Sari la conținut

Breaza Biker's Fest 2009 - editia a 4-a


Stephon
 Share

Postări Recomandate

in primul rand multumesc organizatorilor si lui stefan m-am simtit foarte bine a fost frumos poze imi pare rau dar sunt cam stangaci cu net dar o sa invat numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 247
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Venit, vazut, placut- incepand de la o primire ca la carte cu slana,ceapa,urda si tuica, pana la locatia excelenta, mancarea ieftina si diversificata, la preturi de bun simt: bere-2,5 ron, platou rece 5 ron, pastrama de mancai doua persoane pe rupte cu 15 ron, etc,

Muzica buna ,distractia pe masura (in ciuda ploii, care n-a reusit sa ne alunge :( ,sarmalutele din partea casei exceptionale,ce sa mai..astept cu nerabdare intalnirea de anul urmator!

Felicitari :cheers: !

Editat de dya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc tuturor pentru participare si pentru faptul ca stiti sa va distrati in orice conditii! :cheers: Va respect nu pentru faptul ca sunteti motociclisti ci pentru faptul ca sunteti OAMENI!

 

 

Emylyo...cu tine vreau sa stau de vorba personal si sa iti multumesc personal pentru mai multe lucruri!

 

 

Mihail...de multe ori am citit aberatille scrise de tine dar nu am dat reply pentru ca am preferat sa nu intru in polemici cu oameni care mai mult scriu decat sa gandeasca! am vazut foarte multe postari de-ale tale in care sa vedea clar ca esti doar un tastaturist! Nu merita sa iti raspund la acel post pentru ca doar o persoana care organizeaza asa ceva sau este implicata in asa ceva ma poate trage pe mine sau pe tatal meu la raspundere sau macar sa ne ceara explicatii!!

 

 

Cat despre cei ce au facut scandal sau cei asemenea lor...ii sfatuiesc sa nu mai participe la astfel de evenimente daca au de gand sa faca ce au facut la Breaza sau la Rasnov(vezi intrunirea de anul trecut a baietilor de la Brasov)

 

 

VA MULTUMESC INCA O DATA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am avut ocazia sa vorbesc cu parintii lui Stephon si sa ascult cum a inceput toata treaba asta cu intalnirea de la Breaza, am ramas impresionata si sincer mult respect pentru munca depusa!

O locatie superba, mancare foarte buna si ieftina, o intalnire libera fara prea multe fitze.

 

Mai mult nici nu stiu ce sa spun....mi-a placut anul trecut, mi-a placut si anul acesta...probabil ca o sa imi placa si anul viitor! :cheers:

 

Respect si felicitari Stephon si ajutoarelor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ramas cu un gust amar de cele intamplate,dar ma gandesc totusi ca am gustat 9-10 ore dintr-o intalnire exact asa cum as fii vrut eu.Apreciez organizarea si tot ce afost pe acolo.Din pacate cei cu scandalul erau prieteni ai unuia din grup.Mi-am riscat permisul si viata ca sa iau motorul celui spitalizat de acolo si restul grupului si nu am primit macar un simplu multumesc.In rest toate bune.Felicitari pentru organizare si pentru cei cu bun simt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mult respect pentru stefan si parinti lui.

 

Cat despre cei care se numesc MOTOCICLISTI si fac comentari care nu isi au rostul, mai bine stati acasa decat sa stricati munca unora si bucuria altora.

 

Adevarati motociclisti stau in banca lor ,sunt modesti .....sunt multede spus dar nu cred ca schimba mentalitati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mihail...de multe ori am citit aberatille scrise de tine dar nu am dat reply pentru ca am preferat sa nu intru in polemici cu oameni care mai mult scriu decat sa gandeasca! am vazut foarte multe postari de-ale tale in care sa vedea clar ca esti doar un tastaturist! Nu merita sa iti raspund la acel post pentru ca doar o persoana care organizeaza asa ceva sau este implicata in asa ceva ma poate trage pe mine sau pe tatal meu la raspundere sau macar sa ne ceara explicatii!!

 

 

Cat despre cei ce au facut scandal sau cei asemenea lor...ii sfatuiesc sa nu mai participe la astfel de evenimente daca au de gand sa faca ce au facut la Breaza sau la Rasnov(vezi intrunirea de anul trecut a baietilor de la Brasov)

Pana sa ma faci tu pe mine tastaturist...cred ca trebuie sa te intereseze de cel spitalizat...de care se vb pe aici. sau ptr tine nu conteaza? sau primarul care a dat si el....e modelul tau?

