Sari la conținut

DACORUM BIKE FEST II


DAC MOTORS
 Share

Postări Recomandate

Multumim celor care ne-au onorat cu prezenta, chit ca au ramas sau nu pe toata perioada, chit ca aveti ceva de obiectat sau ati fost multumiti de organizare

 

Multumim formatiilor ca au incalzit atmosfera seara cand spiritele si gaturile se bucurau de berea rece de la Apasu si de la Viorel...(mie mi-a placut in special Tiarra care a cantat pana pe la 4 dimineatza sambata :grinbandit: )

 

 

Multumim celor ce ne lauda pt ca ne fac sa ne simtim bine si totodata multumim celor ce ne critica pt ca ne fac sa revenim cu picioarele pe pamant si sa ne aducem aminte ca nimic nu e perfect si ca mereu e loc de mai bine :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 337
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Capacitatea mea de intelegere cred ca este mai mare decat a ta, ptr ca eu am inteles minusurile descrise de tine. Eu am comentat pertinent ce ai zis tu sau altii si asta se vede si in quote :grinbandit: Pe mine nu ma deranjeaza comenturile voastre ca pana la urma nu am organizat eu, asa cum voi v-ati expus punctele de vedere, asa am postat si eu.

Deci..... chill out :unsure:

 

Daca e sa postez minusurile observate de mine, ar fi:

- lume putina

- ar fi putut fi mai multe banci si mese

Editat de q_simi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot suntem la capitolul plangeri as avea si eu cateva, care cred eu sunt de bun simt.

 

1. Anuntul pentru intrunire prea din scurt, sa stie omul, ma refer aici la cei din provincie. Prea rapid s-a intamplat.

2. Totul facut pe ultima suta de metri, publicitate si promovare lipsa totala.

3. Situl dedicat acestui eveniment, total neupdatat, decat cu 2 zile inainte de incepere.

4. Datorita faptului ca totul s-a facut pe ultima suta de metri, s-a ramas fara curent vineri timp de vreo 30 minute. Total aiurea.

 

In afara de astea, chiar daca numai vineri am venit, mi-a placut ca m-am intalnit cu prieteni, etc. Din pacate sambata nu am mai ajuns.

 

Aaaaa....si daca tot suntem la capitolul plangeri, din poze reiese ca pana si organizatorii au concurat la acele concursuri cu premii. Mi se pare normal sa nu fie asa ceva, chiar daca va ardea buza sa concurati. ( nu sunt sigur daca pozele erau chiar din concurs, dar avand in vedere ca a fost putina lume fata de alte intruniri, banuiesc si eu ).

 

Locuri la banci foarte putine, oricum si cei care au venit au fost putini. Lume putina si buna...desi cred ca va asteptati la ceva mai mult, tocmai datorita faptului ca faceti totul pe ultima suta de metri este singura explicatie.

 

Bafta multa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca ai fi fost la intruniri anul asta ai fi stiut ca la fiecare festival s-a percepeut taxa de intrare, la toate s-a intampinat lumea cu tuica in afara de Predeal, la toate a fost o singura scena in afara de Predeal......deci? zi-ne ceva nou

 

Ai dat quote la postul meu, si nu vad unde am zis eu ceva de taxa de intrare sau de intampinat lumea cu tuica. :unsure: Mai citeste o data, poate intelegi la ce am facut eu referire. :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dat quote la postul meu, si nu vad unde am zis eu ceva de taxa de intrare sau de intampinat lumea cu tuica. :unsure: Mai citeste o data, poate intelegi la ce am facut eu referire. :grinbandit:

am dat quote la tine iar ce am scris este ptr amandoi si pentru restul care vad ca au ceva cu faptul ca am comentat si eu ca si voi.

Daca vreti sa va certati cu mine, folostiti PM-ul, hai sa nu le mai incarcam topicul Dacilor cu contrazicerile noastre. Daca raspunsul pe care i l-am dat mai sus Preacuviosului nu va lamureste, astept PM-uri. Ca vad ca fiecare si-a expus parerea si acum aveti iz de cearta. V-am mai zis : chill.

O zi buna va doresc!

Editat de q_simi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am dat quote la tine iar ce am scris este ptr amandoi.

