Sari la conținut

Detinatori de Yamaha R6


sacal
 Share

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 4,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bai, noi astia cu R6, ce suntem asa vorbareti ? hai sa facem si noi o intalnire... daca nu in tara macar cei din bucuresti.

 

 

Eu stau in Pantelimon..ar fi misto o intalnire saptamanala a noastra sa schimbam pareri, impresii...piese :wink:

Deci propuneri.

 

Ar fi frumoasa o intalnire a celor cu R6, mai ales ca am vazut destui prin oras. Deci, si eu sunt pentru :makeout:

Editat de Xian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi frumoasa o intalnire a celor cu R6, mai ales ca am vazut destui prin oras. Deci, si eu sunt pentru :)

pai joia la 19 se intalnesc fzr-istii la academie jos si din cate am auzit cei speed tot acolo, in acceasi zi, dar acolo sus la scari. sper sa nu gresesc :) eu am fost de vreo 2 ori la intalnirea fzr-istilor, dar nu am zarit nici un r6 prin preajma :) am putea sa ne intalnim si noi acolo...sau vinerea... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai joia la 19 se intalnesc fzr-istii la academie jos si din cate am auzit cei speed tot acolo, in acceasi zi, dar acolo sus la scari. sper sa nu gresesc :) eu am fost de vreo 2 ori la intalnirea fzr-istilor, dar nu am zarit nici un r6 prin preajma :) am putea sa ne intalnim si noi acolo...sau vinerea... :)

Scuza-ma ca ma bag ca..reclama in film dar esti cumva alina si stai in pitesti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuza-ma ca ma bag ca..reclama in film dar esti cumva alina si stai in pitesti?

cred ca se da PM pt intrebari de genul, asta e un topic destinat altor scopuri, nu intereseaza pe nimeni cine sunt sau unde stau :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand finala Akrapovic Carbon slip-on pentru R6, model 2003-2005, sau R6s, 2006-2009

100022.jpg

Toba se afla intr-o stare buna, si se livreaza impreuna cu link-pipe-ul (cotul de evacuare), colierul de carbon de la toba si arcurile dintre toba si cot.

A fost masurata cu decibelmetru si se incadreaza in limita de 92dbA inscrisa pe placuta motocicletei. Este placut de zgomotoasa, fara sa te oboseasca pe pista sau la drum lung si indeajuns incat sa se dea orice bizon din fata ta in trafic.

 

Pretul este de 150 euro ( ~ 550 ron)

0722 94 77 62 - Radu, sau PM pentru adresa de mail/messenger

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, noi astia cu R6, ce suntem asa vorbareti ? hai sa facem si noi o intalnire... daca nu in tara macar cei din bucuresti.

 

 

Eu stau in Pantelimon..ar fi misto o intalnire saptamanala a noastra sa schimbam pareri, impresii...piese :P

Deci propuneri.

 

 

pai joia la 19 se intalnesc fzr-istii la academie jos si din cate am auzit cei speed tot acolo, in acceasi zi, dar acolo sus la scari. sper sa nu gresesc :lol: eu am fost de vreo 2 ori la intalnirea fzr-istilor, dar nu am zarit nici un r6 prin preajma :P am putea sa ne intalnim si noi acolo...sau vinerea... :ph34r:

 

Vine cineva vinerea asta (4 septembrie) de la 19:00 la academie?

Daca e vre-un doritor, sa scrie aici sau sa dea un pm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca poza aia de mai sus a luat-o razna :ph34r:

Akrapovic_exhaust_carbon.jpg

Anunt valabil si urgent!

 

 

Mesaj completat

Vine cineva vinerea asta (4 septembrie) de la 19:00 la academie?

Daca e vre-un doritor, sa scrie aici sau sa dea un pm.

