Sari la conținut

Care Pe Care?


SILVIU.C
 Share

Care?  

110 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Uitati-va peste testul asta, dat putin scroll mai jos.

 

http://www.motorcycle.com/mo/mccompare/05_...ht_Supersports/

 

(daca va logati veti vedea ca are fix 32 de pagini in format Acrobat)

Rezultatul este urmatorul: ZX-6R-ul primul loc, urmat de R6 si CBR dupa care pe ultimul loc abia, apare si GSX-R-ul. Si in test nu au bagat noul model de la Yamaha, toate fiind 2005, in 2006 R6 este complet schimbat.

Asa ca stau si ma intreb daca in afara de design, a mai contat altceva pentru voi atunci cand ati votat cu Suzi??

NU E SUZI doar un mit stati linistiti nu numai k arata bine dar privind de suuuus de tot va zic eu k le ya pe toate .......va dati seama k nu am cum sa fiu obiectiv ....am una .... :moto: :moto: si kiar asa ce s-a luat in considerare la testul ala ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@silviu.c here it goes again :disapointed:
De ce crezi ca sunt disapointed? :moto: :moto:. Chiar nu inteleg :moto: .

 

Deci mai REPET ODATA:ESTE VORBA DE MODELELE 2006 ,unde suzuki a scos un NOU model de gsxr si NU este vorba de modelul 2004. E chiar asa de greu de inteles?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul trecut da perfect de acord ca a iesit pe ultimul loc ,era un model lansat in 2004 ,pe cand toti ceilalti schimbasera modelul. Dar topicul de acum e pus pentru variantele 2006 ,unde suzuki a lansat un NOU model si se bate cu vechiul model de kawa(lansat in 2005)....chiar sunt curios care pe care acum. Crezi ca noul model de la suzuki e mai slab ca cel de la kawa?...repet ,ma refer la model 2006

Stai linistit ca nu am de ce sa ma supar :moto: ...am vazut cum un 600 a rupt in doua un zx10 , ,asa ca repet ,PILOTUL face diferenta ,mai ales cand e vorba de zecimi de secunda(cum este diferenta intre cele 4) ,asa ca nu am de ce sa ma supar :moto:

La motorul de 600 am in jur de 14000km ,fara cea mai mica problema mecanica ,cel putin pana acum nu am nimic ce sa-i reprosez ,doar uns lant ,facut revizii putin mai devreme decat recomandat si e super. Asa ca , eu zic ca, fratele tau a facut o alegere FOARTE BUNA :ok: .Sa se bucure de ea cat mai mult si fara incidente :moto:

Ps:mayaghery ,nu sustii si tu kawa ca sa mai castige niste voturi in plus? :pow: :ok:

Multumesc mult de urari si de informatie :moto: De abea astept sa ajunga gsr-ul sa il vad si eu cum suna :P Si da ai dreptate parca noul gsx-r e muuult mai impresionant,macar a mostenit ceva de la fratele lui mai mare :moto:

 

Anul trecut da perfect de acord ca a iesit pe ultimul loc ,era un model lansat in 2004 ,pe cand toti ceilalti schimbasera modelul. Dar topicul de acum e pus pentru variantele 2006 ,unde suzuki a lansat un NOU model si se bate cu vechiul model de kawa(lansat in 2005)....chiar sunt curios care pe care acum. Crezi ca noul model de la suzuki e mai slab ca cel de la kawa?...repet ,ma refer la model 2006

Stai linistit ca nu am de ce sa ma supar :kali: ...am vazut cum un 600 a rupt in doua un zx10 , ,asa ca repet ,PILOTUL face diferenta ,mai ales cand e vorba de zecimi de secunda(cum este diferenta intre cele 4) ,asa ca nu am de ce sa ma supar :kick:

La motorul de 600 am in jur de 14000km ,fara cea mai mica problema mecanica ,cel putin pana acum nu am nimic ce sa-i reprosez ,doar uns lant ,facut revizii putin mai devreme decat recomandat si e super. Asa ca , eu zic ca, fratele tau a facut o alegere FOARTE BUNA :ok: .Sa se bucure de ea cat mai mult si fara incidente :puke:

Ps:mayaghery ,nu sustii si tu kawa ca sa mai castige niste voturi in plus? :laugh: :ok:

Multumesc mult de urari si de informatie :box: De abea astept sa ajunga gsr-ul sa il vad si eu cum suna :P Si da ai dreptate parca noul gsx-r e muuult mai impresionant,macar a mostenit ceva de la fratele lui mai mare :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Am mai zis in alt tread: nu trebuie sa fii cel mai bun pt a fi NR.1 !

Cel putin nu cel mai bun la toate... Preferintele sunt mai sus de toate...

Vreau Hayabusa ca e ce e... Vreau un zx10r ca poate... Vreau un R1 ca are un corp ca o gagica misto rau... Votez cu Yamaha pt ca Yamaha am si eu. E o chestiune de optiuni... nu va mirati cum arata topul... Toti suntem subiectivi... Nu cred ca vreunu de aici lea testat personal pe toate si pe baza unor criterii si teste specifice a stabilit nr.1.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...