Daca vreti sa va certati cu mine, folostiti PM-ul, hai sa nu le mai incarcam topicul Dacilor cu contrazicerile noastre. Daca raspunsul pe care i l-am dat mai sus Preacuviosului nu va lamureste, astept PM-uri.

O zi buna va doresc!

 

Degeaba te bati atata cu pumnul in piept, adevarul este ca daca nu cunosteai ceva lume la intrunire, ti se parea micuta si de aici toate plangerile. Eu ca stiam o gramada de persoane, inclusiv organizatorii, mi-a fost simplu sa ma simt ca acasa. Poate si de asta multi sunt nemultumiti. Dupa cum am spus, totul din cauza promovarii intrunirii.

 

Pentru mine a fost super ok, in afara de cateva care le-am enumerat cu un post inainte, tin sa spun, ca niciodata nu mi-am simtit motorul mai safe la o intrunire. Dacii au facut si fac in continuare o organizare de nota 10+, pacat ca totul se intampla rapid si se pierd o gramada de sponsori, locatie, etc. Sper ca editia III-a sa fie cea mai mare intrunire din toata tara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Degeaba te bati atata cu pumnul in piept, adevarul este ca daca nu cunosteai ceva lume la intrunire, ti se parea micuta si de aici toate plangerile. Eu ca stiam o gramada de persoane, inclusiv organizatorii, mi-a fost simplu sa ma simt ca acasa. Poate si de asta multi sunt nemultumiti. Dupa cum am spus, totul din cauza promovarii intrunirii.

 

Pentru mine a fost super ok, in afara de cateva care le-am enumerat cu un post inainte, tin sa spun, ca niciodata nu mi-am simtit motorul mai safe la o intrunire. Dacii au facut si fac in continuare o organizare de nota 10+, pacat ca totul se intampla rapid si se pierd o gramada de sponsori, locatie, etc. Sper ca editia III-a sa fie cea mai mare intrunire din toata tara.

Nu ma bat cu pumnul in piept.

Cunosc destula lume p-acolo incat am avut cu cine sa stau pe parcursul celor 3 zile. Eu ma refeream ca ar fi putut fi plina locatia aia de Bucuresteni.

M-am simtit ca acasa si in siguranta.

 

Deci daca ai chef sa te iei de cineva, nu te lua de mine , ca eu una am tinut partea acestei intruniri.

Respect!

Editat de q_simi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Degeaba te bati atata cu pumnul in piept, adevarul este ca daca nu cunosteai ceva lume la intrunire, ti se parea micuta si de aici toate plangerile. Eu ca stiam o gramada de persoane, inclusiv organizatorii, mi-a fost simplu sa ma simt ca acasa. Poate si de asta multi sunt nemultumiti. Dupa cum am spus, totul din cauza promovarii intrunirii.

Ai pus punctul pe i

 

Personal nu sunt genul care sa mearga la o intrunire ca sa-si faca prieteni noi, sa manance mici, sa bea palinca sau de dragul amintirilor expeditiilor in cort. Prietenii mei nu sunt motociclisti, iar cu cei cativa amici cu motociclete ma pot intalni la un mic si o bere oriunde fara sa fie nevoie de un fest moto.

merg ptr un concert bun, o atmosfera placuta, o muzica buna chiar daca e la formatia MP3 si mia ales din curiozitate ptr ca prefer sa regret ce am facut decat ce nu am facut.

Poate ca am nimerit intr-un moment prost al intrunirii, dar muzica nu, de nici un fel, concursuri nu au fost deloc si doat am stat la o masa cu cei cu care am venit. Deci ce trebuia sa-mi placa?

A, l-am cunoscut personal pe vladase, de treaba si boem ca pe forum. Dar ptr asta cred ca puteam sa-i dau un PM, poate nu ma refuza.

Concluzie, cat am stat eu a lipsit ceva antrenant de la intrunire, orice, numai sa faca cineva ceva. In afara de muzica de pe salvarea care a venit si a tulburat linistea, m-am simtit ca la parastas.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah .. si am stat la 10 m de blonda-legala si nu am avut onoarea sa facem cunostinta :wacko: ... alexutza ... tu esti de vina !

Cred ca de asta nici nu ai putut dormi noaptea,asa-i ? :grinbandit:

 

true !