Ce frumos..ce nobil...ii sfatuiesti sa nu mai participe pe cei needucati la curtea regala :cheers:

daca tu faci parte din organizatori...trebuia sa ai grija sa nu ajunga nimeni la spital. Sa fii tu sanatos....si sa organizezi in continuare....ca sansele sa ma teleportez eu din tastatura pe acolo....sunt 0. La anu.....poti da sfat mortului de la intrunirea organizata de tine sa nu mai faca la fel si la urmatoarele ca nu e frumos.

 

@guy.til teoria mea....nu prea se pupa cu practica voastra. ai dreptate. mare dreptate. De aia nici nu ma intereseaza teoria ta....ptr ca practica voastra mi se pare jenanta.

 

sa traiti bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@preacuviosule , citeste de mai multe ori ce ti-a scris @stephon . Poate nu ai inteles prea bine .

am citit f bine....si vad ingamfare prosteasca in loc de scuze...ptr ca cineva ajuns la spital. Intrucat nu stiu care-i amestecul tatalui....nu fac nici o referire, dar lui stephon ii spun ca in calitate de organizator trebuie sa dea explicatii in fata autoritatilor ptr ala batut..,..si moral ar fi sa dea si ptr cei prezenti.

Nu trebuie sa vina organizatorii de harley sau bmw days....ca sa binevoiasca infatuatul asta..sa dea explicatii. prost ala batut..daca nu face plangere penala cu acte de la IML si zile de spitalizare....sa vada ca tre sa dea explicatii.....daca organizeaza asha ceva.....si nu e in stare sa asigure securitatea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am citit f bine....si vad ingamfare prosteasca in loc de scuze...ptr ca cineva ajuns la spital. Intrucat nu stiu care-i amestecul tatalui....nu fac nici o referire, dar lui stephon ii spun ca in calitate de organizator trebuie sa dea explicatii in fata autoritatilor ptr ala batut..,..si moral ar fi sa dea si ptr cei prezenti.

nu trebuie sa isi ceara scuze pentru nimic.

ala batut a ajuns la spital pt ca probabil asta cauta. Asta merita toti idiotii care fac pe smecherii la intalniri pt ca vrea muschiu lor.

 

Atat timp cat regulile sunt anuntate din timp, cine nu le respecta si nici nu se potoleste la aadvertisment merita bataie cu paru, tot we. sau cazare in buda cu capul in jos. Altfel - doar frica de politie nu functioneaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana sa ma faci tu pe mine tastaturist...cred ca trebuie sa te intereseze de cel spitalizat...de care se vb pe aici. sau ptr tine nu conteaza? sau primarul care a dat si el....e modelul tau?

Ce frumos..ce nobil...ii sfatuiesti sa nu mai participe pe cei needucati la curtea regala :cheers:

daca tu faci parte din organizatori...trebuia sa ai grija sa nu ajunga nimeni la spital. Sa fii tu sanatos....si sa organizezi in continuare....ca sansele sa ma teleportez eu din tastatura pe acolo....sunt 0. La anu.....poti da sfat mortului de la intrunirea organizata de tine sa nu mai faca la fel si la urmatoarele ca nu e frumos.

 

@guy.til teoria mea....nu prea se pupa cu practica voastra. ai dreptate. mare dreptate. De aia nici nu ma intereseaza teoria ta....ptr ca practica voastra mi se pare jenanta.

 

sa traiti bine

 

 

pai daia din cauza persoanelor care asculta muzica tare si nu stiu sa ii respecte pe cei din jur,care nu stiu decat sa faca gura mare si sa sara la bataie ...suntem unde suntem ca tara.pentru ca e greu sa gandesti .

 

nu inteleg de ce te agiti atit.

 

eu ma implicat in fiecare an l-am ajutat cum am putut ca sa se simta lumea bine,iar drept rasplata te trezesti cu tot felul de insulte de la niste persoane (fara cei 7 ani de acasa)

 

intrare moka,mancare moka,artifici... iar romanu nu poate sa respecte cateva reguli de bun simt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am citit f bine....si vad ingamfare prosteasca in loc de scuze...ptr ca cineva ajuns la spital. Intrucat nu stiu care-i amestecul tatalui....nu fac nici o referire, dar lui stephon ii spun ca in calitate de organizator trebuie sa dea explicatii in fata autoritatilor ptr ala batut..,..si moral ar fi sa dea si ptr cei prezenti.

