Sari la conținut

Honda AfricaTwin - XRV650/750


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pana la urma africana 750 rd 04 se desface pe bucati si astea sunt de vanzare preturilr sunt in lei........cdi-400 ,inaltatoare ghidon-50 ,melc complet-150 , crash bar- 250 ,ghidon-100 , saua -250 stare f buna ,roata fata -300 , roata spate-300, furca fata -600, 2x scarite +cric lateral- 150 ,pompa benzina-250 ,stop spate -80 ,suport far -100,far -300,aripa fata +protectii-150 , telescop spate -250 ,radiatoare - 200 ,ceasuri bord -150,bascula spate- 300,jugcomplet cu rulmenti 250 ,carburator (cu 1 membrana perfecta )-300 ,releu incarcare-250 ,etrier frana spate cu pompa -200 ,pompa frana fata+maneta- 150 ,instalatia electrica completa -100,relee bord 100, pt poze sau piese care nu le-am pus sau am uitat va rog pm sau tel 0745538663 mihai

Scarite spate ai? Daca da, ma intereseaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand far de Africana cu tot cu suport. nu stiu modelul, probrabil ceva mai nou. are si doua beculete separat pentru pozitie



E pentru RD07 (adaugat de Korben)



Pret:100 Euro.



Tel: 0766546322


post-47036-0-18493300-1391957923_thumb.jpg

post-47036-0-21759400-1391958051_thumb.jpg

post-47036-0-19696700-1391958153_thumb.jpg

Editat de Korben
ajutor detalii
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna :) . Am surprins cateva Africane la Bikes on Ice :

RD07 face to face cu RD04 , RD07 singurica si o " mama " eroina care refuza sa moara la insistentele pruncului , , . O zi faina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah, ce rai sunteti, ii faceti program bietului Korben.Timisoara e la o aruncatura de bat pe Autostrada, si-s mai multi afrikani in TM :)

ahh, am uitat : primesc spre ingrijire AT, cu nr. de DE sau IT, pedigree complet, necazuta, tipla,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bă ! Las-o dracului şi plimbă-te, lumea înseamnă mai mult de traseul Timişoara - Nădrag.

Zău aşa, ce naiba bagi atâţia bani în fiare în loc să le foloseşti? Ştiu, ai copil mic şi nu poţi merge cu mândra pe motocicletă la o plimbare de-o săptămână. Asta este, o să fie timp şi pentru motocicletă. Urcaţi-vă în maşină şi bagă viteză.

Dacă ai fi fost d-ăla de întoarce banii cu lopata nu ţi-aş fi zis nimic, dar aşa... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Men, experienta vine din incercare si eroare. am eu fixu meu cu mesteritul si cu o motoreta pe care sa o construiesc eu.

Cu Alpul am reusit, intradevar dupa ceva experimente .

Merita ceva bun "nucleul" ala, si in timp indelungat sigur iese ceva deosebit. daca nu are Cstelia alt prototiptil in plan sau nevoie de piese...si ne intelegem , atunci de ce nu peste 10ani sa apara mobra mea pe copertile revistelor de specialitate :)

dreptate ai cand zici Carpe Diem, si ar trebui sa-mi amintesc mai des asta, dar functie de situatie impac si capra si varza si gemenii :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Of of of. Nu-s nici eu tocmai ăla "Carpe Diem" , dar încerc pe cât posibil să adopt această gândire, am renunţat la multe ieşiri până acum ( în oraş, excursii în Europa sau prin ţară, vacanţe la mare sau în tabără ) ca să pot să-mi strâng bani pentru diverse, nu mi-a plăcut de fel să dau banii pe mâncare, băutură şi ţoale, dar de la o vreme observ că am cam strâns destulă "materie prima" pe lângă mine, e cazul să mai şi cheltui banii cu alt scop.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...