Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu m-as fi gandit vreodata ca poate exista si asa ceva ... E si in varianta Harley, si Hayabusa, ...http://i721.photobucket.com/albums/ww219/o...10/DSC05092.jpg

 

Am vazut la Belive it or not, acum ceva vreme, ca un preot catolic din Anglia. pasionat de motociclism a facut motocicleta mortuara (jucaria din imagine e a lui), argumentand ca de ce un pasionat de motociclete sa nu fie condus pe ultimul drum tot cu motocicleta. Mi se pare o idee foarte faina si astept sa vad daca vor aparea si in Romanica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

momentan nu am mijloc de transport. dupa ce termin de reparat harbu o sa pun umaru la treaba. nu m-am dat in spate de la nimic.

 

E binecunoscut faptul ca sa pui umarul la o intrunire inseamna sa te plimbi de colo colo cu un 'mijloc de transport'.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

jos palaria, aveti dreptate. o sa fac jogging pana la ciric.

relaxati-va, topicul asta a fost facut la panarama si daca va ofensati la niste glume simple...

 

Pai relaxeaza-te tu primul, unde vezi ca m-am ofensat? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dom' profesor, cf. DEX ala e pluralul corect :cheers:

oricum multumesc de sfat :*

mi-a placut cum suna, si e corect cum ai scris tu

daca furtunu e de la frana/ambreiaj sau ceva de genu nu e bine sa te joci mai bine pui ceva original la loc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dom' profesor, cf. DEX ala e pluralul corect :cheers:

oricum multumesc de sfat :*

 

Nu a zis nimeni ca nu ai scris corect, sunt bune ambele forme: "furtunurile" este forma cu articot hotarat -> nominativ acuzativ :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu a zis nimeni ca nu ai scris corect, sunt bune ambele forme: "furtunurile" este forma cu articot hotarat -> nominativ acuzativ :(

:cheers: sttt profu de romana

 

oricum omu a inteles unde tre sa se duca

fiind o comunitate locala cel mai frumos e sa te prezinti la topicu dedicat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Liber la ITP moto/ATV pana pe 26.06.2010. Nu ma-ntrebati de ce numai pana la data asta, ca habar n-am.

Editat de tripaco
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Liber la ITP moto/ATV pana pe 26.06.2010. Nu ma-ntrebati de ce numai pana la data asta, ca habar n-am.

pentru ca atunci ori aduc stand cei de la rar ori iarasi derogare....

chiar daca aduc standu ala mare chestie nu o sa fie pt ca majoritatea motocicletelor avand frana hidraulica nu au prb la sistemul de franare

parerea mea ca o sa fie mai riscant la cei care fac prima data itp sau rar pe acel stand pt ca cei de la rar sau statia itp nu o sa stie cum sa prinda motocicletele de stand si e foarte posibil sa zboare vre-o doo

asa ca mare grija...nu mai zic de cazurile cand ingineru se duce cu motocicleta sa o verifice si vine cu ea "bulendre"

incercati sa mergeti la statiile ITP care chiar stiu cu ce se manaca moto

Editat de orestte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

valeu daca stiam ce stirnesc nu mai intrebam.

am fost la firma respectiva dar s-au uitat la furtumu ala de parca ar fi fost adus de pe Marte si concluzia a fost ca "nu se poate". ce mi-a placut a fost ca nu au fost in stare sa-mi explice de ce nu se poate de unde banui ca nu se poate = mi-e lene. dupa care si textu ala "vino miine dimineata ca atunci e colegu care se pricepe".

nu e furtum de la motor, e de la un manometru, nimic special.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

valeu daca stiam ce stirnesc nu mai intrebam.

am fost la firma respectiva dar s-au uitat la furtumu ala de parca ar fi fost adus de pe Marte si concluzia a fost ca "nu se poate". ce mi-a placut a fost ca nu au fost in stare sa-mi explice de ce nu se poate de unde banui ca nu se poate = mi-e lene. dupa care si textu ala "vino miine dimineata ca atunci e colegu care se pricepe".

nu e furtum de la motor, e de la un manometru, nimic special.

stai linistit ca nu a fost cu rautate nimic :cheers:

 

pune un colier metalic si gata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

valeu daca stiam ce stirnesc nu mai intrebam.

 

Domnule ursuZ72r, toata discutia a fost pe un de ton de "weekend" (adica relaxant, comic, prietenos), nu ai starnit absolut nimic :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...