Sari la conținut

EAST EUROPEAN MOTOR SHOW


Postări Recomandate

Da dar problema se pune altfel: dupa teapa de anul asta, chiar daca la anul va fi asfaltul uscat, mai vine lumea? Ca din cate am vazut eu oamenii au inceput sa fie mai selectivi, adik se duc odata si daca nu le place apoi nici ca se mai duc. Si e pacat ca asa pierd intrunirile participare si farmec si se mai renunta la o intrunire...

iti spun eu...se uita sau apar alti baicari proaspeti. cineva scria p-aci ce s-a intamplat acu 4 ani la Timisoara-mc trust. acum probabil a fost aceeasi poveste cu alti participanti.

eu n-am uitat :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 169
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Parca era topic de poze! :bounce:

Poze s-au pus..... Cine vrea sa vada chiar sub chilot la dansatoare ..cred ca trebuia sa se duca acolo...si poate avea noroc. Mie mi se par importante aspectele astea legate de intrunire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poze s-au pus..... Cine vrea sa vada chiar sub chilot la dansatoare ..cred ca trebuia sa se duca acolo...si poate avea noroc. Mie mi se par importante aspectele astea legate de intrunire.

 

Da, dar era si un topic separat :bounce:

/index.php?...0&start=350

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti spun eu...se uita sau apar alti baicari proaspeti. cineva scria p-aci ce s-a intamplat acu 4 ani la Timisoara-mc trust. acum probabil a fost aceeasi poveste cu alti participanti.

eu n-am uitat :bounce:

 

Aici ai dreptate si nu te poate contrazice nimeni. Din pacate "tepe" se vor lua in continuare. Speram totusi intr-o editie mai reusita la anul de care lumea sa fie multumita si sa isi schimbe parerea. Nu de alta dar e pacat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Imi pare rau ca am lipsit si ca am sa lipsesc de la toate intalnirile care sunt anul acesta,dar sper ca la anu' sa recuperez."<br /><br /><br /><br />ALOOOOOOOOOOO! Remijarule ce-i cu vorbele astea?<br /><br /><br />Cred ca macar la o intrunire mai participi totusi anul asta.<br /><br /><br />RESPECT

Editat de JEFF
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pardon?!nu eram bătuți niciunul în cuie,cu un simplu "pardon" Âşi o împingere uÂşoară rezolvai mult mai frumos lucrurile că tot rahatul ăla era dacă ajungeai la respectivul cu 0,5 secunde mai târziu sau mai devreme.

în numele meu Âşi al prietenei care era lângă mine,îți mulțumim pentru îmbrâncelile primite gratuit Âşi totuÂşi îți admirăm forța,nu oricine reuÂşeÂşte să ia atâtia oameni înainte deÂşi eÂşti cu un cap mai mic decât noi două

 

 

numai bine!

 

 

plangacioasa mica :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Superba intalnirea de la Predeal. Nu mai zicem nimic de vreme. La anul sa fie macar asa de frumos ca si anul asta! :moto:

 

 

 

 

 

 

 

 

East European Motor Show Predeal - The Movie :bounce:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Bd9uzidwvmY

 

Felicitari pentru film! Bine lucrat. :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Imi pare rau ca am lipsit si ca am sa lipsesc de la toate intalnirile care sunt anul acesta,dar sper ca la anu' sa recuperez."<br /><br /><br /><br />ALOOOOOOOOOOO! Remijarule ce-i cu vorbele astea?<br /><br /><br />Cred ca macar la o intrunire mai participi totusi anul asta.<br /><br /><br />RESPECT

 

 

jeff...stiu la care intalnire te referi si crede-ma ca oricat de mult imi doresc sa ajung la ea,nu am cum.asta e.sunt sigur ca o sa iasa de 2 ori mai bine ca anul trecut,iar daca nu,macar la fel ca anul trecut.a fost aproape perfecta incluzand si "mica" ta patanie.unde mai vezi domne asa ceva :rock:

 

Nu te lasa Fagarasul la greu,doar eu :moto: :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu cateva poze de la spartul targului , ca doar atunci am ajuns in Predeal ... :lol:

Ma bucur totusi ca am ajuns si am baut o bere in cinstea tuturor care sper ca s`au distrat acolo

post-48886-1248043142_thumb.jpg

post-48886-1248043157_thumb.jpg

post-48886-1248043165_thumb.jpg

post-48886-1248043172_thumb.jpg

post-48886-1248043179_thumb.jpg

post-48886-1248043186_thumb.jpg

Editat de plummer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si nu in ultimul rand vreau sa multumesc celui care mi-a trantit motoreta pusa in fata scenei numarul 2 pentru concursul THE BEST OLDTIMER....ai reusit sa imi belesti vopseaua de pe rezervor...

Hai bre.,,,Mi-a zis o amica de faptul ca a vazut o motoreta rosie la intrunire, si s-a gandit la baba mea, si banuiam ca de tine e vb, si mi-a zis si ca a fost trantita, si speram sa nu fi fost bijuteria ta, dar din pacate, n-a fost confuzie...

Pacat, da lasa ca il faci tu, ca doar esti mester...acum, pe viitor, vei avea mai multa grija...

 

Si imi pare rau ca n-am ajuns, sa stii, ca doar ma cunosti ca vin la asa intruniri pt distractie si pt a petrece cu prietenii :lol: Mai ales ca noi ne tot amenintam cu intrunirile de vr-o 3 ani, asa...

Lasa, la anu poate aduc si eu baba mea rosiatica, si le punem frumos una langa alta... :)

 

oricum,chiar dacă s-ar mai ține odată în aceleaÂşi condiții tot aÂş merge dar mi-aÂş aduce mâncare de acasă

Asta-i LEGE :P

 

 

N-am ajuns la aceasta intrunire, dar vad multe nemultumiri...sincer, mie imi pare rau ca n-am putut ajunge, pt ca asa cum am mai zis, vad intr-o astfel de intrunire un super pretext de a te intalni cu prieteni vechi sau noi din toata tara, avand toti aceeasi pasiune, si nu doar pt putin timp, ci cateva zile in compania lor, a unei muzici bune, unei beri reci, si, evident, o minunata cazare la cort...

 

PS: recunosc, cand am vazut pozele cu "COPPER"-ul si numarul de BV am exclamat ca-i al lui Basty, cunoscandu-i proiectele si stilul de lucru, si deja pot spune ca omu a ajuns cunoscut pt munca lui, prin ce-i iese din mana, asa cum amicul CUXI(pagubitul cu rezervorul) este in restaurarile de motoare...

 

@Basty, eu cred ca asa cum ai zis si tu la inceput, ti-ai facut sperante prea mari inca de la inceput, dar totodata cred si ca a meritat sa expui acea motoreta acolo, pt ca, clar, a fost vedeta incontestabila a custom-urilor, si a facut senzatie, fapt pt care ar fi pacat sa nu mai expui si la alte astfel de evenimente...ai putea chiar sa nici nu participi la concurs, doar sa vii cu ea sa o tii acolo...sunt sigur ca tot ea ar fi vedeta :D App, ce se aude cu Indianul?

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce a fost asa de suuuper....in afara de formatii...care au fost ok,baietii de la silver pistons....in rest...mancarea super scumpa....nu ma asteptam ca pe o portie de fasole sa dau 10 lei sau un carnat obosit 11 lei...ca sa nu mai zic de asa zisu show de streeptease....puteau sa zica...fratilor vin niste animatoare....vreti streeptease...veniti la cort si sariti cu lozu'

pot spune ca a fost mai slab ca la o intrunire obisnuita

dar oricum...sa auzim de bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...