Sari la conținut

Accident Urat


sp33d_fr3ak
 Share

Postări Recomandate

Uitati-va la poze si reflectati. Pana la urma, nici in "conserva" nu esti in siguranta...

 

tu pana acum credeai ca esti in siguranta???

:crack: :crack: :blbl:

 

p.s. reflecta si tu putin citind niste statistici...poate te trezesti la realitate....

Editat de Nagy_Arpad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiam eu, este de 20 de ori mai favorabil ca un motociclist sa fie implicat intr-un accident decat un automobilist. Pana si pietonii sunt de 2-3 ori mai expusi accidentelor, iar biciclistii de 5 ori. Cu toate astea, cel mai mare numar de decese se inregistreaza in randul automobilistilor. Oare de ce?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiam eu, este de 20 de ori mai favorabil ca un motociclist sa fie implicat intr-un accident decat un automobilist. Pana si pietonii sunt de 2-3 ori mai expusi accidentelor, iar biciclistii de 5 ori. Cu toate astea, cel mai mare numar de decese se inregistreaza in randul automobilistilor. Oare de ce?

 

Pentru ca sunt mai multi??? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiam eu, este de 20 de ori mai favorabil ca un motociclist sa fie implicat intr-un accident decat un automobilist. Pana si pietonii sunt de 2-3 ori mai expusi accidentelor, iar biciclistii de 5 ori. Cu toate astea, cel mai mare numar de decese se inregistreaza in randul automobilistilor. Oare de ce?

Pentru ca sunt mult mai multi automobilisti decat motociclisti.

Parerea mea :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stii cum e vb aia...ceasu rau cand vine nu intreaba daca esti pe jos,in masina sau in vreun fel...vine!!! in orice caz greu de crezut ca a scapat cineva...

daca o fi avut casco...cine l a incasat?

Editat de ciurymetart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frateeeeeeee....si era Alfa Romeo..............

Uita-te in poza asta...mwahahahahahahahaha...

Mai multe detalii in linkul de ma jos

http://www.wreckedexotics.com/special/enzo/

 

Edit:Acum am vazut ca omul mai are una :crack:

post-5942-1142432362_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol accident.Soferul o fi scapat?

Daca da mai poate sa i-si ia niste bani pe capota :crack:

 

http://www.wreckedexotics.com/newphotos/weird/weird726.shtml

 

Description:

Accident happened during rush hour when motorists are driving very fast. This young driver went even faster and his speed at the moment of impact was about 200 km/h. He made a mistake, lost control of his car for a moment and hit an edge-stone with his wheels on the left side of the car. That impact moved the car across the street right against a pillar with lights on the right side. The force was so strong that the front part of the car was knocked off. The driver died instantly, the passenger was found about 50m away, also dead.

 

Location:

Prague, Czech Republic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...