Sari la conținut

A Venit


Clydeman
 Share

Postări Recomandate

:angryfire:

Am vazut poza din avatarul tau si pe urma m-am uitat mai atent in poza mare. Cred ca o sa arate bestial semnalele STOP cand se vor aprinde cele 2 "turbine".

 

Asfalt uscat! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea si gustul meu: cel mai beton naked 600cc/4 cil de pe piata (chiar daca nici Banditu nu-mi displace f mult sau Hornetu :) ). Sa-i dai in gura sanatos si poate te bate vantu si pana la SB sa-mi spal si io un pic ochii. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc tuturor.... si scuze ca nu am mai raspuns dar sunt ocupat sa fac cei 1000 de km ca sa ies din rodaj si sa merg la prima revizie... totul pt a putea da gaz peste 7000 ture. Si pe urma o sa ma chinui sa ajung la 1600km ca sa pot trece de pragul de 10500 rot/min.

Bafta 2 u all.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc tuturor.... si scuze ca nu am mai raspuns dar sunt ocupat sa fac cei 1000 de km ca sa ies din rodaj si sa merg la prima revizie... totul pt a putea da gaz peste 7000 ture. Si pe urma o sa ma chinui sa ajung la 1600km ca sa pot trece de pragul de 10500 rot/min.

Bafta 2 u all.

Pai ,banuiesc ca si tu ai 2 etape in revizie ,una la 800km(care trebuie sa mergi pana intr-o turatie de 7000rpm-asa am avut la gsxr-ul de 600) si inca una ,de 800km ,pana in 11000rpm(tot de la gsxr-ul de 600 ,de la care stiu ca are si motorul preluat ,dar cu o turatie mai micuta)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...