Sari la conținut

Breaza Biker's Fest 2009 - editia a 4-a


Stephon
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 247
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:lol: Sa inteleg ca am avut ochi bun de v-am prins pe toti in poze...

 

Daca imi merge totul bine, vin de la Cluj la Breaza :huh: Phiu mi-e pofta de branza satenilor si slana cu ceapa rosie :huh:

tre sa mearga bine , musai sa vii la breaza ... altfel cine ne mai trage in poza?? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Programul Vineri?

 

 

:) Nu exista un..."program" vineri pt. ca nu este o intrunire! Deci lipsesc pompoasele..."conferinte de presa", concerte sau alte activitati specifice acestor evenimente! Este o INTALNIRE unde oamenii se intalnesc cu prieteni vechi, stau la o pastrama, un bulz si o bere intr-un loc linistit!

 

Asa ca singurul "program" ar fii intampinarea oaspetilor! :) ;)

 

 

P.S. Pregatirile intra pe ultima suta de metri! :blink: :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne vedem vineri seara ;)

venim 2 motoare din bv, am fost si anu trecut si ne-a placut :o

sambata dimineatza o sa strangem repede cortu si plecam cu destinatzia hunedoara (alta intalnire moto) via Tg-Jiu.

 

 

Va astept si sa le transmiteti baietilor de la Hunedoara salutari si multa bafta cu intrunirea! :) :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Abea astept! nu am lipsit la nicio editie si cu siguranta nu voi lipsi anul asta! am dat de veste peste tot, vin cu baietii de la cornu, vine si campina, niste prieteni din buza! am scris si am facut discutii si pe Pro-Bike.. si-au anuntat prezenta si o serie de baieti de acolo, o sa iasa supper!

 

Mai e putin, vineri la 12 vreau sa beau bere la talea! cine vrea sa se alature!?? ;)

Mesaj completat

si inca o intrebare ptr nenea Stefan!!

Un amic vine vrea sa vina cu masina, ne va fi util ptr ca vom putea baga majoritatea bagajelor in masina lui si voiam sa stiu daca ii dai voie sa ramana cu ea acolo pe toata perioada intrunirii?

astept un raspuns sa stiu ce ii zic baiatului ca el deja isi facuse planuri ca va fi prezent cu masina!!

Salutari, Burlly! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CU masina pot intra doar comerciantii si cei care vor campa! restul(localnici sau vizitatori) nu vor avea acces in interior cu masinile! Deci...daca va campa...are voie!

 

anu trecu am cam alunecat in cort ca era pus in panta...alt loc n-am mai gasit. Daca o sa fie masini prin interior-ul zonei, o sa mai fie loc pt corturi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai...tocmai asta am si spus mai sus! in afara de comercianti care oricum vor fii in alta zona decat cea de campare si de cei ce vor veni cu masina sa campeze...nimeni altcineva nu va mai avea acces in interior pe 4 roti! ;) anul trecut au fost foarte multi localnici care au intrat cu masinile acolo si de aceea nu au mai fost locuri pt. corturi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok nene! supper asa! prietenul meu vine si va ramane pana duminica, deci se incadreaza cerintelor!

Abea astept, nu mai am rabdare, cand te apuci sa montezi smekeriile pacolo, corturil, si alea, as vrea sa vin si eu, poate ai nevoie de o mana de ajutor!

 

Am auzit ca in cazul meu se apica masura aia coercitiva, predarea cheilor la intrare ;)

Promit anu asta sa fiu cuminte si eu si boby :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata, s-a facut! ce e de mesterit pacolo!? ce e nevoie sa aduc si ce sa fac!? daca vrei mai mobilizez unu doi baieti! multa bafta!

Mesaj completat

gata, s-a facut! ce e de esterit pacolo!? ce e nevoie sa aduc si ce sa fac!? daca vrei mai mobilizez unu doi baieti! multa bafta!

Editat de spitfiredragos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai...tocmai asta am si spus mai sus! in afara de comercianti care oricum vor fii in alta zona decat cea de campare si de cei ce vor veni cu masina sa campeze...nimeni altcineva nu va mai avea acces in interior pe 4 roti! ;) anul trecut au fost foarte multi localnici care au intrat cu masinile acolo si de aceea nu au mai fost locuri pt. corturi!

 

super. anu trecut erau niste localnici care au ocupat o zona la capatul taberei, si-au facut un foc fain de-a venit proprietara :)). Oricum, atmosfera a fost super.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stephoane, o să mă aÂştepți cu aeroport Âşi hangar cu ansamblu folcloric? Mă primeÂşti în fustă?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat e cazarea p-acolo?! ;) Sau cine e dispus sa ma cazeze si pe je in cort?! Eu am unul da' e atat de lat incat nu poate fi carat pe motor (cu atat mai putin pe al meu) ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...