 

Nu a fost deloc micuta.A fost o intrunire foarte ok,in care oamenii astia au facut tot posibilul ca motoristii sa se simta bine .

Si ,cu exceptia catorva forumisti, toti motoristii s-au simtit bine,pt ca aveau si de ce.

A fost o locatie foarte frumoasa,taxa de intrare de bun simt (wake up,peste tot este taxa de intrare) ,mancarea super ieftina si buna.A fost liniste,fara bataie,certuri si pacanele cand ti-e somnul mai drag.

Si toate astea datorita dacilor care au vrut sa ne ofere ceva frumos si anul asta :laugh:

 

 

 

scz bogdane ca am dat reply la postu tau :kiss: :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. oricat de buna am vederea, nu am vazut cu nici in chip tuica, palinca de bun venit. M-am gandit ca "se mai uita si la om" cum imi place mie sa zic, dar cu ceilalti ce au avut de nu le-au dat nimic nici lor?

 

E posibil sa nu minta ... l-or fi recunoscut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cheful unui club moto sponsorizat de cei care au trecut pe acolo.

 

Cand toate parerile sunt laudative ma gandesc daca nu am eu o problema ca am vazut altceva in cele maxim 2 ore cat am stat pe acolo. ar mi-am adus aminte ca motociclistii se lauda intre ei si prin urmare cred ca am vazut bine.

 

LE: apropos de pret diferit ptr cei care stau putin. la veliko tarnovo, unde era 10 euro de pers, am spus ca stam 3 ore si ne-au dat altfel de bratari. Am dat 20 leva pe 3 persoane. mai intelegatori, nu credeti?

 

damn it,ce am pierdut..ce v-ati distrat fara mine:(

daca regula acestui festival a fost ca toata lumea sa se simta bine, dacii si-au indeplinit scopul. si domnul preacuvios este exceptia care confirma regula. pe aceasta cale imi exprim regretul ca nu am putut sa ajung :grinbandit:

domnule,cand toate parerile sunt laudative te gandesti daca nu ai tu o problema ca ai vazut altceva . cand 3 oameni iti spun ca esti beat te duci sa te culci[asta in cazul in care daca sunt 2 tu vei fi de parere ca e o conspiratie]. si oricum...daca nu esti o persoana foarte agreabila de fel, e cam dificil ca in 2 ore sa te simti bine printre oameni pe care nu ii cunosti. cu alte cuvinte ai venit, ai vazut ca nu iti pune nimeni covorul rosu fiindca oamenii erau prea ocupati sa se distreze, ai inspectat locul ca sa ai ce critica si ai plecat? atunci nu te condamna nimeni ca iti pare rau de drumul facut si de banii dati.

dar intelegeti-l si pe el, asa sunt unii oameni, imposibil de multumit. n-am prieteni de-astia, dar sigur aveti si voi prin cartier cel putin un pensionar acru pe care il deranjeaza tot ceea ce faceti. unii ies la pensie cu mult inainte de vreme, si in loc de baston si proteza isi iau motocicleta, in cazul de fata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cheful unui club moto sponsorizat de cei care au trecut pe acolo.

 

Cand toate parerile sunt laudative ma gandesc daca nu am eu o problema ca am vazut altceva in cele maxim 2 ore cat am stat pe acolo. ar mi-am adus aminte ca motociclistii se lauda intre ei si prin urmare cred ca am vazut bine.

 

deci:

1. oricat de buna am vederea, nu am vazut cu nici in chip tuica, palinca de bun venit. M-am gandit ca "se mai uita si la om" cum imi place mie sa zic, dar cu ceilalti ce au avut de nu le-au dat nimic nici lor?

 

2. am ajuns la scena construita pe principiul WC-ului din 2 pari (de 1 te tii si cu al doilea dai dupa caini) in timp ce canta AC/DC la nivel sonor de cafe concert. Tot a fost ceva, ptr ca apoi a tacut totul (banuiesc ca ceva pana de curent) si vazand manastirea de la cernica ma gandeam la campul cu verdeata evocat de preoti la inmormantari. oricum a fost mai bine decat atunci cand a inceput sa bata ca picatura chinezeasca intr-o toba un prospect la clubul muzicantilor anonimi.

