Sari la conținut

Vama Veche


demostene
 Share

Postări Recomandate

Vin si eu in vama pe 1 Mai si nu vin singur ne strangem si noi cativa pe aici prin Craiova si o luam din loc :goodposting: poate reusim sa venim la timp in Bucuresti si sa plecam cu totii catre mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 173
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mare, Vama sau 2 Mai,cu siguranta!

Daca ne intelegem asupra ,,decolarii" poate plecam mai multi odata de la Arc sau de unde stabilim.

Noi suntem 3 mobre .

28 aprilie e vinerea dinaintea weekendului cu 1 mai(ce pica luni).

Propun sambata dimineata 29.04.,cat mai devreme insa nu inainte de a se lumina ptr. ca am mai plecat astfel si este foarte frig.

Vineri dupa amiaza ptr. mine e exclus fiindca nu imi place sa conduc noaptea.

Any ideas?

 

 

In conditiile astea urlu si io PREZENT !!!

:goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Raduku-knd ne apucam sa vb unde ne intalnim

 

eu nu mai am rabdare

si daca ninge merg la vama.........si pt totzi aia carcotasi k domne k ce lume vine, ca ce nu stiu ce .....vax daca mergi cu prieteni, potzi sa mergi si la gropa de gunoi, k tot t distrezi in felul tau

 

 

 

Corect spus!

Asa cum vorbeam mai devreme ,foarte potrivit ar fi sa se plece pe 29.04.06 (sambata) dimineata pana in ora 10 ,nici prea devreme ptr ca este frig ,nici mult mai tarziu ptr ca toata lumea vrea sa ajunga si sa se apuce de petrecut plus ca mersul in haita va dura mai mult.

Asta este propunerea mea ,cu intalnire la Arc sau la Academia Militara jos in fata parcului.

Am putea sa ne strangem cu adevarat multi iar daca nu ne potrivim ca viteza de croaziera ne splituim ciopere / vitezane.

Desi eu zi ca se poate merge grupat ,eventual cu sprinturi si asteptat mai in colo.

Deci ...

 

@spire.Eu vin impreuna cu o virago si un shadow.

Avand in vedere ca suntem preteni inseamna ca ,cel putin noi,vom merge impreuna.

Deci sunt binevenite alte ciopere.

Editat de LOTRU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eo, chiar daca marea majoritate nu ma cunoasteti. Ma stie Demonstene.

De preferat as pleca Vineri dimineata (mi-am loat concediu). Mai vine cineva?

Noi vom fi minim 3 (vn800 2 bucati si un rf400)

Se baga cineva de vineri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luati in considerare si varianta pe jos, traversand cu bacul, cu iesirea direct in Mangalia :kiss: Drumul este absolut superb!!!! Nu prea as vrea sa merg pe autostrada :angryfire: :blbl: Nu ma grabesc nicaieri!! :box:

Cui vrea sa-i dea tare nu-i recomand fiindca e de calitate medie drumul. Eu l-am facut anul trecut cu ZZR-ul si e practicabil. Parca am avut in jur de 100-120 km/h aproape constant, cu ceva portiuni mai proaste (gropi, nisip..).

Nu ajungi mai repede dar :goodposting: :pow: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luati in considerare si varianta pe jos, traversand cu bacul, cu iesirea direct in Mangalia :box: Drumul este absolut superb!!!! Nu prea as vrea sa merg pe autostrada :blbl: :lol: Nu ma grabesc nicaieri!! :pow:

Cui vrea sa-i dea tare nu-i recomand fiindca e de calitate medie drumul. Eu l-am facut anul trecut cu ZZR-ul si e practicabil. Parca am avut in jur de 100-120 km/h aproape constant, cu ceva portiuni mai proaste (gropi, nisip..).

Nu ajungi mai repede dar :goodposting: :kiss: :box:

 

 

:angryfire:

 

Si mie mi-ar place p-acolo...

