Sari la conținut

ceva despre Gheorgheni


Postări Recomandate

Hai sa fim seriosi.... mi s-a parut totul OK, pana si vremea a tinut cu noi..., pana la urma cred ca a fost prea OK daca nu a avut nimeni timp de poze... :D , eram toti ocupati cu .... gulashul si Ciucul rece de rigoare.. :lol:
in sfarsit ai mancat si tu gulashul asa cum e( fara ploaie sau cauciuc) :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu haleala au organizat cam prost baietii. Doar mici la o taraba si gogosi la alta erau la un moment dat. Noroc ca in apropiere de camping, spre Sovata la vreo 4-500 de m., era un restaurant extraordinar de misto si cu mincare super buna la preturi foarte competitive. :lol:

 

Mai ales ca undeva in noapte serveau mici reincalziti. Oricum a fost misto, mai ales daca mancai in inprejurimi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei hai... la ora 0_15 vineri spre sambata nu mai era mancare... la ora 04: 30 in aceeasi dimineata nu mai era bere. Deci organizare, nota 4. Plus ca nu te intelegeai cu nimeni de pe acolo, asta-i alta poveste. Dar per-ansamblu, o intrunire faina...baut, bronzat, baie-n parau... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aveti perfecta dreptate in legatura cu mancarea.Asta putem scrie atat pe seama organizatorilor cat si pe seama proprietarului de la campingul respectiv.Noi organizatorii am gresit,fiindca nu credeam ca vor fi asa de multi participanti.Dar zona e plin de restaurante,asa ca s-a putut rezolva problema,cum au facut si cei din Neamt.Oricum ne cerem scuze si promitem ca la anu' o sa fie mai bine.Locatia e noua,ba mai mult asta a fost inaugurarea acelui restaurant si camping,si daca luam in considerare ca sunt absolut incepatori,au facut din punctul nostru de vedere o treaba buna.Anul asta a fost un test,si la anul o sa fie cu sigurata o intrunire mult mai bine pusa la punct.Speram ca v-ati simtit bine si sa ne mai intalnim.Special vreau sa multumesc celor din Moldova (Neamt,Iasi ,Suceava, Bacau,...etc)ca mereu participa in numar mare la noi si stie sa se distreze civilizat.

Editat de etzmz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

citeva poze si de la craioveni.

si citeva pareri : locatia superba , concursuri ok , organizatorii s-au ocupat ca in fiecare an ca participantii sa se simta bine.

dar si citeva neajunsuri cu toate ca nu vreau sa fiu primul circotas : gratarele cu mincare amplasate pe drumul unde isi dadeau cocalarii in petec si ridicau praful fix pe micii si carnea puse la prajit , cam putine sortimente de mincare - parca in anii trecuti nu a fost asa( sfat: mergeti un membru al clubului la intrunirea road patrol la timisoara si vedeti ce inseamna concurenta intre firmele care ofera astfel de servicii - ma refer la preturi si varietate si ma gindesc ca si la dvs in gheorgheni sint destule firme si stiu din experienta anilor trecuti ca se gateste excelent in zona). oricum nu sintem prima data la intrunirea de la gheorgheni , cunoastem zona asa ca ne-am descurcat. A doua problema este lipsa dusurilor - daca vineri seara erau doua dusuri si doua chiuvete , simbata erau APROAPE doua , pentru ca apa aia pina la glezna din cabinele de dus...... Nu a fost o problema mare pt barbati deoarece era piriul aproape , dar cu latura feminina ce facem?Oricum asta e o parere personala nu o critica , iar problemele din noua locatie speram sa se rezolve pina la anu cind o sa ne vedem din nou. Si inca o data felicitari pentru ca per ansamblu a fost o intrunire super ca si in anii precedenti

asfalt uscat

post-43954-1248262969_thumb.jpg

post-43954-1248262977_thumb.jpg

post-43954-1248262985_thumb.jpg

post-43954-1248262998_thumb.jpg

post-43954-1248263007_thumb.jpg

post-43954-1248263017_thumb.jpg

post-43954-1248263024_thumb.jpg

post-43954-1248263037_thumb.jpg

post-43954-1248263046_thumb.jpg

post-43954-1248263154_thumb.jpg

post-43954-1248263164_thumb.jpg

post-43954-1248263182_thumb.jpg

post-43954-1248263196_thumb.jpg

post-43954-1248263228_thumb.jpg

post-43954-1248263242_thumb.jpg

post-43954-1248263252_thumb.jpg

post-43954-1248263260_thumb.jpg

post-43954-1248263268_thumb.jpg

post-43954-1248263286_thumb.jpg

post-43954-1248263292_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Indiferent de unele mici probleme sau neajunsuri FELICITĂRI ORGANIZATORILOR pentru că ne-au adus din nou împreună,

că am reuÂşit să fiu cu prietenii mei. Câteodată este foarte greu să găseÂşti oameni care să aibă inițiativă Âşi să organizeze un astfel de eveniment. Între timp hai să ne distrăm pe unde putem cu gândul la următorul festival.

