Sari la conținut

Un "idiot "din Oradea!-gangster-!


Postări Recomandate

as mai vrea sa stiti ca eu unu sunt foarte multumit pentru cele intamplate,

astfel am ajuns sa o traiesc si pe asta , convingindu-ma cit de inteligenti

se cred Unii enduristi si cat de saraca e cultura motociclistica , mi a facut placere

sa va stresez pe unii , totodata sa nu uitati ca divergentele nu fac decat sa

impulsioneze instinctul primar , in loc sa fie constructive , viziunea ochi prin

ochi fiind prea primitiva in societatea motociclistia romana , iar oamenii scoliti

si cu "foarte mult bun simt"au devenit animale graitoare , muscandu-mi

un esseu care nu le era dedicat lor . ati muscat-o gastelor!! i m sorry. :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ihi.ai tu dreptate.apreciez ca tu,unu(desi as zice sa sunteti mai multi) te bucuri.oricum, daca nu te controlezi suficient pt nivelul meu, iti urez de pe acum la revedere.multa la revedere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ihi.ai tu dreptate.apreciez ca tu,unu(desi as zice sa sunteti mai multi) te bucuri.oricum, daca nu te controlezi suficient pt nivelul meu, iti urez de pe acum la revedere.multa la revedere.

very strange... like cartoon network...hahaha... :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

ne scapa si pe noi cineva de omu'?

Soso?

Smokey?

noi doi nu ajunge ca nu are circumvolutiuni destule la un loc sa facem fatza la inteligenta la dansu care este, io propune sa ne strangem mai multi noi insine, sa facem un cer de psihahanaliza-intelectuala, that's it, sa descifram si noi mesajele sublimale ale maestrului gangster :yikes: :yikes: :yikes: :eek:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi doi nu ajunge ca nu are circumvolutiuni destule la un loc sa facem fatza la inteligenta la dansu care este, io propune sa ne strangem mai multi noi insine, sa facem un cer de psihahanaliza-intelectuala, that's it, sa descifram si noi mesajele sublimale ale maestrului gangster :yikes: :yikes: :yikes: :eek:

 

Stimati moderatori, poate reusiti sa-i recomandati omului un link 'teligent, pe masura lui, un site special pt. afirmatii injurioase si fraze fara logica, da ceva pe care noi astialalti sa nu-l stim, sa fie numai pentru initiati.

Intrebare ajutatoare: n-are cumva si institutia de la Balaceanca un site pt. motociclisti, pt. ca la Nucet am intrebat eu si al lor este inca in constructie. :eek: sau vreun www.jebel.rom?

Editat de dragos.voda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi doi nu ajunge ca nu are circumvolutiuni destule la un loc sa facem fatza la inteligenta la dansu care este, io propune sa ne strangem mai multi noi insine, sa facem un cer de psihahanaliza-intelectuala, that's it, sa descifram si noi mesajele sublimale ale maestrului gangster :yikes: :yikes: :yikes: :eek:

[/quotma

atata minte aveti , ca luati in seama un idiot??? v-am mangaiat

orgoliu cu PRIETENI ?? hmmmm??....niciodata!!!

n-aveti ceva nisip prin curte ,, sa va faceti castele de nisip,peste care

sa zburati cu motocicletele??? urmeaza sa mai imi inchideti apa calda,

gazu, ferestrele si pe urma nu credeti ca ar trebui sa platiti cumva??!!

toate daunele???!!!morale??!! approppoo...cand ati gresat ultima

data lantu?? aa..ati facut schimbu periodic de neon din cutia de viteze,

atentiee!!puteti ramane fara marsarier! da provizii de compresie v-ati

facut peste iarna??!eu am pus galeti de compot in beci.

ce va tot uitati ma,?? la prostiile mele ??, inca mai cititi???

chiar asa de interesant ii ce scriu?? hai ca va spun ceva interesant!!

incercati sa va lingeti coatele , eu am reusit numai in vis , voi poate

reusiti in realitate!!! bafta la lins de coate.

 

QUOTE(gangster @ Feb 20 2006, 06:14 PM)

 

"pshianaliza lui Nitze

Asta cine mai e ? "

 

Pai de aici vine zicala: stai nitzel.

corectez NITCKE .MULTUMIT???-pshianalist prima jumatate a sec. 21.

eu zic sthai olleaca.

