Sari la conținut

Intrunirea Temerarilor de la Mizil-2,3,4 oct


CIRO
 Share

Postări Recomandate

Motociclistii din Mizil au fost incantati de aprecierile facute dupa intrunirea de anul trecut, dar am luat cunostinta si de faptul ca multi ar fi dorit sa fie impreuna cu noi in acele zile.Drept pt. care am hotarat sa va anuntam pe toti ca vom face intrunirea de la Mizil in zilele de 2, 3, 4 octombrie.

locatia este aceeasi -Baile Boboci-fara taxa la intrare.

diferenta fata de anul trecut este ca ne vom stradui sa avem mai multe :gratare, bere, tigari si altele necesare ,asa incat nimeni sa nu mai fie nevoit sa vina in oras dupa cumparaturi si sa poata sa se cinsteasca linistit.

Vom marca traseul cu indicatoare din Mizil pana la locatie.

Va asteptam pe toti care ati mai fost dar si pe cei care vreti sa veniti pt. prima data.

Intrunirea de anul acesta are si un scop umanitar-in localitatea noastra o adolescenta are leucemie si pt. operatie are nevoie de 150.000 de euro,o suma fabuloasa, dar ne-am bucura sa putem s-o ajutam cu cat ne lasa inima.Bineinteles ca nu e obligatoriu, dar noi ne stim -avem un suflet mare!!

 

daca aveti intrebari,nelamuriri-asteptam ..............va vom raspunde.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 91
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In sfarsit, in sfarsit, in sfarsit a venit si timpul celei mai cochete locatii, BAILE BOBOCI, bijuteria orasului MIZIL .aer curat si liniste suprema, de cind asteptam. sa fie intr-un ceas buuuun. Traiasca baiatii din Mizil. clap.gif mexicanwave.gif rock.gif

 

Si nici o grija ca aflu eu cine e cu mot acolo. banana.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trec frecvent prin Mizil si n-am auzit de zona aia. Aveti detalii? Maine sigur sunt pe acolo (luat niste materiale de la magazinele din spatele pietei) si as vrea sa arunc un ochi sa vad ce tot laudati. :cheers:

 

PS: habar nu aveam ca exista si motociclisti in Mizil....

Exista ,citeva poze de anul trecut,,,,,,,vis- avis de piata e un drum ce duce spre Baile Boboci. o sa se vina cu detalii, bine ar fi sa fi prezent Adame.

post-39145-1252689234_thumb.jpg

post-39145-1252689262_thumb.jpg

post-39145-1252689287_thumb.jpg

post-39145-1252689362_thumb.jpg

post-39145-1252689396_thumb.jpg

post-39145-1252689434_thumb.jpg

post-39145-1252689501_thumb.jpg

post-39145-1252689554_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trec frecvent prin Mizil si n-am auzit de zona aia. Aveti detalii? Maine sigur sunt pe acolo (luat niste materiale de la magazinele din spatele pietei) si as vrea sa arunc un ochi sa vad ce tot laudati. :cheers:

 

PS: habar nu aveam ca exista si motociclisti in Mizil....

uite aici un fel de harta....pr gigi maps nu arata decat norisori n portiunea aia.....asta e paintu sa traiasca

am inteles ca traseul pina la bai o sa fie si marcat cu ceva indicatoare... :cheers:

post-45125-1252745145_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehehe. Prima intrunire la care am fost dupa ce mi-am luat trocarisciu' a fost la Mizil. 2005 parca. Fu misto de tot in ciuda ploii de sambata seara.

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca bine zici, Navaro.., tocmai ce luasem si eu gpz-ul, asa mandru eram de el ca ma uitam din doua in doua minute la el sa nu il ia viitura, la furtuna ce-o fost! Foarte bine m-am simtit la Mizil! Cred ca vin si eu, poate prind iar o furtuna! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba cred ca vin si vin cu iju.

 

acu ceva ani abia pusesera piatra sparta pe drumul ala si toate vitezanele aveau distractie maxima, in timp ce comunistele majoritare se simteau ca acasa. sa vad daca gasesc poze vechi.

Locatia aia imi aduce aminte de una din cele mai tzepene mahmureli posibile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba cred ca vin si vin cu iju.

 

acu ceva ani abia pusesera piatra sparta pe drumul ala si toate vitezanele aveau distractie maxima, in timp ce comunistele majoritare se simteau ca acasa. sa vad daca gasesc poze vechi.

Locatia aia imi aduce aminte de una din cele mai tzepene mahmureli posibile.

drumul sa mai amenajat de atunci ,nu cred sa fie probleme nici pentru vitezane ,cu putina atentie totul este ok :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jeane, daca tin bine minte, aveai deja CeBeReul ala! :cheers:

Asa e!.., numa ca eu fusei si cu un an inainte acolo cu Gpzetul, o fost ploaie de numa.., ian apoi cu Cbr-ul , la fel, ploaie la greu, sa luat lumina si un tip a cantat la chitara pana au alunecat sub mese toti!, eu , nu, pt ca am fost atent sa ma opresc la timp si am ajuns cu bine la cort! :D Bah, da repede mai trec anii, ma apuca melancolia! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa e! un tip a cantat la chitara pana au alunecat sub mese toti!, eu , nu, pt ca am fost atent sa ma opresc la timp si am ajuns cu bine la cort! :D Bah, da repede mai trec anii, ma apuca melancolia! :cheers:

Jeaneeeee, rindul trcut mi-ai baut coniacul acum nu mai scapi, trebe sa dai si tu o sticla :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jeaneeeee, rindul trcut mi-ai baut coniacul acum nu mai scapi, trebe sa dai si tu o sticla :blink:

Imi pare nespus de rau, trebe sa te dezamagesc, nu mai beu coneac.., (cumparat de mine) am trecut la beuturi nobile, adica cele cumparate de altii! :( :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehehe. Prima intrunire la care am fost dupa ce mi-am luat trocarisciu' a fost la Mizil. 2005 parca. Fu misto de tot in ciuda ploii de sambata seara.

 

2005... am fost si eu atunci. Aveam o Yamaha SR 250 pe vremea aia si purtam o casca de Nazi super ruginita. Mi s-a rupt pedala de la schimbatorul de viteze la Mizil. Frumoase amintiri. CRed ca am sa vin si eu anul acesta.

 

Imi amintesc ca a plouat atunci si ne-am adapostit undeva intr-o cladire de pe acolo, unde am ramas si fara curent si am stat cu cativa baieti de la Silver Pistons, s-a cantat la chitara pe intuneric sau la lumina lumanarii, ce sa mai... a fost fain.

Editat de ambidextru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare baieti. Vin ptr ca m-ati invitat [la slanik] si sper sa fie aceiasi lume buna ca de fiecare data.Ha ha..si acum ma dor oasele de cind am dormit ultima data in livada de nuci peste crucile de piatra.

Mi-e dor de pastrama cu mamaliguta.

Aduc si o tuica buna !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti,anul asta vin si eu daca primiti un Sahatenean printre voi....aduc si eu o tuica iute ca dracu si un vin mocirlos(aka tulburelu' lu' tata) numa bun de uns pastrama si gatu si apoi pastrama si iara gatu......abia astept oktoberfestu' asta ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...