Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

did u miss me?

 

 

Daca nu te'as fi intalnit in intersectie acum 2 3 saptamani as fi crezut ca ai murit.

 

Off topic: Care are habar de un post de lucru pe vara? Cam orice. Nu imi ziceti sa caut in ziare ziare si pe site'uri ca m'am saturat sa citesc anunturi cu video chat si dansatoare in cluburi de noapte din Cipru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ce s-a ajuns in 2010(dialog YM!):

 

X-ulescu: man

X-ulescu: suni si pentru mine 1 minut

X-ulescu: la unu?

horiajam: fii serios, mai baiete

 

Criza frate !! Nici sa dai un telefon nu iti mai permiti ;)

 

P.S. X-ulescu - "nume de scena", sa nu jignim :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai fa-te dansatoare in Cipru=))

 

Apuca'te tu de facut video chat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa ma duc la orange si cu capsa pusa, un telefon care nu mai merge de la ei si e inca in garantie daca abonamentul meu e pe numele altcuiva (pe numele unei rude). Trebuie buletinul respectivului in original/copie sau certificatul de garantie, telefonul si toate actele pe care le-am primit ar fi suficiente.

 

PS. Nu va cumparat LG GT 505.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa ma duc la orange si cu capsa pusa, un telefon care nu mai merge de la ei si e inca in garantie daca abonamentul meu e pe numele altcuiva (pe numele unei rude). Trebuie buletinul respectivului in original/copie sau certificatul de garantie, telefonul si toate actele pe care le-am primit ar fi suficiente.

 

PS. Nu va cumparat LG GT 505.

 

*nu va cumparati LG in materie de telefoane in general ... nokia > etc ... ( sau pentru cei mai putin pretentiosi, nexus one ).

 

tot ontopic : pic212.jpg

 

pic213.jpg

 

:P

Editat de PainRedefined
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot ontopic : pic212.jpg

 

pic213.jpg

 

:P

 

 

Fitzobik3r. Uite'l cum ii da blana fara casca pentru a atrage pitipoancele.

Mesaj completat

Fitzobik3r. Uite'l cum ii da blana fara casca si fara numar de inmatriculare pentru a atrage pitipoancele.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nokia rulez! Ps. Acum postez de pe tel!

Am rezolvat, era cartela vinovata. Cat am stat la coada au mai fost 4 persoane cu acceasi problema: cartele SIM care nu mai sunt recunoascute de telefon, pierd semnal sau blocate din senin. Mi-au inlocuit cartela, transferat numerele etc insa a fost nevoie de titularul contractului cu actele sale in original. Deci LG-ul nu a fost vinovat insa oricum pe viitor nu-mi mai iau asa ceva (si nici cu beshina screen).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma ajuta la examene touchscreen-ul ca nu se aude cind fac scroll in document :DSau daca intru pe net,sa caut ceva info.

Am vazut la profil ca invarti roata unui NSR si mi-am adus aminte de un personaj cu un NSR pe care l-am zarit ieri pe la ora 15 in tudor. Lantul NSR-ului in cauza avea o burta cat china ... daca tu esti personajul, sau il cunosti pe tip, sfatul meu ar fi sa il intinzi inainte sa cada de pe pinion si sa iti rupi gatu aiurea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era un NSR alb cu mov(gen hainele alea din anii '90)?Daca da,il cunosc din vedere pe gagiu,sintem vecini.

 

Eu inca n-am plasticu roz,deci n-aveai cum sa ma fi vazut prin trafic:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...