Sari la conținut

Adunarea Pt Miting Legal


Prof
 Share

  

426 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 427
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

off topic: pana la urma ce s-a intamplat cu politistu criminal??

 

E bine-mersi, lucreaza in continuare :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O rugaminte catre cei care se vad azi prin etrusco&stuff...

Incercati sa gasiti un numitor comun vis-a-vis de mesajul pe care sa il afisam pe moto,daca punem au ba prosoape la oglinzi, etc....

Mai sunt cateva zile si ar prinde bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa ne organizam putin:

 

1. La ce ora e pana la urma intalnirea de la Arc?

 

2. Pana la urma care va fi mesajul: "Pentru Alex, dreptate!" ?

 

3. Cum facem? Punem prosoape la oglinzi sau hartii cu mesajul ales?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu intrebam ca mai devreme de 1 nu pot sa ajung la arc :goodposting:

 

 

chestia cu prosoapele la oglinzi nu mi se pare o idee buna ca nu mai vezi nimic, e vorba de siguranta noastra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rog organizatorii sa raspunda celor 3 intrebari formulate de Purghy: ora de intalnire, mesajul si utilizarea prosoapelor. In plus va rog sa precizati daca aceste materiale (prosoape, foile cu mesajul) vor fi oferite de organizatori sau venim pregatiti de acasa. Cam atat, sa ne vedem cu bine si in numar cat mai mare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ajung shi io intr-un fel... (pieton, biciclist sau pe 4 rotzi). Stau cu ochii p'aci ptr detalii

 

 

 

Off-Topic:

 

...

Dupa ies seara si dau fac in fata blocului la motor daca asta vreau eu (dar acolo sunt cu un scop,nu ma adus nimeni cu forta)

...

 

Off-Topic Era foc dar eram nervos

 

 

Apasu77 ai grija ce-tzi doreshti... ca poa' te-aude zana cea rea ... sau vr'un vecin sensibil...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BAlanuS-u'..............era vorba de ce facem fiecare dupa (acolo am venit cu un scop)

Ma inervat atitudinea unora (e treaba mea ce fac cind sunt singur)

Si vecinii .......:goodposting: pentru cei care cunosc mai multe despre mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BAlanuS-u'..............era vorba de ce facem fiecare dupa (acolo am venit cu un scop)

Ma inervat atitudinea unora (e treaba mea ce fac cind sunt singur)

Si vecinii .......:goodposting: pentru cei care cunosc mai multe despre mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care au pus la cale acest miting nu mai intra pe forum? Sunt aici niste intrebari care asteapta raspuns si ma gandesc ca mai ales cei din proivincie vor sa stie din timp ce si cum...

 

:goodposting: :angryfire: :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

conform discutiilor putrate astazi cu dl Motoc, dl nicu dragos si dl iulian marinescu, motociclisti trebuie sa respecte urmatoarele regului pt buna desfasurare a mitingului. pt orice nerespectare a regulilor mentionate, persoana responsabila este subsemnata.

 

dupa cum urmeaza:

 

-deplasarea coloanei se va face cu respectarea tuturor normelor legale de circulatie pe drumurile publice

- este interzisa cu desavarsire deranjarea linistii publice, in special ambalarea motoarelor, atat pe traseul de deplasare cat si la punctele de plecare / sosire

- este interzisa cu desavarsire deplasarea pe o roata

- plecarea participantilor se va face in grupuri de maxim 3 motociclisti- in cazul in care semaforul indica culoarea rosie, grupul de motociclisti surprins in intersectie va ramane pe loc, iar grupul care a trecut pe verde va incetini pt a se putea face regruparea coloanei

- organizatorul are obligatia de prelucrare cu toti participantii la activitate a celor prevazute in protocolul incheiat cu primaria cat si in prezentul proces verbal si raspunde de respectarea in totalitate a acestor masuri

 

 

 

acestea fiind spuse, sper sa ne purtam toti decent, sa respectam regulile impuse pt binele tutror. sa uitam deci si de burn-ul general de la piata constitutiei - in fata parlamentului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu, daca vremea va fi buna si daca o sa fie brasoveni cu care sa plec la drum.

bucurestiul nu-l cunosc prea bine, pana in aviatorilor ma descurc, apoi PAUZA.

 

Toate bune si asfalt uscat!

 

:goodposting: :angryfire: :blbl: Alunga Doamne vremea rea ca suntem satui de ea !!! :lol: :box: :pow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...