Sari la conținut

Suzuki V-Strom Dl 650/1000


Postări Recomandate

radu-vrajitorul pune si tu codul de la inaltatoarele de ghidon pe care le ai,ma bate un gind (am vazut ca vor si altii)

Dacă mai ai un pic rabdare s-ar putea sa le vând pe ale mele deoarece eu vreau sa îmi schimb ghidonul cu unul mai adecvat pt off road . :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă mai ai un pic rabdare s-ar putea sa le vând pe ale mele deoarece eu vreau sa îmi schimb ghidonul cu unul mai adecvat pt off road . :laugh:

tu de care ai ? cu citi cm se ridica ghidonul ? ca daca sint prea inalte n-o sa mai ajunga cablurile ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu de care ai ? cu citi cm se ridica ghidonul ? ca daca sint prea inalte n-o sa mai ajunga cablurile :laugh:

;) Daca mie mi-au ajuns si tie o sa-ti ajunga!! :) am exact ca si Vrajitorul de acelea care ridica dar si aduc ghidonul mai in spate...http://www.louis.de/_40a6807889db7027bd35bebfce60c664fa/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=460&wgr=341&list_total=4&anzeige=0&artnr_gr=10021487

Editat de rul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai degraba-ti fac un suport comun universal pt GPS si cutiuta programatorului de la instalatia de ungere. Asa cum sta GPS-ul acum parca acopera ceasurile din bord. Eu l-as prinde de cele doua gauri nefolosite din suportul parbrizului. Ar rezulta o pozitie fixa a celor doua fara fire mobile la ghidon, mai vizibila si fara sa mascheza bordul. Daca esti de acord mai pune poze cu spatele GPS-ului sa vad cum se prinde. Detalii.

 

Buna,

In cazul in care mai este posibil as fi interesat si eu de un ungator de lant. Va rog sa imi spuneti daca mai este posibil si care este pretul. Eventual puteti sa imi trimiteti detalii pe PM sau email, ruletistul2000@yahoo.com.

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai degraba-ti fac un suport comun universal pt GPS si cutiuta programatorului de la instalatia de ungere. Asa cum sta GPS-ul acum parca acopera ceasurile din bord. Eu l-as prinde de cele doua gauri nefolosite din suportul parbrizului. Ar rezulta o pozitie fixa a celor doua fara fire mobile la ghidon, mai vizibila si fara sa mascheza bordul. Daca esti de acord mai pune poze cu spatele GPS-ului sa vad cum se prinde. Detalii.

 

Buna,

In cazul in care mai este posibil as fi interesat si eu de un ungator de lant. Va rog sa imi spuneti daca mai este posibil si care este pretul. Eventual puteti sa imi trimiteti detalii pe PM sau email, ruletistul2000@yahoo.com.

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

In cazul in care mai este posibil as fi interesat si eu de un ungator de lant. Va rog sa imi spuneti daca mai este posibil si care este pretul. Eventual puteti sa imi trimiteti detalii pe PM sau email, ruletistul2000@yahoo.com.

Multumesc.

Suna-l pe Bogdan..chiar astazi monteza unul :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi, vineri 25 Martie orele 19.00, la dorinta lui Victor Nemes, ne intalnim la AMCKart pentru a sarbatori expediatia celor doi temerari. Mobrele sunt in cutiile de transport, vor fi desigilate si cu ajutorul tuturor (care cu munca, care cu gura) vor fi reasamblate. Vstromul lui Victor va fi expus in perioada SMAEB-ului la standul celor de la Top Gear. Va dati seama ce publicitate va avea mobra noastra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

vin si eu

 

si vreau sa montez rotile la vstrom :laugh:

 

cavalere, vlad nu vreti sa plecam impreuna de la statia de metro ( cea din parc) titan , la 18 15 plecarea ?

 

nu e mare branza drumul dar noi stam f aproape de titan

 

marius 0722564401

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incerc sa ajung. sa vad ca treuie sa fac si ITP la mobra. sa vad daca scap de la munca. la 18.15 este ok pt mine la metro titan.

Mesaj completat

Gata.

 

Am itp ne vedem la 18.15 la Titan la statia de metrou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei, in urma intalnirii pe care am avut-o la AMCKart cu echipa de temerari, proaspat intoarsa din Cambodgia, am discutat cu Victor si despre cursul de indemanare moto pe care el il organizeaza in fiecare an. Pentru cei care nu stiu despre ce este vorba cu acest curs, incerc sa rezum informatiile in cateva fraze. Cursul este proiectat sa creasca cat se poate de mult gradul de siguranta a mersului pe mobra, de la reinvatarea si reobisnuirea cursantului cu propria motocicleta pana la punerea in situatii aproape de limita, ca in cazul apartiei bruste a unui obstacol. La prima vedere poate nu spune multe lucruri, dar sunt multe pareri ale celor care cu multi ani si kilometrii de experienta se sosea, au ajuns la concluzia ca abia dupa absolvirea acestui curs au devenit motociclisti. Pot sa va spun ca exista o lista destul de mare de asteptare, dar Victor va face tot posibilul sa faca o grupa speciala pentru noi, vstromistii. Ca si desfasurare, cursul consta in zece sedinte a cate 90 de minute, se desfasoara pe circuitul de la AMCKart lunea, miercurea si vinerea intre 8.30-10.00 incepand cu 1 Aprilie. Sfatul celor mult mai experimentati in ale mobrei este sa nu pierdem acesta sansa. Haideti si sa facem o grupa cat mai repede cu putinta pentru ca timpul trece, ei se vor aglomera si ar fi pacat sa nu profitam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...