Nu trebuie sa vina organizatorii de harley sau bmw days....ca sa binevoiasca infatuatul asta..sa dea explicatii. prost ala batut..daca nu face plangere penala cu acte de la IML si zile de spitalizare....sa vada ca tre sa dea explicatii.....daca organizeaza asha ceva.....si nu e in stare sa asigure securitatea

ala batutt s-ar putea sa fie prea cu musca pe caciula...zic si io din auzite,dar macar dintre noi 2,eu am fost acolo..:cheers:

inteleg ca dupa ce s-a terminat altercatia cu stephon,omu` s-a luat la 10 minute de altul...si si-a mai luat o nana.

 

in ceea ce-l priveste pe stephon,nu cred ca are de ce sa-si ceara scuze,cu atat mai putin in fatza ta.....l-a rugat respectuos p-ala sa opreasca muzica,iar ala,dupa ce l-a facut albie de porci,s-a repezit sa-l bata...afara...in momentul in care a riscat si a pierdut,au mai tabarat unii pe stephonu` cel singurel...de aici totul s-a aplanat...pana la urmatoarea isprava a viteazului.

 

cre` ca am pierdut destul timp ..daca nu esti tu protagonistu`,parerea mea e ca tacerea e de aur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Superba intalnire!

Primirea cu slana,branza si tuica...sarmalele!!!....cele 2 ciorbe de reveneala...atmosfera....sarmalele....entertainmentul celor de la Silver....preturile si nu in ultimul rand sarmalele!!! Multumim pentru tot Stephon! Din punctul meu de vedere s-a vazut din plin efortul depus si cred eu ca a meritat, cel putin judecand dupa fetele celor din jurul meu, de Vineri pana Duminica.

 

Te rog nu lua in seama vorbele unor atotstiutori care nu cred sa fi depus vreodata vreun efort pentru ceilalti motociclisti si nu isi imagineaza cum ar fi sa cheltuie 1 leu pentru satisfactia de a-i vedea pe altii fericiti, dar dau sfaturi pretioase si sentinte cu pretentii de adevar suprem. Ei nu au pic de respect fata de parerile sau sentimentele celorlalti si se simt teribil de bine atunci cand impartasesc muritorilor de rand o farama din mareata lor intelepciune. Bine macar ca nu sunt prea multi, altfel ne intalneam motociclist cu motociclist doar prin service-uri si ne salutam pe sosea doar rudele. Ar fi aberant ca o intalnire "intre prieteni" sa necesite din oficiu Politie, Jandarmerie, 15 echipaje de paza&securitate private, 3 echipaje SMURD samd. Este regretabil ceea ce s-a intamplat dar sper sa nu te lasi descurajat de astfel de incidente; din punctul meu de vedere le multumesc lui Emylyo si Stephon pentru ca nu au lasat acest incident sa afecteze distractia celorlalti (dovada ca majoritatea am aflat de incaierare doar de pe forum).

 

EU M-AM SIMTIT FOARTE BINE!!!

 

Multumim frumos inca o data pentru tot dar mai ales pentru sarmaleeee :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu personal am fost placut impresionat de organizare...muzica OK, preturi bune la bere si mancare (care de asemenea a fost si buna, f. buna). surprins pozitiv si de sarmale, iar scandalul nu cred ca l-am prins, ca eram la foc/cort la ora aia. per total o intalnire foarte frumoasa, pacat de cei care exagereaza si mai si strica... dar fiecare padure are uscaturile ei. numai sa invatam sa le taiem la timp. asteptam cu interes pe cea de la anu'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daia din cauza persoanelor care asculta muzica tare si nu stiu sa ii respecte pe cei din jur,care nu stiu decat sa faca gura mare si sa sara la bataie ...suntem unde suntem ca tara.pentru ca e greu sa gandesti .

 

nu inteleg de ce te agiti atit.

