Sari la conținut

Cu Rusine


mz2
 Share

Postări Recomandate

Oh..coome on...lasa ca fiecare cu ce poate;Important e sa te simti tu bine pe ea...mie nu-mie rusine pe bicla, asa ca, de ce ti-ar fi tie rusine pe motor? :D

Anyway, va cam trebui sa-ti schimbi avatarul, apartine altui user. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fiecare are puterea financiara pe care o are

fiecare isi permite sa-si cumpere ce poate

diferenta dintre mine si tine e ca eu nici macar n-am poze cu jupiterul meu

bafta si ride safe (in sezon)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
CE MOTOARE AM VAZUT EU AICI MI-E RUSINE CU CE MOTOR AM EU DAR POATE O VENII SI VREMURI BUNE :D  :P  :lol:  :lol:

Pe munca ta si pe banii tai niciodata sa nu-ti fie rusine!

 

Hai noroc si la vremuri mai bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo man...apreciez mai mult o comunista "muncita" si aranjata, personalizata si "unica" decat o japoneza standard :lol:

...lasand la o parte performantele, bineinteles :P Dar asta deja tine de bani nu de cata pasiune are omul pentru motorul lui :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa rusine a si schimba naibii toba aia

pe langa pierdutul puterii cum bine zicea andi mai risti si sa arzi pistonul daca toba e prea libera

 

iar MZ-ul ala a castigat si curse de strada la vremea lui :D iar la enduro...six days iti spune ceva? a castigat la categoria cu atas

ce e drept ca tre sa-l mai gadili putin pt asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CE MOTOARE AM VAZUT EU AICI MI-E RUSINE CU CE MOTOR AM EU DAR POATE O VENII SI VREMURI BUNE :D  :P  :lol:  :lol:

sa nu spui niciodata ca tie rusine de motorul tau,orice motor este e al tau,te duce in toate partile

tre sa fii mindru ca sunt altii care nu au nici posibilitatea de a avea o mobra

Si sa stii ca arata foarte bine,tie tre sati placa

te salut roby :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu are de ce sati fie rusine. te du ce te aduce si in plus e motor

pe motor nu esti ca pe masina sofer , pe motor ai senzatii indiferent de motor.

eu am facut scoala pe un MZ la ilioara, cred ca multi de aici stiu despre ce e vorba. si a fost belea. trebuie sa icepem cu inceputul nu???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba sa-ti fie rusine !!!

sa-ti fie rusine ca ai spus ca ti-e rusine !

in rest ... multi vad, putini cunosc, iar cine cunoaste nu rade de tine ! deci be real, l-ai furat ? daca DA, atunci sa-ti fie rusine !!! daca NU, atunci aduna km multi si amintiri placute ... nu mai jeli, ca motoru tau chiar e mishto !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
CE MOTOARE AM VAZUT EU AICI MI-E RUSINE CU CE MOTOR AM EU DAR POATE O VENII SI VREMURI BUNE :D  :P  :lol:  :lol:

rusine?!!?!?!?!?!?!?!?!?

de ce?

ma tata io acum 1-2 sapt cand a fo vreme faina 18 grade avand "motoru" Honda NTV 650 Revere desfacut bucatele ( stii tu e iarna si la honde :lol: ) am iesit cu "capra" o jawa moped de 49 si nu mi-a fo rusine si nici prietenilor cu cbr, goldwing, fazer .......... intradevar eram mascota trupei . dar eu mergeam in fata si ei dupa mine........ are ceva?! eram pe 2 roti .... ale motorului si el al meu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...