul pe acceleratie. Noroc ca noul proprietar nu era pe motor, tocmai il parcase si facuse 10 pasi :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dobitocu' ala cu papucu' venea destul de tare... parca i se blocase acceleratzia

 

Pai bine frate, dar exista ambreiaj, exista cheie de contact etc. Te poti opri, nu mergi ce bezmeticul pana te opresti pe motorul omului.

In alta ordine de idei, daca gasesti e cineva in casa sau in masina si nu il cunoti, il poti omori: dreptul la proprietate privata, nu? Dar daca il gasesti pe motor, oare ai voie mai intai sa il schingiuiesti? :D :lol: :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...