Sari la conținut

Prieteneasca la DEVA


motanu'
 Share

Postări Recomandate

da la export catre sibiu poate...:) (nu vb de mine :eek: )

 

E f bun Tara dar eu i-am vazut pe amandoi si as pune banii pe Katai. Si mai sunt si Erwin Zsolt, Mani ... o sa fie batalie.

Asteptam cu interes rezultate, poze, filme

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

E f bun Tara dar eu i-am vazut pe amandoi si as pune banii pe Katai. Si mai sunt si Erwin Zsolt, Mani ... o sa fie batalie.

Asteptam cu interes rezultate, poze, filme

 

daca vin atitia buni se pare c-o sa fie distractiv...nu vorbeam neaparat de Tara , mai sint destui buni care stiu ca vin din sb

(ce bine ar fii daca ar fi si traseul de greutatea romaniacsului la cat. profi :eek: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uh-oh, numai meseriasi.

mai ca-mi pare rau ca particip la B ... in loc sa privesc de pe margine batalia greilor de la A :)

Din ce am auzit mai participă si Marc Joriot, profu' de enduro de anu' trecut de la Gheorgheni, Liviu Voicu din Pâncota care este si el foarte rapid si tehnic ...

(ce bine ar fii daca ar fi si traseul de greutatea romaniacsului la cat. profi :D )

se pare ca o sa ajute aici putina ploaie :eek:

Editat de seseseko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari! Mie mi-a placut foarte mult aceasta prieteneasca! Nu am gresit atunci cand am zis ca Paul cu baietii de la Deva vor face un traseu foarte fain. Felicitari inca o data!

 

Dan Morar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dati-mi voie ... :) Dupa o prima zi cu abandon tehnic :P si o a doua superba :D am simtit ca aceste evenimente te fac sa vrei sa mergi la cat mai multe.

 

Organizare impecabila, trasee superbe, atmosfera de zile mari (cand dupa o zi de extrem enduro te accidentezi la dans :lol: ... nu eu :D), felicitari sincere organizatorilor si multumiri pentru ca ne-au oferit aceasta aventura.

 

Multumesc mult,

 

Laci Bilibok

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari !!!!

 

organizare, trasee, atmosfera ... endureala pe cinste.

o prieteneasca adevarata cu tot ce trebuia si cum trebuia

 

bravo si la mai multe !!!!

Editat de BGS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitatiri echipei de la Deva - am vorbit aseara cu cativa prieteni care au participat si erau super entuziasmati. Imi pare rau ca am ratat-o. Pe urmatoarea nu mai ratez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MULTUMIM TUTUROR !

 

Am incercat, am facut-o, vom pastra lucrurile bune si vom schimba lucrurile care nu ne-au iesit chiar cum v-ati ( ne-am) dorit.

Oricum, sunteti de nota 10!!!!!!!!

HAITA

 

Rezultate:

post-21769-1242643333_thumb.jpg

post-21769-1242643410_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari tuturor organizatorilor si participantiilor , a fost un eveniment extraordinar pentru judetul nostru ! Ma bucur si pentru faptul ca Orastia s-a clasat foarte bine prin Adi Dobos ! :D

Bafta tuturor !

Editat de BkE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau sa le multumesc organizatorilor pentru o prieteneasca extraordinara. A fost atat de frumos, incat si drumul spre casa ni s-a parut scurt, pentru ca am avut ce discuta si ce ne aminti.

 

De la cazare, participanti, atmosfera, peisaje, pana la trasee si vreme, totul a fost excelent.

 

FELICITARI si asteptam continuarea :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravoooooo haitei...speram sa ne ridicam si noi la nivelul vostru..va asteptam la sibiu si hai cu ceva poze..

 

ps motane..anunta-l pe grizlly ca i-am pregatit un moment special ptr sambata noaptea..cu respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost prima intilnire de genul asta la care am participat.

Din punctul meu de vedere a fost totul ok...mare mindrie ca am reusit sa termin toate cele 3 zile.

Daca au fost mici neajunsuri , acestea sunt inerente pentru orice preimiera.

 

TUUUURBOOOO SISTEEEMMM!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...