 

eu ma implicat in fiecare an l-am ajutat cum am putut ca sa se simta lumea bine,iar drept rasplata te trezesti cu tot felul de insulte de la niste persoane (fara cei 7 ani de acasa)

 

intrare moka,mancare moka,artifici... iar romanu nu poate sa respecte cateva reguli de bun simt

nu ma agit si sunt de acord cu tine. Dar daca 1 din aprticipanti nu respecta regulile....nu-l bati sa-l bagi in spital. Asta e smardoiala....de cartier. Da..ptr ca romanu e prost si nu stie ca aprecieze./..trebuie sa fie si politie..care sa mentina ordinea.

 

@raducu. chiar nu vreau sa intru in polemici pe aici8 si cu tine. Am explicat mai sus ce cred. Ala a venit acolo invitat, nu a respectat regulile..trebuia dat afara...eventual o amenda ptr injurii...sau ce zici tu acolo. Nu bagat in spital. si pe mine nu ma intereseaza explicatiile cuiva....dar e bine ca mai ies la iveala...astfel de chestii. macar sa stie lumea...ca sarmalutzele bune pot veni la pachet cu o halba-n cap

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu intri in nici o polemica cu mine,bre...ti-am prezentat faptele,ca sa fii in cunostinta de cauza.

 

paza pe 3 dealuri,la fiecare palc din cele 30 de cate 4-6 corturi,zic eu ca e o cerere cam iesita din comun....un militian care sa-ti spua sa dai muzica incet si sa iesi afara cu masina de acolo,cred ca ar fi fost si ai iritant.

omului i s-a cerut sa opreasca muzica de la masina cea tunata,sau sa paraseasca locatia,dar a devenit violent,verbal si fizic.

Editat de raducu.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma agit si sunt de acord cu tine. Dar daca 1 din aprticipanti nu respecta regulile....nu-l bati sa-l bagi in spital. Asta e smardoiala....de cartier. Da..ptr ca romanu e prost si nu stie ca aprecieze./..trebuie sa fie si politie..care sa mentina ordinea.

 

@raducu. chiar nu vreau sa intru in polemici pe aici8 si cu tine. Am explicat mai sus ce cred. Ala a venit acolo invitat, nu a respectat regulile..trebuia dat afara...eventual o amenda ptr injurii...sau ce zici tu acolo. Nu bagat in spital. si pe mine nu ma intereseaza explicatiile cuiva....dar e bine ca mai ies la iveala...astfel de chestii. macar sa stie lumea...ca sarmalutzele bune pot veni la pachet cu o halba-n cap

 

 

eu il cunnosc pe stefan si parinti lui de cand eram la gradinita,nu le sta in caracter sa sara la bataie,nu cred ca le ridica nimeni statuie pentru efortul depus in 4 editi organizate, dar vad ca sunt destui care vor sa le scoata ochi.

 

iar daca nu era stefan cel care il ruga sa opreasca muzica si era vreun motociclist mai firav,il calcau in picioare ca smardoiu trebuie sa asculte muzica la ora x ,chiar daca alti dorm.

 

las-o moarta ca bati campi degeaba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stephon felicitari pentru eforturile depuse si te asteptam la Paulesti sa te relaxezi :cheers: si sa te distrezi alaturi de noi.

 

 

nu ma agit si sunt de acord cu tine. Dar daca 1 din aprticipanti nu respecta regulile....nu-l bati sa-l bagi in spital. Asta e smardoiala....de cartier. Da..ptr ca romanu e prost si nu stie ca aprecieze./..trebuie sa fie si politie..care sa mentina ordinea.

 

@raducu. chiar nu vreau sa intru in polemici pe aici8 si cu tine. Am explicat mai sus ce cred. Ala a venit acolo invitat, nu a respectat regulile..trebuia dat afara...eventual o amenda ptr injurii...sau ce zici tu acolo. Nu bagat in spital. si pe mine nu ma intereseaza explicatiile cuiva....dar e bine ca mai ies la iveala...astfel de chestii. macar sa stie lumea...ca sarmalutzele bune pot veni la pachet cu o halba-n cap

 

Off topic:Cateodata am impresia ca unii romanii nu vorbesc aceiasi limba cu ceilalti romani, tu esti sigur unul dintre ei si pe deasupra esti si "tastaturist" cu acte in regula, daca l-ai cunoste pe Stefan ai intelege ca e poate unul dintre cel mai de treaba oameni poate chiar preaa de treaba pentru o lume de nesimtiti, dar acasa la tine (pentru ca unde are loc intrunirea este chiar propietatea lui) sa vina cineva sa dea in tine doar pentru ca il rogi la 3 si ceva dimineata sa dea muzica mai incet eu cred ca se cheama autoaparare. As vrea sa vin si eu acasa la tine sa-ti dau 2 pumni in fata si astept sa ma inviti politicos afara si astept sa chemi si politia, pentru ca in cazu in care vi la mine acasa sa imi dai 2 pumni bine ar fi pentru tine sa chemi salvarea :(