 

Domnu' moderator, ia priviti Dvs. in profilul personajului, cum suna povestea aceea cu anunturile comerciale?

voda loboda mare bastard esti!!! cauta in DEX semnificatia!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rog anticipat pe cei care nu stiu despre ce este vorba sa nu se

bage deoarece pot fi accidental agresati verbal , eu am o treaba

de rezolvat cu niste rebuturi ale societatii care s-au luat de mine

fara nici un motiv .urmeaza sa-mi plateasca pentru ceea ce mi-au facut!!

nu de alta , dar si eu mi-am platit la randul meu toate greselile pe

care le-am facut! amenintarea cu MOARTEA a la JHAD , si cu nebunia

de la NUCET garantat pe cuvantul meu de ocnas vor fi rasplatite la momentul

potrivit . V-ati legat de cine nu trebuie! ATENTIE MARE MODERATORILOR!!!!

redeschideti topicul Crossistii din Oradea pentru a fi analizat mai atent chiar

de la inceput de oamenii simpli ,pentru a se OBSERVA simplitatea primului

meu mesaj,fiind total intangibil cu persoanele care ulterior m-au hartuit!!

fara nici un motiv.promit solemn ca nu ma voi mai implica in acel topic ,

dar nu garantez ca de azi in colo voi fi umbra voastra! 360de grade.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rog inchideti acest topic!!!no offence! m-am saturat.

mestere, "if you mess with the bull, you get the horns"

u ai vrut-o, si acum ceri sa inchida topicul pt ca te-ai saturat???

inca incerc sa-ti inteleg motivele si incep sa-ti pun la indoiala inteligeta "Nietzsche-iana" :yikes:

 

si care-i faza cu "m-am saturat"? esti frustrat, stai prost cu neuronul?? un filozof inteligent k tine ar trebui sa analizeze, sa cantareasca si apoi sa vorbeasca :yikes:

 

voi c ziceti?

Editat de Achile
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe cuvand va spun, chiar m am distrat lecturand.chiar am stat si am recitit primul topic, cel pe care deocamdata l am blocat, si nu prea vad atacurile de care vorbesti, gangstare, primul atac de tine a fost intiat.desi lumea chiar a incercat sa te inteleaga, ai continuat sa tragi tare cu refularile tale.nu are nimeni nimic impotriva ta, dar ai reusit sa fii primul care baga mana in rahat sa arunci inspre altii.eu in continuare vreau sa cred ca poti depasii infantilismele astea, si ne poti impartasi din experienta ta, ba chiar sa purtam discutii civilizate, care sa aduca ceva util acestei comunitati.sa tii ca mare majoritate a celor de aici nu sunt adunati de pe strada, ba chiar se mai gasesc unii care stiu si sa unga lantul(ba chiar si cadru peste iarna) si sa faca plinul de marsarier in cutia de viteze, sa fie pregatiti pentru un nou sezon.tocmai pentru ca spui ca ai un nivel ridicat, cred ca ar fi util pentru noi sa primim cateva tips(nu ma refer la bacsish) de la tine.

cat despre amenintari, nu am reusit sa o gasesc pe cae cu moartea de care spuneai ceva mai sus, cat despre cea despre balaceanca, avand in vedere comportamentul tau, nu e exclusa nevoia unor sedinte de terapie, sa mai scapi de ura ce vad ca te macina.

am incercat sa ma dau eu primul batut, dar vad ca nu te a satisfacut "capitularea" mea.ca idee, nu e vorba sa ti inchidem apa calda noi, eu speram sa te autoexcluzi sau sa te linistesti, cu alte cuvinte, sa aduci un plus de valoare acestei comunitati, asa cum este ea acum, buna sau rea.

chiar daca interlocutorul tau nu este asa de cult ca si tine, asta nu te face superior lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine zis, Soso...

chiar nu-mi dau seama de ce a inceput cu atacurile, sa ma lamureasca cineva pe PM.....oi fi eu mai batut in cap ca n-am inteles decat ca un "specimen"(ca nu-mi permit sa-i spun altfel pt ca nu-l cunosc) e suparat pe lume si se crede inteligent....

moshule, mai citeste si tu o carte, poate mai inveti si tu altceva decat retorica si ipocrizie.....

 

asfalt uscat si poteci curate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Da, omul isi pune multe intrebari incercand sa raspunda la ele cu ajutorul logicii... Insa la nici una nu poate raspunde, si atunci apeleaza la filozofie, care si ea este o gandire a omului si care la fel nu are nici un raspuns" mai bine te ghidai dupa vorba >> de taceai, filozof ramaneai!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

corectez NITCKE .MULTUMIT???-pshianalist prima jumatate a sec. 21.

 

Thanks, man, credeam ca Nitze (sau NITCKE) e si el crossist.

 

Dar va fi (in sec. 21) si el tot din Oradea?

 

PS: Soso, eu am inchis odata apa calda la bloc, si m-am distrat... Vecinii insa n-au apreciat gluma. :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as mai vrea sa stiti ca eu unu sunt foarte multumit pentru cele intamplate,

astfel am ajuns sa o traiesc si pe asta , convingindu-ma cit de inteligenti

se cred Unii enduristi si cat de saraca e cultura motociclistica , mi a facut placere

sa va stresez pe unii , totodata sa nu uitati ca divergentele nu fac decat sa

impulsioneze instinctul primar , in loc sa fie constructive , viziunea ochi prin

ochi fiind prea primitiva in societatea motociclistia romana , iar oamenii scoliti

si cu "foarte mult bun simt"au devenit animale graitoare , muscandu-mi

un esseu care nu le era dedicat lor . ati muscat-o gastelor!! i m sorry. :yikes:

ALOO?domnu' moderaTORUU'??coltzu' cui e aici? hai sa fim obiectivi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...