Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Unde gasesc un service gsm bun si ieftin in Iasi? Vreau sa schimb un dispay la un telefon.

Podul Ros, fata in fata cu Mercury Mary este parcarea. Gasesti masini de scoala de obicei pentru ca pe langa sunt si scolile de soferi.

Cum stai in parcare cu spatele spre Mercury Mary, in blocul din partea stanga trebuie sa fie un service gsm.

Acolo mi-am schimbat eu softul la un Nokia si a fost ok. Poti intreba acolo. Succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut..vreau sa mi cumpar o geaca de piele cu protectii si o pereche de manusi lungi..imi poate spune cineva daca in iasi este vreun magazin cu echipamente moto??multumesc anticipat

Madras

 

Are cineva un cauciuc 170x60x17 catusi de cat ok, de imprumut o zi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are cineva un bec xenon H7 functional? vreau sa verific daca mi s-a bushit becul sau balastul. dureaza 1 minut sa-l conectez. daca e becul si eventual e de vinzare il si cumpar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are cineva un bec xenon H7 functional? vreau sa verific daca mi s-a bushit becul sau balastul. dureaza 1 minut sa-l conectez. daca e becul si eventual e de vinzare il si cumpar.

este, vineri dupa 10 da un tel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Taică-miu era să-și piardă permisul tot pentru o chestie din asta. A parcat unul de-aiurea și el depășind a călcat linia continuă și exact ca în clipul ăsta din față îi venea MCV-ul polițienesc.

Editat de pomo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imaginez o mare de grasuni cu gat gros si lanturi de aur si mai groase in jurul lor, zornainand cu satra de pitzipoance prin spatele palatului.

 

 

Pe cand era strandul ala infect era fix la fel.. o mare de ciorditori .. rromi (ca sa nu par rasist) si chestii de genu ... acum s-au creat niste locuri de munca... au refacut teatrul de vara.... si au curatat zona respectiva care oricum multi nu aveau nimic de castigat .. eu zic ca e mai bine asa ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu prea merg la mall, insa dupa ce am apucat sa ma plimb prin interior nu pot sa zic decat ca o sa va pice fata la multe chestii. Abia astept sa se deschida, e incredibil de futere ce se face in vremurile astea, in fundul Moldovei, i-as fi dat terenul degeaba si toti bugetarii extra care o freaca cu 2mp de flori pe zi, sa puna osu la treaba. Am tendita sa ma enervez cand vad toti conspirationistii online la borfaiala insa tura asta nu. Sunt ferm convins ca dupa inaugurare or sa taca, in afara de aia care latra de cand se nasc pana mor si cei care nu mai au unde sa li se cace patrupedele de apartament pe pajiste. :grinbandit:

 

p.s. m-am pierdut de doua ori in parcarea subterana (inca nu era sistemul electronic in functiune), nu mai stiam la ce nivel (SUBTERAN) eram, foarte funny.

Editat de mihai
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta am vrut sa zic si eu.

pina una-alta, combinatie sau necombinatie, da' a facut. timp in care analizacii sforaie ca "trebuie sa se faca ceva".

 

http://www.hotnews.ro/stiri-ultima_ora-11996876-video-incendiu-proportii-complexul-comercial-siraj-din-iasi.htm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HO HO HO!!! Paste Fericit voiam sa va urez,sa aveti parte de cafea buna in fundatie,seminte cat mai multe si scarile din fundatie cat mai calde...si pentru restul care zic ca nu bat scarile si preferea sa faca km...le urez asfalt uscat dar eu tare as bate putin scarile din fundatie si as bea o cafea de la Sofany!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,hristos a inviat! incerc sa ajut un prieten la achizitionarea unei casti. dupa masurare,a iesit un 60cm. cam problematic, a incercat un uvex,L (59-60 ) dar e pre mica totusi. stie cineva,are cineva de vanzare o casca,marime care s-ar potrivi? eventual prieteni/magazine unde se pot si proba/vedea pt a nu lua pe ghicite.

merci!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...