 

Bine ar fi pentru tine sa nu mai vorbesti ca "tastaturistu" despre ce s-a intamplat ,despre ce se intampla si depre ceea ce ar fi putut sa se intample daca tu nu ai fost de fata, nu cunosti nici imprejurariile si nici macar nu cunosti persoanele in cauza. Cu tot aeru tau superior si cu tot efortu tau de a parea bine crescut , nu faci decat sa pari un cocalar frustrat ,in stare doar sa judece pe alti, incapabil sa ia atitudine si care tasteaza pe forum despre fapte intamplari si personaje pe care nu le stie decat din auzite sau mai rau citite pe un forum. Sfatu meu e sa ramai la sectiunea accidente unde esti mai de folos decat sa te bagi in seama cu tot felu de oameni normali satui pana peste cap de cocalari si nesimtiti.

 

 

Ps: imi cer scuze ca poluez topicu aiurea da e enervant cat de batuti in cap sunt unii si incapatanati in nici nu stiu cum sa o numesc, prostie,ipocrizie,snobism sau pur si simplu tampenie.

Editat de BrokenWind
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma agit si sunt de acord cu tine. Dar daca 1 din aprticipanti nu respecta regulile....nu-l bati sa-l bagi in spital. Asta e smardoiala....de cartier. Da..ptr ca romanu e prost si nu stie ca aprecieze./..trebuie sa fie si politie..care sa mentina ordinea.

 

@raducu. chiar nu vreau sa intru in polemici pe aici8 si cu tine. Am explicat mai sus ce cred. Ala a venit acolo invitat, nu a respectat regulile..trebuia dat afara...eventual o amenda ptr injurii...sau ce zici tu acolo. Nu bagat in spital. si pe mine nu ma intereseaza explicatiile cuiva....dar e bine ca mai ies la iveala...astfel de chestii. macar sa stie lumea...ca sarmalutzele bune pot veni la pachet cu o halba-n cap

 

Din cate inteleg eu nu a fost nimeni batut pentru ca nu a respectat regulile. A fost rugat sa inceteze. Papara si-a luat-o pentru ca a sarit la bataie!

Nu ai pic de bun simt! Halal rasplata pentru un om care s-a chinuit atata sa organizeze o intalnire cu TOTUL gratuit, a cheltuit atat cat a putut pentru ceilalti in loc sa-si cumpere ceva, si-a implicat familia intr-un eveniment moto mai mult decat oricine altcineva si si-a pus la final pielea la bataie pentru binele si siguranta celorlalti. Poate si eu am fost egoist si am profitat de toate cele oferite fara sa fii facut ceva ca sa sprijin o astfel de initiativa dar cel putin am decenta sa fac singurul lucru ce ramane de facut la sfarsit : sa spun multumesc!

Deoarece te vad intr-adevar ingrijorat de binele colegilor motociclisti (faza cu sarmalele si halba in cap) tin sa te anunt ca nici eu nici prietenii mei nu ne-am simtit nici o clipa in nesiguranta si ca toti cei PREZENTI, care au avut de nenumarate ori ocazia in cele 3 zile sa-l vada pe Stephon nu au fost nici o clipa ingrijorati ca "organizatorul" s-ar putea "lua" de ei. Vorbesti in necunostinta de cauza!

Acum ca "stie lumea" "astfel de chestii" ce "ies la iveala" (desi nu au fost tinute secret nici o clipa, nici macar fata de cei aflati de >100km departare) , poate sa judece si singura daca s-a simtit amenintata/intimidata/in pericol la Breaza (si asta mai ales din cauza organizatorilor). Daca cineva s-a simtit astfel il rog sa posteze ca sa infirme cele scrise mai sus de mine. Te rog sa ai decenta sa nu mai continui sa spamezi acest thread doar pentru simplul motiv ca ai o opinie, pe care te asigur ca am inteles-o cu totii.

Editat de Viipuri
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prea-agitatule,fii barbat!

Opreste-te cu ineptiile!