Se mai baga cineva ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angryfire: Ce ma ofticati toti. Eu nu am cum sa plec de la munca. Distractie placuta si beti o bere pentru toti bikerii din Romania. :goodposting:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

:goodposting:

 

Si mie mi-ar place p-acolo...

Se mai baga cineva ?

 

Eo m-as baga daca vine si Demonstene.

Ziceti ceva. Ca ma iau nervii ca nu mai vine odata vremea plecarii.

Vineri de dimineata sau sambata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ASH PROPUNE CA IN VAMA DE - 1 MAI - SA PRINDEM DE CORT O

COALA DE HARTIE (sau sa scriem direct pe cort) CU NUMELE

DE PE FORUM A FIECARUI LOCATAR

 

:goodposting:

 

aha, si eu ma voi ocupa cu a le schimba intre ele.

Crezi ca dupe ce (unii) vor bea nu-si vor mai gasi locu ? Sau nu vom sti unde doarme stege, si vom fi nelinistiti ?

 

Sorinake

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luati in considerare si varianta pe jos, traversand cu bacul, cu iesirea direct in Mangalia :kiss: Drumul este absolut superb!!!! Nu prea as vrea sa merg pe autostrada :angryfire: :blbl: Nu ma grabesc nicaieri!! :box:

Cui vrea sa-i dea tare nu-i recomand fiindca e de calitate medie drumul. Eu l-am facut anul trecut cu ZZR-ul si e practicabil. Parca am avut in jur de 100-120 km/h aproape constant, cu ceva portiuni mai proaste (gropi, nisip..).

Nu ajungi mai repede dar :goodposting: :pow: :lol:

 

 

e super misto drumul ala, pe langa ca e liber mai sunt si peisaje frumoase. eu am fost de mai multe ori pe acolo si cu motorul si cu masina, si acum tot pe acolo voi merge. noi plecam de sambata dimineata probabil in jur de 9 (se pare ca vom fi 2-3 motoare plus niste masini)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se auzea ceva la TV de interzicerea corturilor pe plaja.

Sa speram ca nu se pune in practica.

 

Mai ramane varianta cu cortul in curtea omului. Am aplicat si a mers bine, mai ales ca aveam acces si la wc si apa fara gologani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am facut anu trecut anduranta:

 

Bistrita seara -> Brasov. Dormit in brasov

 

Brasov -> Bucuresti

Bucuresti ora 16 -> Vama prin toata dobrogea (calarasi, adamclisi) (am ajuns pe la 12 noaptea).

 

Anul acesta cred ca zic PAS la Vama Veche. :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate ne vedem pe acolo...cu toate ca prefer zona Hanul Piratilor sau 2Mai...

sa vedem cum va fi si vremea si vremurile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt curioasa cate ore facem anul asta 8, 10,12 - Demo?

:angryfire:

Daca ploua atunci va trebui sa zic pas, ma doare buzunarul sa merg acolo si sa stau ciuciulete in cort. Nici de plimbari nocturne nu se mai pune problema! Ma rog, pe mine personal nu m-ar deranja, chiar imi plac dar am indicatii de mai sus ca "trebuie" mers pe lumina, cu un mare accent feminin pe "trebuie". (vocea ratiunii :angryfire: ) Asa ca ne conformam, or else :hurt:

Eu as vrea sa plecam vineri dupa-amiaza... Cat sa punem corturile pe un crepuscul acolo, ceva... Nu la lumina lanternelor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angryfire:

Daca ploua atunci va trebui sa zic pas, ma doare buzunarul sa merg acolo si sa stau ciuciulete in cort. Nici de plimbari nocturne nu se mai pune problema! Ma rog, pe mine personal nu m-ar deranja, chiar imi plac dar am indicatii de mai sus ca "trebuie" mers pe lumina, cu un mare accent feminin pe "trebuie". (vocea ratiunii :hurt: ) Asa ca ne conformam, or else :eek:

Eu as vrea sa plecam vineri dupa-amiaza... Cat sa punem corturile pe un crepuscul acolo, ceva... Nu la lumina lanternelor!

 

:angryfire: Si eo si eo!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...