 

si am plecat promitand in sinea mea ca niciodata nu voi mai critica vreo intrunire la bulgari (scuze bulgarasilor ptr exprimarea cu "boxe de camin cultural" dupa intrunirea de langa ruse din aprcul ala misto)

 

faptul ca locatia a fost frumoasa, pretul rezonabil la bautura si mancare e un plus si merita apreciat. Faptul canu au fost scandaluri, iar merita apreciat desi era cam mult sa iasa certuri intre membri clubului organizator, familiile lor, presa, lautari si cativa motociclisti veniti in speranta unei intruniri "de capitala"

 

Spunea cineva pe aici ca pretul nu a fost mare la intrare. personal ma lasa destul de rece 20 de lei. dar pentru ce a fost acolo, trebuiau platiti cei care au onorat cu prezenta lor. Ptr ca oricum nu au fost oameni nici cat ptr o pomana ca lumea.

Facea un domn din clubul organizator comparatie cu alte intruniri la pret de intrare. Poi ii amintesc ca la predeal pe 30 de lei, ai avut doua scene mari pe care au cantat printre altii trooper si cargo, nu o scena din 3 pari si-un celofan pe care nu s-a intamplat mai nimik.

 

Imi pare rau ca nu am putut sa ma duc macar la unu din cele doua festivaluri moto de la care am auzit numai aprecieri (cluj si constanta), ambele in acelasi weekend in care nu am fost in tara. Dar din ce am mai vazut, daca asta e tot ce poate bucurestiul in materie de fest moto nu pot sa zic decat "daca nema putirinta, ce mai chichirez galceava"

 

parerea mea, hac

Mesaj completat

LE: apropos de pret diferit ptr cei care stau putin. la veliko tarnovo, unde era 10 euro de pers, am spus ca stam 3 ore si ne-au dat altfel de bratari. Am dat 20 leva pe 3 persoane. mai intelegatori, nu credeti?

 

Apropos de tuica ... a fost din belsug pe masa din stanga de la intrare ... erau tot timpul 10-20 paharele pline la intrare. Da, uneori eram prea prinsi sa le aducem fiecarui motociclist care intra dar la 90% nu am uitat. Craizy a baut 3-4 la intrare. Ma intreb daca ai venit pentru 2 ore cu motorul ... chiar vroiai sa bei tuica sau este doar asa ... o chestie.

Scena si formatiile au fost motivele pentru care am pus pretul de intrare mic ... altfel ... la cum era stabilita intrunirea initial cu formatii cunoscute si scena profi am fi fost nevoiti sa punem intrarea 30 RON.

Scena a facut fata concertelor si daca faptul ca a fost din lemn si nu din metal iti strica seara atunci eshti mult prea sensibil ... parerea mea.

Muzica a fost incet ... in sfarsit merg la o intrunire in care pot sa vorbesc cu cel de langa mine fara sa-i urlu la ureche. Eu zic ca este de cel mai bun simtz ... o sa pledez si anul viitor pentru toti atati decibeli.

Faptul ca au fost putini motociclisti la fel nu m-a deranjat ... ba din potriva, mie mi-a placut ... daca ar fi fost de 2-3 ori mai multe persoane te-ai fi simtit mai bine? Nu inteleg de ce?

S-a intrerupt curentul ... maxim 10 minute ... ok, si? Cu ce am fi noi vinovati?

 

Ce am apreciat eu la aceasta intrunire (ca participant ... incercand sa fiu obiectiv):

- Mancare si bautura ieftina

- Locatia superba

- Nr. redus de decibeli

- Nr. redus de persoane (din 1000 de participanti pe cel putin 300 ii cunosteam) a fost ca o intrunire de acum 4-5 ani ... o intrunire de prieteni.s

- Lipsa accidentelor si incidentelor

- Nivelul redus de turari de motoare

- Lipsa motocicletelor in alte locuri decat parcarea (puteam sa stau linistit la masa sau la scena fara sa intre un betiv in mine cu motorul)

- Concursurile

- Paza ... au fost pe langa 30 membrii DM, 20 agenti de securitate, jandarmi si politisti.