Te comporti ca o gospodina frustrata care face dulceata de gutui la pirostreie si vecina ei face baie in piscina si mananca de la catering...haide,bre!

 

Comporta-te ca un musafir!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off topic:Cateodata am impresia ca unii romanii nu vorbesc aceiasi limba cu ceilalti romani, tu esti sigur unul dintre ei si pe deasupra esti si "tastaturist" cu acte in regula, daca l-ai cunoste pe Stefan ai intelege ca e poate unul dintre cel mai de treaba oameni poate chiar preaa de treaba pentru o lume de nesimtiti, dar acasa la tine (pentru ca unde are loc intrunirea este chiar propietatea lui) sa vina cineva sa dea in tine doar pentru ca il rogi la 3 si ceva dimineata sa dea muzica mai incet eu cred ca se cheama autoaparare. As vrea sa vin si eu acasa la tine sa-ti dau 2 pumni in fata si astept sa ma inviti politicos afara si astept sa chemi si politia, pentru ca in cazu in care vi la mine acasa sa imi dai 2 pumni bine ar fi pentru tine sa chemi salvarea :cheers:

 

Bine ar fi pentru tine sa nu mai vorbesti ca "tastaturistu" despre ce s-a intamplat ,despre ce se intampla si depre ceea ce ar fi putut sa se intample daca tu nu ai fost de fata, nu cunosti nici imprejurariile si nici macar nu cunosti persoanele in cauza. Cu tot aeru tau superior si cu tot efortu tau de a parea bine crescut , nu faci decat sa pari un cocalar frustrat ,in stare doar sa judece pe alti, incapabil sa ia atitudine si care tasteaza pe forum despre fapte intamplari si personaje pe care nu le stie decat din auzite sau mai rau citite pe un forum. Sfatu meu e sa ramai la sectiunea accidente unde esti mai de folos decat sa te bagi in seama cu tot felu de oameni normali satui pana peste cap de cocalari si nesimtiti.

 

 

Ps: imi cer scuze ca poluez topicu aiurea da e enervant cat de batuti in cap sunt unii si incapatanati in nici nu stiu cum sa o numesc, prostie,ipocrizie,snobism sau pur si simplu tampenie.

esti prea prost ca sa-ti explic

sunt convins ca daca Stefan e asa de baiat bun pe cat spune toata lumea..a inteles....ca nu tin partea unui huligan care strica o petrecere...ci doar ca nu sunt de acord cu mentalitatea asta de a restaura ordinea,....pe care am observat-o printre motociclistii pe care-i tin oualele sa jigneasca crezand ca apartenenta la un club moto....tine loc de creier si muschi (cum e cazul tau)

pumnii...politia...salvarea..la mine sau la tine....tin de filmele proaste pe care le-ai vazut.treci si tu de etapa asta ca ai 32 de ani. incearca sa muti cateva piese de sah cu butucii aia carora le zici tu manutze..vezi daca te poti coordona..si apoi sa visezi la 2 pumni pe care sa mi-i tragi mie.

 

Scuze ca v-am poluat topicul.

 

PS: Stefan..nu te cunosc si nu am nimic personal cu tine. Ma referam la organizatori in general....intrucat tot mai des apar probleme din astea pe la intruniri moto. Acum s-a nimerit sa comentez mia mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar daca 1 din aprticipanti nu respecta regulile....nu-l bati sa-l bagi in spital. Asta e smardoiala....de cartier.

 

preacuviosule, tu esti gay? nu, ca si eu sunt impotriva violentei dar acum pe bune, din ce-am citit pe forum eu inteleg ca tipu' a sarit sa-l bata pe stephon. el ce trebuia sa faca? cum a zis cineva mai devreme trebuia sa-l lase sa-l bata apoi sa sune politia? ma, tu esti cu capu'? sari la bataie si ti-o furi daca nu esti in stare sa te bati. ce ii plangi atata de mila? asa reactionezi si tu la betie/droguri cand se ia cineva de tine ca asculti muzica nesimtit de tare? sari la bataie? ca il aperi de parca te-ai apara pe tine. sau stai... tu voiai sa cheme politia sa-i zica sa inchida muzica. hahaha, asa faci si cu vecinul de deasupra, presupun, nu te duci la el sa-l rogi sa dea muzica mai incet ca-ti doarme pruncul... ma, democrat(?) esti, mânca-ț-aÂş!

Editat de fannyflint
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...