Sari la conținut

4 Februarie Ambasada Americana


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 54
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Felicitari si din partea mea tuturor (stege, aratai ceva mai bine la televizor decat in realitate, ai vorbit cu aia sa te "prelucreze" putin, nu? :moto:). Am incercat din rasputeri sa ajung, dar am fost la un parastas in afara bucurestiului. Dar sa stiti ca tot timpul m-am gandit la voi (si cand am mancat :laugh: ).

 

Felicitari inca o data.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari tuturor celor care au fost. Daca nu ati impresionat pe nimeni, asa cum ziceau unii (no offence), desi eu nu cred asta, ati demonstrat ca si motociclistii din Romania au ceva de spus, si ca nu suntem inferiori celor din conserve

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reportajul de pe PRO Tv

 

AICI - > Click dreapta, SAVE AS.

felicitari celor care au fost acolo!!! e bine ca ai pus filmul pe forum,pt ca nu toti au apucat sa vada stirile,eu de ex. am aflat de asta aici ,acum!!felicitari inca o data!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am ajuns tocmai la sfarsit .... intamplator pe la arcul de triumf... dupa care a urmat o scurtatura prin parcul herastrau pana la munca :laugh: :moto: Felicitari si inca o data ariciu e vedeta :( hahahahha fularul facea tot ariciule

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toate ca toate dar in ziare au facut un colaj cu cateva cuvinte despre noi si poze cu protestul artistilor :cheers: ...dar asta e care gasiti ceva interesant....

 

http://www.ziarulziarul.ro/index.php?pid=article&aid=29284

 

 

:cheers: :laugh: :moto: Astia joaca telefonul fara fir. Scriu si ei ce aud de la altii. :( :) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai astia sunt incredibili frate....

 

"Ambasada SUA la Bucuresti a fost luata cu asalt, sambata seara, de un grup de motociclisti.

 

Dupa protestul organizat de cantaretul Victor Socaciu , 30 de motociclisti s-au strans in fata ambasadei, si, in ciuda protestelor agentilor de securitate, au aprins lumanari in fata unui portret al lui Teo Peter, dupa care au turat motoarele la maximum, pentru 60 de secunde. Acesta a fost modul lor de protest impotriva sentintei Curtii Martiale americane, care nu l-a condamnat pe puscasul marin Christopher VanGoethem. "

 

 

 

Ce trist.... stiam ca ziarele denatureaza sau mint de-a binelea, dar era ceva relativ, acum e clar....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuia sa fim 300. Probabil ar fi spus ca ne-am urcat cu motoarele pe cladire si apoi am facut rapel. Totul in 60 de secunde.

:laugh: rapel cu motoarele in dinti.... :moto: nu-i luati in seama!idiotii nu-s in stare sa lege doua cuvinte...scriu un reportaj de (cuvant urat) si pleaca cu nasul pe sus de parca ar fi castigat un Pulitzer!Chiar,ati observat ce figuri au majoritatea cand apar pe la intalniri ,etc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost foarte bucuros ca am putut sa ne strangem 30-35 de motoare

si inca 10-12 motociclisti fara motor- pentru acest protest.

M-am simtit f. bine cand am vazut ca cei care asigurau paza la Ambasada

au fost luati prin surprindere si nu cred ca exagerez daca spun ca au intrat

putin in panica - ma intreb cum ar fi fost daca participam 150-200 de motoare.

 

Multumesc celor ce au participat !

 

..... o poza de cand am inceput sa ne adunam....

 

.... pentru americani :laugh:

post-3083-1139242577_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai ziceti rau de ziaristi,mey. Au dat si cateva date adevarate: sambata, 30 de motocilisti, motoare turate si 60 de secunde

 

 

Vreti sa facem cheta sa le luam un ceas sa vada si ei cand e seara si cand e pranz?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca e locul aici de discutat "Uite cum se uita politia la noi" "Spioni", etc.

 

Deschideti un nou topic si discutam acolo despre cum suntem perceputi, ce ar trebui sa facem pt imaginea noastra, daca E CEVA de facut pt asta, s.a.m.d.

 

In acest topic este vb de actiunea de comemorare pt Teo Peter care DEJA s-a intamplat.

 

Am deschis topicul A I C I

Editat de Thomas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TOATA STIMA SI TOT RESPECTUL!!!

 

Voi toti, care ati fost acolo, fie doar prin intermediul micului ecran, toata stima si jos palaria.

 

Din pacate insa, birocratia americana nu stiu daca va da atentie asupra a ceea ce s-a intamplat!

 

Sacal, felicitari pentru cuvinte.

Voi BIKERI, va salut, va respect si va sustin!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PREGATIM UN BLITT' PENTRU PRIMAVARA TRE SAI TINEM FIERTI,FELICITARI BAIETILOR SI FETELOR CARE AU TRAS FRIGUL ALA,CURIND SI CU PRIMA OCAZIE VOM FI SI NOI' LINGA VOI

 

Cum ii tii fierti si pe cine? Si care "noi"?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...