Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A doua oara cand m-a lasat motocicleta in drum.

A doua oara cand am facut pana prostului.

 

Good bike Honda, get your shit together Mircea :)

 

P.S. Multumesc colegului cu Yamaha R1 modelul 2009+ pentru ca a oprit si s-a oferit sa ma ajute cand am ramas de amanet in mijlocul strazii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A doua oara cand m-a lasat motocicleta in drum.

A doua oara cand am facut pana prostului.

 

Good bike Honda, get your shit together Mircea :)

 

P.S. Multumesc colegului cu Yamaha R1 modelul 2009+ pentru ca a oprit si s-a oferit sa ma ajute cand am ramas de amanet in mijlocul strazii.

Daca ai probleme cu treaba asta ia si tu o sticla de jumate cu benzina la tine, ca CB-ul are unde ... si eu mai pateam sa o dau pe rezerva si sa uit ca-s pe rezerva sau sa ramana pe rezerva dupa ce am alimentat apoi sa imi ia tot ... solutia a fost sticla de 0.5 sub sa :D

In rest, merge Cb-ul ?

 

:cheers:

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merge ca uns CB-ul, ador motocicleta asta si mi se potriveste de minute. Suficient de puternica la nevoie, manevrabila in draci, ieftina de intretinut si te unge acolo unde trebuie :D

Am dat pe rezerva insa dupa doua minute de dormit in papuci si ganduri rele privind posibile stricaciuni. Daca atunci cand am plecat de acasa m-ar fi pus cineva sa aproximez cata benzina mai am in rezervor, bagam mana in foc pentru jumate. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut imi puteti spune va rog unde proba in iasi niste echipamente sa imi stiu si eu marimea la casca si manusi pentru ca daca fac comanda pe internet nu vreau sa am surprize.

Multumesc

Madras.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.lidl.ro/cps/rde/xchg/SID-DA1DB13E-FAECFDAE/lidl_ro/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=18753

 

Din nou cei de la Lidl bagă echipamente moto. Sunt curios care-i treaba cu pantalonii termo, mă întreb dacă pot fi folosiți și pe iarnă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.lidl.ro/cps/rde/xchg/SID-DA1DB13E-FAECFDAE/lidl_ro/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=18753

 

Din nou cei de la Lidl bagă echipamente moto. Sunt curios care-i treaba cu pantalonii termo, mă întreb dacă pot fi folosiți și pe iarnă.

eu pe moto folosesc niste "underpants" care sunt pt ski de fapt. am si de moto, sunt exact acelasi material care respira, se usuca repede si tine temperatura corpului constanta.

eu as lua sosete, ca de alea n-am.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu deschid un nou topic pt o singura intrebare... Are cineva un numar de telefon al domnului Titi Basalic (titi bas srl) ? As vrea sa dau de el cat mai repede posibil, si nu am gasit nicaieri un numar de telefon. Ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut, vreau sa cumpar un set de telescoape din falticeni si ma intrebam daca ma poate ajuta cineva uitandu-se daca nu-s indoite sau alte probleme vizibile inainte sa mi le trimite respectivul vanzator. Multumesc si asfalt uscat

Editat de Paul_Gabriel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

Citisem pe undeva (tot aici pe forum) ca cei cu statia de betoane (sau ce o mai fi ea) de langa poligonul moto din Iasi ar fi cumparat spatiul unde se afla poligonul si astfel "am ramas fara".

Stie cineva daca e adevarat sau sunt doar vorbe ... ?

 

Am un prieten care ar vrea sa inceapa scoala si nu cumva sa aiba vreo surpriza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...