Sari la conținut

Suzuki V-Strom Dl 650/1000


Postări Recomandate

In primul rand ma intereseaza sa fac furca. Aia ma arde cel mai tare, cauciucurile....mai duc...vreo saptamana asa :D

 

Multam pentru nr. de telefon. Il sun maine sa nu deranjez omu' acum noaptea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UZZY,daca te uitai mai bine vedeai ca as vrea sa vand miarul meu din 2008,unic proprietar si burdusit cu de toate,inclusiv Power Commander setat in Ungaria(am diagrama).Daca stii vreun amic....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

 

Victor de la anvelopemoto.eu in curtea transcomului, corect. Pretul anvelopelor este un aranjament (discount) pt membrii vstromania, controlat prin Fabio.

Atelierul lui Fabio, Viilor colt cu strada Inclinata. E si un magazin de piese chiar la strada. Atelierul este in curte, intrare chiar pe colt.

Bun pont. Bine de stiut.

 

 

Astazi am primit revista pe hartie, nr din aprilie cu VSTROM 1000 ABS pe coperta. Articolul din cea electronica. Recomand, SINGURA revista moto fara reclame, MCN.

Off-topic si fara intentia de a fi "roman" - cand expira perioada de abonament la MCN, cauta Bike Magazine Uk. MCN este bun spre f. bun. Redactorul lor de pe enduro-adventure este f.f. misto insa Bike este mult mai fain ca si oferta de reportaje/articole, documentare, obiectivism, fotografii. Parere personala, bineinteles.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut. care noapte cand eu de abia pe la 22:00 reusesc sa intru pe net sa vad si eu ce mai scrie lumea.. :D

maine sunt la garaj asa ca poti suna cu incredere.

Nu am de unde sa stiu programul tau. Nu am vrut sa fortez nota cu telefoane nocturne :)

 

UZZY,daca te uitai mai bine vedeai ca as vrea sa vand miarul meu din 2008,unic proprietar si burdusit cu de toate,inclusiv Power Commander setat in Ungaria(am diagrama).Daca stii vreun amic....

E miar, e 2008 si ai o tona de accesorii. Nu stiu exact anuntul, dar dupa descriere este foarte posibil sa nu se fi incadrat in buget...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am jurat sa nu mai cumpar reviste ce contin reclame. Daca Bike Mag se conformeaza sunt interesat, daca nu, nu.

In alta oride de idei, maine, ceva, cumva? E ziua mai scurta, dar daca plecam pe la 9 ora noua (8 cea veche), tot putem face ceva km. As face un Calarasi, bac, bulgari , Ruse pe "marginea" Dunarii, Cu sau fara Valea Regilor Traci, cu sau fara cavarma la carciuma bulgareasca. Doritori ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am jurat sa nu mai cumpar reviste ce contin reclame. Daca Bike Mag se conformeaza sunt interesat, daca nu, nu.

In alta oride de idei, maine, ceva, cumva? E ziua mai scurta, dar daca plecam pe la 9 ora noua (8 cea veche), tot putem face ceva km. As face un Calarasi, bac, bulgari , Ruse pe "marginea" Dunarii, Cu sau fara Valea Regilor Traci, cu sau fara cavarma la carciuma bulgareasca. Doritori ?

 

Eu vin..ora 9.00, intalnirea la OMV 1 Decembrie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plecam spre Calarasi. Intalnirea la 9,30 ora de maine (8,30 ora de azi) la benzinaria MOL, ultima inainte de autostrada de Constanta. Ne intoarcem pe la Girgiu. Daca mai sunt amatori pot suna pt anunt la 0722646373, sa stim daca si pe cine asteptam.Nu fugim bezmetic,dar nici nu o lalaim.

Editat de bogdan_harea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Victor de la anvelopemoto.eu in curtea transcomului, corect. Pretul anvelopelor este un aranjament (discount) pt membrii vstromania, controlat prin Fabio.

Atelierul lui Fabio, Viilor colt cu strada Inclinata. E si un magazin de piese chiar la strada. Atelierul este in curte, intrare chiar pe colt.

