Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

mereu m-au amuzat oamenii care se auto-declara experti in materie de orice (estetic,tehnic) si judeca totul din prisma lor (cum ar fi vrut ei sa arate,cum le-ar fi placut lor) :D

pai ti-ai raspuns singur: rolul postului meu e sa te amuze pe tine :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bravo insider pentru poze. la modu cat se poate de serios ai talent. :) bine ca, carcoasii de aici o sa zica ca poze de astea face oricine... dar mie imi plac. par asa... macro

Editat de hondafan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi sunt de acord cu actiunea si mesajul, ce mi-ar fi placut sa-i vad pe cefosii aia cu pancarta arestati :angry: Politia Comunitara e facuta din fatalai. Dracu' ala a imbrancit (lejer) un politist, macar pentru asta trebuia sa si-o ia. Plus ca cererea de legitimare mi se pare intemeiata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Slab pregatiti :(

 

Din moment ce vrei sa starnesti ceva (vorbesc in general) si ti-ai pregatit asa o metoda macar sa ai ceva argumente solide pentru presa. Fraza repetata la infinit "Sunt presedintele filialei Iasi PNG, Nichita fura, ne-am saturat" e low entry, clasa amatori :angry:

 

Just my 2 cents.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toata clasa politica e low entry.

 

Iar in iasi totul e low entry, de la calitatea oamenilor, la politie, municipalitate, tot tot.

 

Nu incepem o dezbatere cu si despre clasa politica insa recunosc ca sunt cativa politicieni care pot lega coerent un sir de faze prin care sa prosteasca/amageasca, evident nu e cazul de mai sus.

 

Cat despre Iasi si cat e de low/high entry nu sunt de accord cu afirmatia ta. :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Slab pregatiti :moron:

 

Din moment ce vrei sa starnesti ceva (vorbesc in general) si ti-ai pregatit asa o metoda macar sa ai ceva argumente solide pentru presa. Fraza repetata la infinit "Sunt presedintele filialei Iasi PNG, Nichita fura, ne-am saturat" e low entry, clasa amatori :scratch:

 

Just my 2 cents.

 

ba @insider tu esti negru..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...