Sari la conținut

1 Mai 2009 - Garnic, Caras Severin


Rocker'sChallenge
 Share

Postări Recomandate

Salutare

 

SC Caras Adventure Tours SRL (viitoarea pensiune "Rocker's" din Sasca Montana) anunta organizarea unui chef "Rocker's" de 1 Mai (01 - 03 mai 2009) in localitatea Garnic, jud Caras Severin. Detalii:

 

1. Locatie : Garnic - Acces prin Moldova Noua (14 km), altitudine aprox 600m

2. Posibilitate campare, cazare in pensiune, cazare la sateni.

3. Acces dus, WC

4. Standuri mancare/bauturi

5. Concerte - 4 trupe

6. Posibilitate parcurgere diverse trasee moto - soft/hard enduro / stradal

7. Acces liber

8. Informatii: www.garnic.go.ro; www.clisuradunarii.eu; http://www.cheilenerei-beusnita.ro/;http://www.banat.cz/

 

Scopul declarat al chefului : Popularizarea zonei "CHEILE NEREI/CLISURA DUNARII"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Salutare

 

SC Caras Adventure Tours SRL (viitoarea pensiune "Rocker's" din Sasca Montana) anunta organizarea unui chef "Rocker's" de 1 Mai (01 - 03 mai 2009) in localitatea Garnic, jud Caras Severin. Detalii:

 

1. Locatie : Garnic - Acces prin Moldova Noua (14 km), altitudine aprox 600m

2. Posibilitate campare, cazare in pensiune, cazare la sateni.

3. Acces dus, WC

4. Standuri mancare/bauturi

5. Concerte - 4 trupe

6. Posibilitate parcurgere diverse trasee moto - soft/hard enduro / stradal

7. Acces liber

8. Informatii: www.garnic.go.ro; www.clisuradunarii.eu; http://www.cheilenerei-beusnita.ro/;http://www.banat.cz/

 

Scopul declarat al chefului : Popularizarea zonei "CHEILE NEREI/CLISURA DUNARII"

 

 

salut!hai si aici cu noutati nenea bubache,ca nu stie lumea de eveniment....multumim....up!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim pentru aceasta intalnire! Pentru noi este in top. Ziua de ieri a fost una dintre cele mai frumoase din viata mea. Parca m-am intors din rai!

 

Revin in curand cu foto si impresii pe larg!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o poveste despre Garnic...de fapt despre Banat, traita in weekend pe acolo. smile.gif

Garnic - Motiv de 1 Mai in Banat

Editat de Spirit Honda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Din Bucuresti, pleaca un grup de 5-6 moto la ora 6.00 am din benzinaria Petrom Militari (cea inainte de Metro). Traseul va fi Buc-Pitesti-Craiova-Drobeta Tr. Severin-Moldova Noua 457 Km

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care stie cum se prezinta drumul intre Orsova-Cazane-Moldova Noua? As veni cu o haita compusa din motoare diferite si care nu se preteaza chiar toate la endureala...asa ca am nevoie de aceasta informatie urgent! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care stie cum se prezinta drumul intre Orsova-Cazane-Moldova Noua? As veni cu o haita compusa din motoare diferite si care nu se preteaza chiar toate la endureala...asa ca am nevoie de aceasta informatie urgent! :laugh:

 

 

 

Drumul este bun ,merge cu orice tip de motor ,singura precizare este ca sa nu mergeti prin Gornea ,Sichevita ci prin Moldova Noua, Padina Matei dupa care care dreapta Garnic. Va asteptam .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Oare mai gasim niste cornata din aia buna si pe primar sa bea un paharel cu noi ? :scratch:

 

Prietenii stiu ce zic :rock:

 

Doamneeee ce greu a fost :rusinica:

 

Aline ...............greu , dar vezi ca de momentele alea misto ne aducem minte :crack:

 

Faine locuri , minunati oameni , minunate amintiri .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Una dintre putinele intruniri care merita,din punctul meu de vedere ,zona este deosebita,organizarea la fel iar de trupele invitate nu mai zic...o sa fie o nebunie :friends: :cheers: :drink: :moto:

 

P.S Pana cand si afisul este super :ok:

Editat de Dacul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...