 

Ar fi simpatic o intalnire asa. Daca mai apare si altcineva ar fi cu atat mai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare , daca stiti pe cineva care vrea Urmatoarele piese , Galerie Akrapovic + Toba Akrapovic+ PowerComander +Filtru bmc+ Instalare = 550 euro eu zic ca e pomana la bani astia , Ele sunt pentru R6 model 2006 - 2007 -2008 etc. Cred ca se pot pune si pe alte modele, Cu ceva adaptari,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutarii R6 -istilor. Am intrat in gasca voastra cu un R6 din 2002 e al 2-lea motor de 600. E zuper faina. Toba cap - coada GPR Racing. Daca vine cineva prin Sighisoara dati un semn ne vedem...

 

 

Asfalt Uscat >>< > <

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutarii R6 -istilor. Am intrat in gasca voastra cu un R6 din 2002 e al 2-lea motor de 600. E zuper faina. Toba cap - coada GPR Racing. Daca vine cineva prin Sighisoara dati un semn ne vedem...

 

 

Asfalt Uscat >>< > <

 

 

Salutare!

 

Sunt un proaspat posesor de o yamaha r6 din 99'! merge brici

 

 

Mesaj completat

cam intarziate pozele dar its never too late:)

 

http://img27.imageshack.us/img27/2200/s7301961.jpg

 

http://img24.imageshack.us/img24/2748/s7301984.jpg

 

bine ati venit printre noi :cheers: vity ai putea sa pui niste poze cu motoru sa vedem si noi toba mai bine ;-) victor unde ai facut poza nr.2? tu esti soferul? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, prima oara cand intrasem pe circuit si s-a tinut pe sens invers :blink: , cursurile merg foarte bine, pentru un incepator ca mine sunt realmente perfecte, un mediu perfect sa inveti cum sa abordezi un viraj , sa franezi de urgenta etc.

 

 

Dobro, da eu sunt soferul :(

Editat de Victor_I
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am de vaznare un filtru K&N high flow pentru R6, dat jos de pe motocicleta mea (am un 2003-2005). Se potriveste pe motociclete din anii 2001-2006. Daca e cineva interesat, dati un semn.

post-3313-1253023725_thumb.jpg

 

Nu e vreunul dintre voi interesat de vreo tura pe AMK? N-am mai iesit de o gramda de vreme si vreau sa-mi misc oasele mele prafuite :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

r6-400.gif

 

Am de vanzare una bucata de stop pe leduri cu semnalizari integrate pentru un R6 din 2006-2007. L-ar vrea cineva? Il dau la un pret modic, cu mai putin decat l-am luat.

sal.

multumesc pt, promtitudine. (PM)

dac gasesc potentiali cumparatori la produsele pe care le comercializezi..am sa te anunt negresit.

inca nu m-am decis daca sa astept pana ce comanzi din state, dar cand va fi..te anunt. deocamdata mai incerc pe plan local..

cu respect

 

ps. nu pt sa-ti las PM deoarece ma avertizeaza k inboxul tau este full :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal.

multumesc pt, promtitudine. (PM)

dac gasesc potentiali cumparatori la produsele pe care le comercializezi..am sa te anunt negresit.

inca nu m-am decis daca sa astept pana ce comanzi din state, dar cand va fi..te anunt. deocamdata mai incerc pe plan local..

cu respect

 

ps. nu pt sa-ti las PM deoarece ma avertizeaza k inboxul tau este full :blink:

 

Salut, tocmai am dat si toba si filtrul in seara aceasta :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, tocmai am dat si toba si filtrul in seara aceasta :blink:

ma bucur pt. tine

salutare.

m-am decis sa achizitionez lampa

vreau sa-mi zici un timp aprox. de livrare, daca vrei plata in avans,ori ce alte cerinte ai pt. comanda.

as prefera daca este posibil sa nu fie fumurie (smoke) ci clara (withe) binenteles cu semnalele incorporate

 

respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva cum se regleaza lantul distributie la un R6 din 2002?Am vazut ceva semne pe pinioane,dar nu stiu cum trebuie sa le asez...Multumesc...

Mesaj completat

Stie cineva cum se regleaza lantul distributie la un R6 din 2002?Am vazut ceva semne pe pinioane,dar nu stiu cum trebuie sa le asez...Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v changed the title to Viteză maximă Yamaha R6 2004

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...