ÂŞi o urare pentru toți motocicliÂştii ..... SĂ NU MURIĂI VĂ RUGĂM FRUMOS

Drum bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai ales ca undeva in noapte serveau mici reincalziti. Oricum a fost misto, mai ales daca mancai in inprejurimi.

 

 

+1. In afara de micii "reloaded" a fost frumusel. Chiar si vinarsul de Jidvei ... Felicitari organizatorilor.

Editat de tripaco
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

citeva poze si de la craioveni.

si citeva pareri : locatia superba , concursuri ok , organizatorii s-au ocupat ca in fiecare an ca participantii sa se simta bine.

dar si citeva neajunsuri cu toate ca nu vreau sa fiu primul circotas : gratarele cu mincare amplasate pe drumul unde isi dadeau cocalarii in petec si ridicau praful fix pe micii si carnea puse la prajit , cam putine sortimente de mincare - parca in anii trecuti nu a fost asa( sfat: mergeti un membru al clubului la intrunirea road patrol la timisoara si vedeti ce inseamna concurenta intre firmele care ofera astfel de servicii - ma refer la preturi si varietate si ma gindesc ca si la dvs in gheorgheni sint destule firme si stiu din experienta anilor trecuti ca se gateste excelent in zona). oricum nu sintem prima data la intrunirea de la gheorgheni , cunoastem zona asa ca ne-am descurcat. A doua problema este lipsa dusurilor - daca vineri seara erau doua dusuri si doua chiuvete , simbata erau APROAPE doua , pentru ca apa aia pina la glezna din cabinele de dus...... Nu a fost o problema mare pt barbati deoarece era piriul aproape , dar cu latura feminina ce facem?Oricum asta e o parere personala nu o critica , iar problemele din noua locatie speram sa se rezolve pina la anu cind o sa ne vedem din nou. Si inca o data felicitari pentru ca per ansamblu a fost o intrunire super ca si in anii precedenti

asfalt uscat

Ahoi! Frumoase poze!

Apropo pacat ca nu am fost mai aprope unu de altul sa mai vb una alta!

Noi am fost o gasca din Gheorgheni, Odorhei, Zalau poate va simteati si mai bine!

Iar problemele o sa fie sigur rezolvate la anu', si mie imi pare rau ca n-am fost cu motorul la intalnire pentru ca am avut accidentul si inca nu mi-am remediat motorul dar la anu' sper sa fiu si eu cu motorul!

:angryfire:

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi! Frumoase poze!

Apropo pacat ca nu am fost mai aprope unu de altul sa mai vb una alta!

Noi am fost o gasca din Gheorgheni, Odorhei, Zalau poate va simteati si mai bine!

Iar problemele o sa fie sigur rezolvate la anu', si mie imi pare rau ca n-am fost cu motorul la intalnire pentru ca am avut accidentul si inca nu mi-am remediat motorul dar la anu' sper sa fiu si eu cu motorul!

:angryfire:

 

Salutare Lordule, se pare ca m-a sarit anu`asta tura cu Gheorgheni - u`desi vruiam sa dau pe aici din convingere, dar sper ca anu`care vine sa pot compensa prin rauri de bere si voie buna alaturi de toti tovarashii pe 2 rotzi ... Sa auzim de bine Lordule ... Frumoasa Intrunire ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Lordule, se pare ca m-a sarit anu`asta tura cu Gheorgheni - u`desi vruiam sa dau pe aici din convingere, dar sper ca anu`care vine sa pot compensa prin rauri de bere si voie buna alaturi de toti tovarashii pe 2 rotzi ... Sa auzim de bine Lordule ... Frumoasa Intrunire ...

Sa dea Cel de sus sa ne vedem sanatosi si voiosi! :angryfire:

Mesaj completat

unde sunt postate urmatoarele intruniri?

/index.php?showforum=13

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un teanc mare de poze:P de la intrunire... chit ca s-a baut multa bere, s-au dat uni in spectacol .. dar important e ca vremea a tinut cu noi ;-)

pt poze click pe link POZELE DE LA INTRUNIREA DIN GHEORGHENI AICI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...