Sari la conținut

28 aprilie 2006 - Aseara, Magheru-mosilor


high_dive_eagle
 Share

Postări Recomandate

Soferul nostru a vazut un accident. Pt ca eram cu o multime de galagiosi pe cap, n-am apucat sa aud exact unde s-a petrecut accidentul... a zis ca a vazut o casca rosu cu alb si mult sange pe jos... traseul lui a inclus Bd-ul Magheru si Calea Mosilor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 50
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu am venit pe la 02:30 de la munca pe magheru si nu am vazut nimic. In afara de niste utilaje ale asfaltarii lu' peshte prajit.

In rest liniste.

 

Doamne fereste de accident!

Editat de Mr.Watt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost la spital si se pare ca a iesit din toate operatiile cu bine a ramas fara splina ca aia a bubuit la impact si la picior se pare ca e mai grav decat la mana dar se rezolva sper sa nu apara complicatii dupa operatie

 

a facut un mare accident la rosseti i-a taiat un tico calea si el era cu motorul ......a ramas fara splina si are mainile fracturate si un picior luxat rau este in spital la floreasca la reanimare ,,,,, doctorul spune ca este stabil ....

 

 

mesajul l-am primit de la un prieten pe yahoo mess.......este vorba de cineva pe nume Onoriu...mai mult nu stiu ca nu cunosc persoana respectiva........accidentul a fost cu putin inainte de meci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Accidentul s-a produs pe maria rosetti. cand am trecut eu am vazut politie care facea masuratori. era un ninja (cred) verde facut praf si un tico lovit pe lateral destul de rau.

 

Onoriu stiu ca a cazut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yep. La cat de infundat e Tico-ul si cat de varza e motorul, n-ai prea zice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi ora 11:46 AM: "Este inconstient, si sedat, e drept, insa in timpul operatiei, la un moment dat a avut pulsul 0, drept care i s-au oprit din functiune organele interne. Acum este stabil, insa intubat si artificial, doctorii asteapta sa se trezeasca, insa nimeni nu stie cand. Peste cateva ore, zile... La tomografie a iesit k e ok. Contrar faptului k a avut piciorul drept intors si mana dreapta, nu sunt fracturi si totul a fost pus la loc. Peretele abdominal superior care era fisurat a fost cusut si acolo a fost problema pentru ca a pierdut sange mult. I-au scos splina. "

 

 

 

azi ora 12:19 am: "e in afara oricarui pericol. Functioneaza singur, dar o sa il mai tina un timp artificial. Acum e oricum, sedat si e in zona in care nu se permite accesul"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...