- Existenta salvarii

Editat de Placebo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropos de tuica ... a fost din belsug pe masa din stanga de la intrare ... erau tot timpul 10-20 paharele pline la intrare. Da, uneori eram prea prinsi sa le aducem fiecarui motociclist care intra dar la 90% nu am uitat. Craizy a baut 3-4 la intrare. Ma intreb daca ai venit pentru 2 ore cu motorul ... chiar vroiai sa bei tuica sau este doar asa ... o chestie.

Scena si formatiile au fost motivele pentru care am pus pretul de intrare mic ... altfel ... la cum era stabilita intrunirea initial cu formatii cunoscute si scena profi am fi fost nevoiti sa punem intrarea 30 RON.

Scena a facut fata concertelor si daca faptul ca a fost din lemn si nu din metal iti strica seara atunci eshti mult prea sensibil ... parerea mea.

Muzica a fost incet ... in sfarsit merg la o intrunire in care pot sa vorbesc cu cel de langa mine fara sa-i urlu la ureche. Eu zic ca este de cel mai bun simtz ... o sa pledez si anul viitor pentru toti atati decibeli.

Faptul ca au fost putini motociclisti la fel nu m-a deranjat ... ba din potriva, mie mi-a placut ... daca ar fi fost de 2-3 ori mai multe persoane te-ai fi simtit mai bine? Nu inteleg de ce?

S-a intrerupt curentul ... maxim 10 minute ... ok, si? Cu ce am fi noi vinovati?

 

Ce am apreciat eu la aceasta intrunire (ca participant ... incercand sa fiu obiectiv):

- Mancare si bautura ieftina

- Locatia superba

- Nr. decibelilor

- Nr. persoanelor redus

- Lipsa accidentelor si incidentelor

- Nivelul redus de turari de motoare

- Lipsa motocicletelor in alte locuri decat parcarea (puteam sa stau linistit la masa sau la scena fara sa intre un betiv in mine cu motorul)

- Concursurile

- Paza ... au fost pe langa 30 membrii DM, 20 agenti de securitate, jandarmi si politisti.

- Existenta salvarii

Eu am spus doar ce am avut eu de spus, cred ca civilizat si asta e tot

In principiu, daca 50%+1 dintre participanti au fost multumiti, chiar nu conteaza parerea mea. Sau eu in locul organizatorilor asha as face. Daca reteta a fost buna, succesul viitoarelo4r editii e asigurat. Doar asta va arata. Daca la anu vor veni trupe mari si va fi intrarea 50 lei, voi veni eu si poate nu vor veni altii. E doar chestie de strategie cand organizezi asha ceva. Nu inteleg de ce atatea reply-uri ptr ca mie nu mi-a placut?

 

@raisa nu am mai avut discutii contradictorii cu pustoaice de 22 de ani de prea multa vreme ca sa ma mai tina nervii sa incep una cu tine acum. E cum ai zis tu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Seawolves MC Constanta & prietenii au petrecut un weekend frumos intr'o locatie frumoasa, cu oameni frumosi. Felicitari dacilor pentru ce au facut acolo mai ales date fiind conditiile premergatoare evenimentului. Ne'am intalnit, ne'am simtit foarte bine, am ras, ne'am cinstit, ne'am relaxat si chiar ne'am si odihnit - ceea ce e mare lucru avand in vedere "bikerii" care frecventeaza in ultima vreme astfel de evenimente. Multumim pentru ocazia de a mai petrece inca o data sezonul asta si multumim pentru atentie.

 

De la lupii marii: salutari si RESPECT!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce am apreciat eu la aceasta intrunire (ca participant ... incercand sa fiu obiectiv):

- Mancare si bautura ieftina

- Locatia superba

- Nr. redus de decibeli

- Nr. redus de persoane (din 1000 de participanti pe cel putin 300 ii cunosteam) a fost ca o intrunire de acum 4-5 ani ... o intrunire de prieteni.s

- Lipsa accidentelor si incidentelor

- Nivelul redus de turari de motoare

- Lipsa motocicletelor in alte locuri decat parcarea (puteam sa stau linistit la masa sau la scena fara sa intre un betiv in mine cu motorul)

- Concursurile

- Paza ... au fost pe langa 30 membrii DM, 20 agenti de securitate, jandarmi si politisti.

