Sari la conținut

Choppere de 125 ? daca is intrati pe aici


Postări Recomandate

Daca esti ponderat poti sa mergi si cu R1 si cu hayabusa si poti sa nu mori ..

 

din moment ce dai banii pe r1...sau pe hayabusa...e clar ca nu esti ponderat...deci sigur mori....traiasca chopperele si aia cu choppere...si aia cu fireblade

Editat de pierre2400
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din moment ce dai banii pe r1...sau pe hayabusa...e clar ca nu esti ponderat...deci sigur mori....traiasca chopperele si aia cu choppere...si aia cu fireblade

 

Mersi ma :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ai vrut sa`mi raspunzi la intrebare :) Las` ca te tin eu minte :)

 

:) nu stiam ce raspuns sa-ti dau :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...
pff ce se intampla pe aici , numa pui de "vitezane" is aici ? choppere nimica ? hai sa vedem cati "chopperisti" cu ponei de 125 is pe aici si sa vedem si ponei :cheers:

incep eu ca asa i frumos ... Aprilia Classic 125 cc , nu ma plang i ok pt traficul din oras viteza maxima 140 km/h i numa buna

Sii eu!!!! Si eu!!!!! Yamaha Virago 125 cmc

post-41326-1273078526_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
nu man in bord are 160 km.h eu cel mai mult iam dat 140km/h eu zic ca i destul de bine pt un motor de 125 cu inbunatatiri , am avut un scuter yamaha bmk dar asta era prin 95 de 100 cc si mergea 150km/h :laugh:

 

 

Satano.Ma intrebam ca o idee asa.: CUm mf sa prinda scuteru de 100 cm ,150 :|.Ce aveai in spate la el rachete aer-sol?

Am mers eu un scuter de 250cc si abia daca luam 120 cu el.Sarim peste fazele ca era vale si batea vantu din spate cu 140km/h.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 2 months later...

Suzuki gn 125 nu are nimeni? eu am suzuki gn250 il conduc de la 11-12 ani (acum am 14) anu trecut i-am dat cel mai tare la vale 120 nu stiu ce are...cred ca are llimitator...pe drum drept nu trece de 80-90:|...faza e ca nu am carnet si nu pot sa il testez la drum mai lung....mai mult merg pe dealuri;))

Editat de benny2009
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

Am si eu un Honda Shadow Shadow de 125 din 2004. Minunata motocicleta. Pe autostrada am prins aproape 120. E foarte buna pentru oameni mai lungi in picioare din cauza dimensiunilor mari. Este destul de greu pt 125cc, cicra 160 Kg cu toate accesoriile aftermarket.

 

Moturul trage binisor cand esti singur(15 caluti), consumul mic iar fiabilitatea mai mult decat decenta.

 

Atrage privirile si este des confundata cu un cruiser de 600 :banana:

 

Apropo, este la vanzare :D

post-58840-0-73028400-1306919302_thumb.jpg

post-58840-0-83024800-1306919313_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Frumoasa.

 

Am si eu un Honda Shadow Shadow de 125 din 2004. Minunata motocicleta. Pe autostrada am prins aproape 120. E foarte buna pentru oameni mai lungi in picioare din cauza dimensiunilor mari. Este destul de greu pt 125cc, cicra 160 Kg cu toate accesoriile aftermarket.

Moturul trage binisor cand esti singur(15 caluti), consumul mic iar fiabilitatea mai mult decat decenta.

Atrage privirile si este des confundata cu un cruiser de 600 :banana:

Apropo, este la vanzare biggrin.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...