Fabio, tu ai deal-ul cu Victor pentru discount?

intreb pentru ca nu vreau sa ma duc iar pe la el sa-l frec la cap aiurea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna seara am fost la a 10 antalnire vstrom club es, sa tinut an loc, albarracin/teruel am probat noul 1000vstrom nu sant expert dar an comparatie cu 650 carel am e diferenta fff. mare pt mine un vis puternic trage de jos o bijuterie de moment f scumpa pt mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se aplica la orice e de vstrom (ca si masura). cu sau fara alt discount. atat.

Fabio, nu faci un amar de bine si intrebi de dot-ul de la anakee 2? le-am dat un mesaj prin intermediul site-ului dar nixam raspuns.

multumesc.

 

 

ivanp, ti-am ramas dator cu niste fotografii. scuze de intarziere...

daca mai ai nelamuriri, pm me

 

multumesc - acum imi este foarte clar cum este facut.

numai bine,

paul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca intereseaza pe cineva :)

 

VAND METZLER TOURANCE NEXT NOI NOUTE :

110/80/19 si 159/70/19

 

 

 

PRET VANZARE : 800 RON PERECHEA, DOT 2013 (cumparate in Decembrie 2013)

 

MOTIV : CUMPARAT MOBRA NOUA CARE BINEINTELES ARE GUME NOI :)

 

 

 

CUMPARATE CU :

 

 

 

 

 

Cantitate

 

Nume

 

Dimensiuni

 

Pret

 

Subtotal

 

1

 

Metzeler TOURANCE NEXT TL (Indice de sarcina: 59

Indice de viteza: V

Tip constructie: Radial)

 

110 / 80 / 19

 

506.84 RON

 

506.84 RON

 

1

 

Metzeler TOURANCE NEXT TL (Indice de sarcina: 69

Indice de viteza: V

Tip constructie: Radial)

 

150 / 70 / 17

 

618.35 RON

 

618.35 RON

 

 

 

 

 

SubTotal :

 

1 125.19 RON

 

Taxa de expediere si manipulare :

 

28.00 RON

 

TVA(24%) :

 

217.78 RON

 

Total general:

 

1 153.19 RON

 

 

 

 

Q

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cineva interesat de un mra vario touring transparent clar (acela cu deflector).

dureaza ceva comanda si nu prea mi-ar mai trebui (ca vreau sa testez altceva si din asta am mai avut).

:D

500lei in TM.

 

stima,

paul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca intereseaza pe cineva :)

 

VAND METZLER TOURANCE NEXT NOI NOUTE :

110/80/19 si 159/70/19

 

 

 

PRET VANZARE : 800 RON PERECHEA, DOT 2013 (cumparate in Decembrie 2013)

 

MOTIV : CUMPARAT MOBRA NOUA CARE BINEINTELES ARE GUME NOI :)

 

 

 

CUMPARATE CU :

 

 

 

 

 

Cantitate

 

Nume

 

Dimensiuni

 

Pret

 

Subtotal

 

1

 

Metzeler TOURANCE NEXT TL (Indice de sarcina: 59

Indice de viteza: V

Tip constructie: Radial)

 

110 / 80 / 19

 

506.84 RON

 

506.84 RON

 

1

 

Metzeler TOURANCE NEXT TL (Indice de sarcina: 69

Indice de viteza: V

Tip constructie: Radial)

 

150 / 70 / 17

 

618.35 RON

 

618.35 RON

 

 

 

 

 

SubTotal :

 

1 125.19 RON

 

Taxa de expediere si manipulare :

 

28.00 RON

 

TVA(24%) :

 

217.78 RON

 

Total general:

 

1 153.19 RON

 

 

 

 

Q

VANDUTE : TOPICUL SE POATE INCHIDE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma miram si eu cum au scazut preturile la Tourance. Anul trecut am cumparat perechea cu 970 roni cu "super reducere", practice cele mai ieftine pe care le-am gasit din 3-4 incercari pe net. Anul asta au ajuns cu "supermega reducere" la 830 roni. Motivul scrie pe ele. Ale mele fabricate Malaezia si Germania, astea recente China si China. Sunt curios daca sesizeaza cineva o diferenta de calitata. Ochiometric sunt la fel.

Editat de bogdan_harea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bogdane, eu am Bridgestone-urile BW pe mobra noua si am decis sa le tin sezonul asta. De aceea am vandut Metzlerele pe care le pregatisem din vreme, pentru V Strom (inlocuire Anakee 2), pentru Alpii de anul asta.

Asta e motivul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...