Sari la conținut

Vama Veche


demostene
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 173
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ATENTIE pentru cei ce vin catre Vama!

 

Aveti grija pe portiunea de drum de la Basarabi pana la intrarea in Constanta. Soseaua e denivelata si "presarata" cu gropi. Daca ajungeti noaptea fiti mai atenti.

Drum bun!

sti ceva de drum in zona Slobozia ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda drum bun si ne vedem pe Duminica....venim direct de la munte....mai devreme nu putem; sa ne opriti un loc de cort cu 3 etaje, piscina descoperita 14 m2, una acoperita de doar 8 m2, sala de mese de 44 m2, si loc de joaca pentru copii......deci multa bafta si ne vedem Duminica

 

 

PS:incalziti atmosfera si raciti berile ca o sa vin insetat de pe drum.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La iesirea de pe autostrada A2 in spre mare e vre-o benzinarie?

ca am inteles ca pe autostrada nu sunt

 

La cat consuma gs500 poti sa ii bagi benzina de oriunde din buc si ajungi cu ea la mare fara oprire

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La iesirea de pe autostrada A2 in spre mare e vre-o benzinarie?

ca am inteles ca pe autostrada nu sunt

La intarea si la iesire din Fetesti gasesti benzinarii. Pe drumul intre A2 si Fetesti nu-mi amintesc sa mai fie. Daca crezi ca nu-ti ajunge gazul poti sa iesi de pe A2 la Lehliu si sa alimentezi.

Drum bun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-ar parea ca vin si eu,probabil cu Vulcanu' :) !!! Cu Hondita vine Janel :) ...Amindoi fara pasager (cel putin eu...) asa ca...doritori...preferabil PASAGERE. :crack: ...Oricum,am 2 corturi,unu' e cu 2 dormitoare...loc de cazare girla...

Plecarea probabil de vineri,pe la 2.00-3.oo,cand sper sa scap de la scirbici.

 

Schimbare de plan: pisi e apta, gratie lui Zidu si lui Rontz, asa ca o duc pe pisi la mare. Adica ea ma duce.

Plecare: sambata, 9:00 de la Arc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat acum la punctul de frontiera si mi s-a spus ca bacul circula, se poate urca pe el cu moto (am insistat pe intrebarea asta :crack: ) iar drumul nu este inundat. Asa ca... :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca plec in vama (un mare 'daca'), plec dupa sambata dupa amiaza.

 

Dar daca plec ... sub 150kmph nu stau decat in sate.

 

:) Atunci sa-mi iau o sufa sa ma leg de tine! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

peste o ora prec eu si inca un prieten cu un 125 spre mare , o luam pe drumul vechi (lehliu) in speranta ca nu e aglomeratie ca pe A2 nu prea avem ce sa facem noi cu ale noastre motorete si cu bagaje...

speram sa ajungem cu bine,bafta si drum bun celorlalti care pleaca la drum , sa ne vedem acolo sanatosi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

peste o ora prec eu si inca un prieten cu un 125 spre mare , o luam pe drumul vechi (lehliu) in speranta ca nu e aglomeratie ca pe A2 nu prea avem ce sa facem noi cu ale noastre motorete si cu bagaje...

speram sa ajungem cu bine,bafta si drum bun celorlalti care pleaca la drum , sa ne vedem acolo sanatosi :baldy:

 

:baldy: :baldy: :crack: :) :) Pastreaza ordinea!! :what: Drum bun si atentie maxima la drum, la cei care te depasesc si la nisipul din curbe!!!!

BAFTA SI SA NE VEDEM ACLO!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pace voua, bravi fierari !

maine ma pregatesc si eu pt drumul acesta, ies pe A2 pe la 9 .. poate 9:30. daca exista lume stransa undeva in jurul orelor/traseului mentionat(e), poate mai primeste un biciclist in coloana .. altfel, ne vom vedea fix pe plaja in vama.

va rog numai o intrebare: pune careva o scena ceva pe-acolo ? un iris, holograf, timpuri noi, cuvintele, habar n-am cine, slayer, megadeth, etc ... o fi ceva show (afara de al nostru, desigur) ?

mai stau pe aici inca 1,5 - 2 ore, poate arunca cineva un oki

drum bun tuturor !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pune careva o scena ceva pe-acolo ? un iris, holograf, timpuri noi, cuvintele, habar n-am cine, slayer, megadeth, etc ... o fi ceva show (afara de al nostru, desigur) ?

 

N-am auzit de nici un fel de eveniment din pacate. Poate doar muzica de la terase sa compenseze :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apoi mah... Frig,Alcool si cam atat. Era fain cu multi ani in urma. Oricum eu am mers pt drum care a fost mult mai fain la intoarcere... prin Slobozia.

 

ASFALT USCAT!

 

 

 

ACUM SPER SA AJUNG LA CJ VIA SARMISEGETUSA REGIA!

Editat de spire
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...