Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Hyosung


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 445
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
E iarna si daia :o

 

si ce daca e iarna mah....daca nu imi lovea proasta aia moto in parcare....la ce boala am sa ies...nu cred ca ar fi contat anotimpul....oricum a fost iarna blanda...plm...au fost zile chiar bune de plimbat....app ti'ai rezolvat moto???

Editat de hyobusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ce daca e iarna mah....daca nu imi lovea proasta aia moto in parcare....la ce boala am sa ies...nu cred ca ar fi contat anotimpul....oricum a fost iarna blanda...plm...au fost zile chiar bune de plimbat....app ti'ai rezolvat moto???

 

Pai nu inca... sper sa mi-l rezolv in primavara...

Dar nu-i cine stie ce... decat sa repar zgarieturile, sa imi iau oglinzi + semnale fatza... mai trebuie dupaia sa ung lantul si sa ii schimb uleiul si filtru... :D

Mesaj completat

Si chiar daca iarna a venit... am iesit cu motanel p-afara si am facut un scurt filmulet!

 

 

Toba Stock Modificata

 

Ultima nebunie p@ 2010 :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce cunoscut imi suna toba aia:))

da` acustica e praf, sunetul e mult mai bun in realitate.

cel putin la mine:>

 

Daca nu te invatam eu... vai de toba aia :wacko:

Mesaj completat

Ce etriere/pompe de frână aveți voi pe Hyosungi ?

 

Mai bune ca pe nsr ?! :D

 

 

Cosmine sau adriane... asta e treaba voastra sa raspundeti ca eu habar nu am! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator jojo_davidoff
Si chiar daca iarna a venit... am iesit cu motanel p-afara si am facut un scurt filmulet!

 

 

Toba Stock Modificata

 

Ultima nebunie p@ 2010 :wacko:

se aude misto toba:D, dar o auzi...te intorci si te astepti sa fie vreun 696 sau vreun sv650 cu vreo 80-100 si cand te uiti ca merge de fapt cu 40....e trist :lol:

 

iar asta cu " ultima nebunie p@ 2010 " sunt vorbe copiate de la mine, comunistul, bmc .... ratatule _(_ papa'l

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se aude misto toba:D, dar o auzi...te intorci si te astepti sa fie vreun 696 sau vreun sv650 cu vreo 80-100 si cand te uiti ca merge de fapt cu 40....e trist :wacko:

 

iar asta cu " ultima nebunie p@ 2010 " sunt vorbe copiate de la mine, comunistul, bmc .... ratatule _(_ papa'l

Eh, asta e... macar se aude bine :crack:

P.S... nu prea il scot din 80 - 100... deci nu-i chiar asa mare diferenta..

... mai zicea unu p-aici.. (chiar nu am habar cine) ca sunt uni care fac 2 accidente intr-o zi... dar macar nu merg ca niste babe... fac 2 accidente pe zi ca merg cu 80 pe ploaie... astea... :)

 

Nu, defapt le-am auzit la Motanel.. dar in fine faza e ca voi erati "p@ 2009", eu sunt "p@ 2010"... sunteti expirati :D

Mesaj completat

Degeaba dacă nu Âştiți să le folosiți. Am auzit că sunt unii atât de neîndemânatici (ca să nu zic altfel) că fac Âşi câte două accidente pe zi.

 

Si cum ziceam ... am auzit ca te-a dat una pe jos... ntz ntz ntz... neatent mai esti.. :lol:

Editat de Alynush
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator jojo_davidoff

oh da :wacko: numai 80-100 sa nu ma provoci prin trafic sau amckart ceva...ca me frica de tine :lol:

inseamna ca motanel e ratatul care copiaza :laugh

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ai facut niciun record ca ai mers cu 80 pe ploaie cand am venit de pe paduchiosu aveam 130 dupa targoviste si ploua torential..

 

 

 

P.S: Ba , tu mai taci in plm cu amckartu tau ca stii singur ca ai avans clar in fata oricarui motociclete pe aleea aia..

Editat de Zvastic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oh da :wacko: numai 80-100 sa nu ma provoci prin trafic sau amckart ceva...ca me frica de tine :lol:

inseamna ca motanel e ratatul care copiaza :laugh

 

 

bey schilod aschilambric iar ai tangentze cu mn....cred ca numele meu a devenit obsesie pt tn...te las sa fi fanul meu;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zvastic, tu nu mai esti ma POKEMON ? :wacko:

am vazut eu pe cineva cu hyosung cu franele stock "mai bune ca pe nsr" gen... in loc sa se toceasca placutele se tocea discu =))

 

zvastik s-a maturizat:>

hai sa sufar si eu cu mersul prin ploaie:x ca ie la muoda. max speed pe dn1 ploaie prea torentiala ca sa fie ploaie.. cu motanel:> (ca vad ca el e modest si nu zice:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zvastik s-a maturizat:>

hai sa sufar si eu cu mersul prin ploaie:x ca ie la muoda. max speed pe dn1 ploaie prea torentiala ca sa fie ploaie.. cu motanel:> (ca vad ca el e modest si nu zice:)))

 

imi aduc aminte....eu aveam vreo 130 si ceva parca si u putin mai moolt.....da ploua ca dracu:| de trebuia sa ajungem la ciolpani parca:-?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut eu pe cineva cu hyosung cu franele stock "mai bune ca pe nsr" gen... in loc sa se toceasca placutele se tocea discu =))

 

vezi ca acolo se tocise discul pt ca placutzele erau mancate grav....e adev ca placutzele stock de la hyosung nu sunt geniale....oricum daca le schimbi nu ai probleme

Mesaj completat

:wacko: o adevarata performantza mersu' asta pa ploaie !! cum e? aluneci? ie greu ??

 

e greu mah....dar vb ta "se merita":lol:)

Editat de hyobusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ai facut niciun record ca ai mers cu 80 pe ploaie cand am venit de pe paduchiosu aveam 130 dupa targoviste si ploua torential..

 

 

 

P.S: Ba , tu mai taci in plm cu amckartu tau ca stii singur ca ai avans clar in fata oricarui motociclete pe aleea aia..

 

 

80 pe ploaie... in oras ... :wacko:

 

tu erai prin targoviste plm... eu eram pe barbu vacarescu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

80 pe ploaie... in oras ... :wacko:

mama ce-ai facut...esti nebun...

ce tristi sunteti in plm...ati inceput sa va laudatzi care a mers pe ploaie :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...