Sari la conținut

Stunt Ride 2009 - POZELE


Postări Recomandate

Poze de azi de la antrenamentele STUNT RIDE 2009!

 

RAW_0067.JPG

 

RAW_0072.JPG

 

RAW_0082.JPG

 

RAW_0091.JPG

 

RAW_0100.JPG

 

RAW_0101.JPG

 

RAW_0102.JPG

 

RAW_0122.JPG

 

RAW_0141.JPG

 

RAW_0143.JPG

 

Maine si poimaine se anunta niste zile productive, avand in vedere ce fac baietii aia acolo, luati-va aparatele si hai sa facem poze! Eu o sa fiu de la 9!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRIMELE POZE DE LA SHOWUL DE AZI - FREERIDE

 

Oamenii abia s-au incalzit, showul este demential!

 

_MG_0223.JPG

 

_MG_0226.JPG

 

_MG_0233.JPG

 

_MG_0234.JPG

 

_MG_0240.JPG

 

_MG_0244.JPG

 

_MG_0258.JPG

 

_MG_0263.JPG

 

_MG_0296.JPG

 

_MG_0322.JPG

 

Astazi mai tine pana la ora 18 si maine este spectacolul suprem! FINALA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e multa lume pentru ca pozele sunt facute la prima ora, la antrenamente.

 

Taxa a fost pentru ca vin cei mai buni acrobati moto la nivel mondial. E taxa pentru spectacol. 25 de lei nu mi se pare asa mult pentru un Campionat Mondial. Ma gandesc ca fiind prima oara in Romania asa ceva ar fi interesant de vazut.

Editat de Hellryder
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut si eu niste poze, le gasiti pe link-ul de mai jos, aici nu se pot uploada sunt prea mari...

Stunt Championship - Part 1

 

Momentan doar cu un rider insa de departe cel mai bun.

Revin cu mai multe poze inclusiv cu al nostru Lamaie, pe Trancanici din pacate nu l-am prins.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ce taxa a fost poate unii s-au gandit ca mai bine baga benzina si se plimba de banii aia...

Asa eveniment si asa profesionisti nu vezi zilnic in Romania, iar pe langa asta, merita, mai ales ca pe langa atmosfera creeata de trickurile superbe, e treaba gen fest, cu muzica buna, bere, mititei si carnaciori, fete frumoase, etc :laugh:

 

Eu zic ca merita, atata timp cat poate odata in viata unii se pot intalni cu un asemenea eveniment....Chiar au facut baietii super show...

 

Asadar, abia astept maine sa vad arsenalul greu scos din maneca... :P

Oricum, superbe pozele...

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BRAVO baietzilor din Clubul Moto URBAN RIDERS , pt ca au reusit sa aduca un asemenea eveniment de talie mondiala in ROMANIA !!!

 

Pacat ca nu sa putut tine la Baia Mre cum trebuia initial , pacat ca incearca sa se profite de pe orice eventual eveniment , si aceste lucruri duc uneori la anularea unor mari evenimente .

 

BRAVO BAIETZI -- LUPTATI IN CONTINUARE SA ATINGETI CE V-ATI PROPUS !!!

PUTEM SA DEMONSTRAM CA SI MOTOCICLISMUL ESTE UN SPORT IMPORTANT !!!

 

 

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Lamaie si Trancanici, romanii au tras tare si au luptat foarte bine. Desi de pe o pozitie inferioara, in ceea ce priveste banii, sponsorii si sustinerea romanii nu s-au lasat intimidati si au demonstrat ca se poate face performanta cu multa munca si talent.

 

TRANCANICI!!!!

 

_MG_0311.JPG

 

_MG_0312.JPG

 

_MG_0313.JPG

 

_MG_0315.JPG

Editat de Hellryder
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ce taxa a fost poate unii s-au gandit ca mai bine baga benzina si se plimba de banii aia...

 

 

Asa eveniment si asa profesionisti nu vezi zilnic in Romania, iar pe langa asta, merita, mai ales ca pe langa atmosfera creeata de trickurile superbe,

 

Strazile din Bucuresti le poti bate in fiecare zi, cu asa ceva nu te intanlesti in fiecare zi, sau daca vrei trebuie sa bati multi Km ca sa vezi o etapa din asta prin nu stiu ce tara. Ce sunt 25 lei? O sticla de vin. :P

Nu trebuie sa fii neaparat pasionat de Stunt ca sa exclami de cateva ori: WOW! Mai tare ca pe Youtube! :laugh:

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva urat s-a intamplat la sfarsit cu organizatorii. Tocmai am vb cu un coleg redactor care a ramas si a stat de vorba cu participantii. Inainte sa pot afirma ceva, as fi curois sa vad o parere a organizatorilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tehnic mi s-a parut demential :P , ce au facut baietii aia era de nota 20 :P , iar vazut live este mult mai impresionant!

 

Organizarea a lipsit in schimb,mi-am facut programul conform celor spuse la microfon si am pierdut mare parte din prima zi, apoi am auzit ca dupa ce s-a spus ca totul s-a incheiat de fapt baietii au continuat. Parca nimic din ce se anunta nu se intampla.

Ca sa nu mai zic de programul evenimentului, daca as fi venit la 10.30 in fiecare zi as fi asteptat aiurea o gramada de timp. :laugh:

 

Iar azi asteptam cuminti sa vedem finalele, pentru ca iar la microfon s- a spus ca asistam doar la cele 5 minute de incalzire ale concurentilor si ca mai urmeaza alte probe.

 

S-a facut liniste si toata lumea a plecat. Eu si altii au am asteptat sa vedem ce urmeaza. Au urmat niste zvonuri care speram doar sa nu fie adevarate. :)

 

Radule, cand ai ceva informatii despre ce s-a intamplat azi acolo te rog sa ne luminezi si pe noi.

 

Una peste alta mie mi-a placut foarte mult,dar asta din cauza calitatii concurentilor care erau DEMENTIALI! :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu astept inca o gramada de explicatii. Haosul de la microfon l-am pus pe seama celor care vorbeau si care nu aveau poate experienta, dar se pare ca nu a fost asa.

 

Hai sa lasam topicul asta pentru foto si sa discutam pe topicul dedicat aici:

 

/index.php?showtopic=352020

 

Pentru ca pana una-alta sunt o gramada de poze care merita vazute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost ambele zile si vreau sa spun cateva lucruri:

Plusuri :

- spectacolul oferit de concurenti de nota 20;

- oamenii au aplaudat si au sustinut toti concurentii;

- reducerea de 10 ron la bilet in cazul in care se venea in ambele zile chiar a fost o chestie buna;

- preturile la mici si bautura au fost destul de ok;

- BGS a facut o treaba buna cu baietii, chiar aveau grija sa nu ajunga NIMIC pe circuit;

Minusuri:

- prezentatorul cam prea "stiutor";

- muzica de pe timpul demonstratiilor;

- nu am auzit nimic de festivitatea de premiere cu toate ca am vazut cupele;

- masurile de siguranta luate de organizatori (gardurile acelea) cam slabute ;

WeeCuSpatele.MOV

Wee3PeMoto.MOV

post-13388-1242574130_thumb.jpg

post-13388-1242574167_thumb.jpg

post-13388-1242574289_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...