- Existenta salvarii

 

Corect, doar ca ceea ce am spus mai sus...cine nu era din vechea gasca de acu 4-5 ani sau chiar mai devreme, macar sa se cunoasca cu gasca...erau cam nefericiti, tocmai din cauza asta...poate ma intelegi ceea ce spun. Oricum sper ca ati notat ce am zis de promovare, asta daca vreti sa faceti o intrunire in toata regula, daca nu si asa e bine la o intrunire cum a fost anu asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la lupii marii: salutari si RESPECT!

 

Multumim si RESPECT lupilor marii si tuturor cluburilor care ne-au onorat cu prezenta.

Scuze ca nu am putut petrece mai mult timp impreuna dar toti cei care ati organizat intruniri stiti cata alergatura implica atat inainte cat mai ales in timpul!

Editat de DAC MOTORS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara carcotasi nu se poate ,,,,trag linie si zic ca de vineri si pina dum cind am plecat , mie mi-a placut. decit 1000 de nebuni si betivi, mai bine 100 de oameni cu care te intelegeai. La nici o adunare nu am intilnit sa poti dormi in cort fara sa te zapaceasca unu cu motorul si sa-l tureze de nebun.,,,,,A fost bine si aici sant de laudat astia cum le ziceeeee burebisti, traiani, aaaa DACI. :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari clubului & lots of friends pt intrunire!

 

In egoismul meu, m-am bucurat de faptul ca nu a fost participare masiva. Mi-a placut atmosfera de sanatoriu de odihna, fara galagie, praf, emokidsi care sa pice dupa 2 ore pe-acolo. Despre concerte nu ma pronunt, sunt trupe micute, unele mai bune altele mai putin, s-au straduit, blabla, din punctul meu de vedere mergea trupa mp3 la fel de bine.

 

 

Intr-adevar a fost un rasfat pt cei care suntem nostalgici dupa intrunirile de odinioara, o dezamagire pt cei mai noi in bransa, care vin sa vada "ceva". E firesc ca fiecare sa aiba alte pretentii de la intrunire/ festival moto. Unii vor trupe cat mai bune pe o scena profi, altii artificii, mancare buna si ieftina. Pt unii e suficient sa fie prieteni si berea ieftin, altii isi doresc ca in cele 3 zile sa poata face un duc cu apa calda. Unii vor femei goale sa danseze frenetic in custi eventual non stop, altii se multumesc cu un concurs de tricouri ude. Suntem atat de diferiti, incat e foarte greu sa multumesti si varza si capra. Respect parerile multumitilor cat si a nemultumitilor pentru ca sunt individuale ci nu o opinie universal adoptat de toata lumea.

 

 

Salut prietenii vechi pe care i-am reintalnit cat si pe cei noi facuti acum!

 

 

Aaaaa, ba comentez, multumesc celui care a exersat la toba indelung incat am simtit ca urmeaza o executie in piata centrala. :grinbandit:

Editat de ninja_skija
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Corect, doar ca ceea ce am spus mai sus...cine nu era din vechea gasca de acu 4-5 ani sau chiar mai devreme, macar sa se cunoasca cu gasca...erau cam nefericiti, tocmai din cauza asta...poate ma intelegi ceea ce spun. Oricum sper ca ati notat ce am zis de promovare, asta daca vreti sa faceti o intrunire in toata regula, daca nu si asa e bine la o intrunire cum a fost anu asta.

 

Poate vorbesc prostii dar comunitatea de acum 4-6 ani (din ionceputurile forumului motociclism si chiar mai vechi pe forumul pro bike) era una aparte, era un grup de prieteni care se ajutau si faceau actiuni caritabile, fara aere si fandoseli. Din epoca de aur al Etrusco-ului:

Baiazid, Leoncio, Ivan, DMW, Dobrescu, Big, Axa, Necaz, Lt. Navaro, Radone, Mielu, Joe Black, Tro5, Kali, Rocristea, Rontz (Dumnezeu sa-l ierte), Bronto, Ninja, Purghi, Garcea, Nicu, Bebe, Nucu, CataM, Hellrider, BD, Chelsoi, Aleko, Mutulica, Norway, zahei, sacal, Thomas, Bandi, Marce, Sorin ... si multi altii.

Multi dintre ei au venit si de aceea m-am simtit foarte bine in preajma lor. Si chiar daca nu ii cunosti poti oricand intra in vorba cu ei.

Editat de Placebo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...