Sari la conținut

Excursie La Giugiu


Postări Recomandate

Super tare frate nu am cuvinte, vreme marfa si ai multumesc lu Stege ca a avut curajul sa iasa cu mine la Bulgari si ca ma ajutat sa fiu iar legal pe sosea.Raman dator si sper sa bem o sticla de wiskeian daca tot am cumparat.Bafta si sper sa o mai facem cat de curand, eu aseara am ajuns la 1 jumatate acasa ca am iesit cu bebelu si cu Pow la Mihailesti sa mancam un mic.Ciau si numai bine!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A, ca mi-am adus aminte... Bai a fost incredibil cum ne-am sincronizat intalnirea!! Adica eu am venit din Chitila, pe centura, voi din Sebastian, prin oras; plecare cam in acelasi timp (nu stiu voi cat ati mai stat de la telefonul dat de mine lui Stefan).

 

Si cand ies de pe centura, fac dreapta spre Jilava, ghiciti la cine dau prioritate pe soseaua principala! Yeah, right: larry si stege :cheers: :D :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Larry, fac infarct! Unde "e" pozele in miscare cu mine pe fireblade? Unde?

 

ps. Dark Evil: ti-am mai povestit eu despre "datoriile" intre prieteni! Mi-a facut placere omule! Si te-ai revansat deja mai mult decat trebuia!

Vezi ca le ai pe mail.Mi-am, amintit ca zicea Ray ceva da motoru lui...........????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vizitat chiar si bulgaria. sau ma rog...500m din ea :P

Ai luat si tu ceva whiskey ! :baldy:

 

Super tare frate nu am cuvinte, vreme marfa si ai multumesc lu Stege ca a avut curajul sa iasa cu mine la Bulgari si ca ma ajutat sa fiu iar legal pe sosea.Raman dator si sper sa bem o sticla de wiskeian daca tot am cumparat.Bafta si sper sa o mai facem cat de curand, eu aseara am ajuns la 1 jumatate acasa ca am iesit cu bebelu si cu Pow la Mihailesti sa mancam un mic.Ciau si numai bine!!!!

Deci ai rezolvat problema ! Bravo,acum nu mai scuze....uischienul unde il bem ? :moto:

 

A, ca mi-am adus aminte... Bai a fost incredibil cum ne-am sincronizat intalnirea!! Adica eu am venit din Chitila, pe centura, voi din Sebastian, prin oras; plecare cam in acelasi timp (nu stiu voi cat ati mai stat de la telefonul dat de mine lui Stefan).

 

Si cand ies de pe centura, fac dreapta spre Jilava, ghiciti la cine dau prioritate pe soseaua principala! Yeah, right: larry si stege :) :D :D

Am senzatia ca iti cam place scula !!! Oricum ,am facut spume la gura ca nu am mers :P :P :lol:

 

:moto: Multumesc Lary... O sa vina vara si o sa facem la poze de nu o sa avem unde sa le stocam... :moto:

Josephine,cumparam hard..asta-i problema ? Eu am unul de 200 !!! Si de abia astept sa il umplem :baldy:

 

Mai imi vine sa ma dau cu capul de :D :moto: :moto: a dreaq masea....

Oricum cred ca a fost super...FELICITARI !!! :cheers:

P.S. Ce facea Stege in benzinarie ? A cumparat-o ? :baldy:

Parca e J.R. Ewing !!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uitatzi ce am facut noi astazi...

misto... abea astept si io sa gat motoarasul meu sa ma dau cu ea :cheers:

 

PS: cine ii tipul cu jawa-ul micut galben/alba ??? l-am vazut la 2 roti mai demult...

 

PS2: cei de pe forum: ziceti si voi care cine ii in poze, sa stiu si io.. larry ma gadmesc ca ii cu katana-ul galben.. nu? stege? ray ? are is?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

misto... abea astept si io sa gat motoarasul meu sa ma dau cu ea :D

 

PS: cine ii tipul cu jawa-ul micut galben/alba ??? l-am vazut la 2 roti mai demult...

 

PS2: cei de pe forum: ziceti si voi care cine ii in poze, sa stiu si io.. larry ma gadmesc ca ii cu katana-ul galben.. nu? stege? ray ? are is?

Pai asa katana galbena e Larry cu Cata, Stege e cel cu zzr-eul de 400 negru si eu pasager la el,Ray e cel cu cbr-eul de 900 RR,Bronto e cel cu gpz-eul 500S si fratele lui cu o Jawa 2003 parca cu id-ul parca Oreste nu sunt sigur.Astia suntem cativa din gasca :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai asa katana galbena e Larry cu Cata, Stege e cel cu zzr-eul de 400 negru si eu pasager la el,Ray e cel cu cbr-eul de 900 RR,Bronto e cel cu gpz-eul 500S si fratele lui cu o Jawa 2003 parca cu id-ul parca Oreste nu sunt sigur.Astia suntem cativa din gasca :cheers:

 

 

oki mersi :baldy:

mi-o explicat si Ipman ce si cum... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

misto... abea astept si io sa gat motoarasul meu sa ma dau cu ea :cheers:

 

PS: cine ii tipul cu jawa-ul micut galben/alba ??? l-am vazut la 2 roti mai demult...

 

PS2: cei de pe forum: ziceti si voi care cine ii in poze, sa stiu si io.. larry ma gadmesc ca ii cu katana-ul galben.. nu? stege? ray ? are is?

 

 

 

na explanatii :D

post-4559-1141723781_thumb.jpg

post-4559-1141723904_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

na explanatii :baldy:

:cheers: :D :baldy: tare faza,Ray tu te plictisesti groaznic la munca :baldy:

Editat de dark_evil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MULTAM MULT PT EXPLICATI :cheers:

@STEGE: CE TOBE AIPE MOTO? PUNDE CEVA POZE CU MOTORUL TAU PLS MAI DETALIAT.

@ORESTE: JAWA-UL ACELA ERA PREZENTAT ODATA LA 2 ROTI? CA UN MOTOR IDEAL PT INCEPATORI.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MULTAM MULT PT EXPLICATI :cheers:

@STEGE: CE TOBE AIPE MOTO? PUNDE CEVA POZE CU MOTORUL TAU PLS MAI DETALIAT.

@ORESTE: JAWA-UL ACELA ERA PREZENTAT ODATA LA 2 ROTI? CA UN MOTOR IDEAL PT INCEPATORI.

 

 

/index.php?...topic=24401&hl=

uff...e-asa usor sa cauti... pur si simplu nu-nteleg..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...