Sari la conținut

1 Ianuarie 2006


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 70
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eu zic ca la piatra cracanata ar fii cel mai stralucit ... si pe la 12 :ok:.

nu te mai stresa atat cu ora 12 :peace: poate nu constientizezi...hellooooo revelion,bautura zbenguiala,,,iti zice ceva?SOMN!!!!!!!!!!!!!!mai tarziu.

nu cred io ca o sa le comvina baietilor sa plece mahmuri la plimbare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si la Craiova cum a dat frigul gata s-a spart gasca...sincer ma bate gandul sa fac trecerea intre ani pe motocicleta...ramane sa vad cum fac sa nu imi cada vreo sticla in cap :) poate sa fie si zapada...usurel asa tot merg eu :) Bafta la toata lumea si daca mai e careva prin Craiova tentat de asta...luam legatura.

 

 

Te inseli nu sa spart nici o gasca, cel putin noi cu rusestile inca ne plimbam (cind este fig afara merg rusoaicele noastre bine :D). De Craciun am fost la plimbare cu motoarele si me-am incalzit la un gratar pina dimineata :ok: . De revelion mergem in centrul orasului pe doua roti, vrem sa trecem in noul an in seaua motociletei ;) ; daca vrei sa mergi cu noi te asteptam. Vin-o seara dupa ora 19 la nea Costica; la Baraca; acolo ne intilnim de ceva vreme. :peace:

Editat de cretescu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa e....bine zis matzo .....minim 14....sa inteleg ca voua chiar va place herastrau nu ?? :D)

pai da...... :) o data pe an e revelionu :ok: nu tre sa petrecem cum se cuvine? :)

oricum noi nu cred ca venim......in fine mai e pana atunci.....om trai si am vedea ;) :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci cum ramane la ora 2 la arc de triumf da ??sper ca o sa veniti sa nu ma car pana acolo degeaba....daca e ceva useru de yahoo il gasiti la profil sa vorbim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok ramane la 2 la arc sa vad daca ajung....ideea e ca azi am fost o gramada cu motoare (cine a fost prin centru in trecere stie :peace: ) si toti radeau cand auzeau de ora 2 ca ei o sa doarma pan la 4...oricum sa veniti cat mai multi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:peace: :ok: :D :) 'm'bag unghian-n gat!! Daca stiam ca o vine si Bronto, mi-as fi luat si io mobra si as fi venit. Da' asa... :) (poate maine, ca tot ie zi libere de la Stat).
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yo acum la 6 am ajuns acasa.la arc am stat pana la 2 juma si dupa am plecat toti pana la mihailesti sa mancam MICI.....am fost 7 parca....o sa povesteasca ei ca acum imi e cam frig ca sa scriu :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...