Sari la conținut

Honda Steed


sacal
 Share

Postări Recomandate

daca e honda, e de bine :D

inca un suflet salvat :P

fii atent ce a scris andreigin:

 

" Eu zic s-o lasi balta !

E model japonez si nu o sa gasesti PIESE .

Toti vand motoare pt piata japoneza si piese nu aduce nimeni pentru ca sunt FFFF SCUMPE.

Asa ca orienteaza-te pe un model EUROPEAN chiar daca e mai scump.

Adica tot o yamaha da facuta pentru europa & america "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bune cred ca sunt amandoua :D . Insa personal tot Honda as alege. Imi lasa impresia de mai multa anduranta si fiabilitate :P . Oricum intruderul arata de nu se poate. :lol:

si eu as fi ales intruderul dar steed era intr-o forma mai buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai ca inca nu e luata. tocma aici e buba as avea mare nevoie de un om care se pricepe cat de cat la motoare sa mearga cu mine sa o vada ca eu sunt varza. mare nevoie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce poate sa fie:

1 Benzina=miroase

2 Antigel daca e racit cu lichid=gust dulce

3 Apa=condens

 

Asa ca pune mina si gusta sau miroase. Uleiul este oricum destul de gros ca sa-l poti deosebi de apa si lasa urma de grasime. Asa fac motociclistii care sunt ca noi. Pun mina si gusta. Oricum stai linistit ca nu da dependenta. Numai motocicleta da dependenta dar de asta nu scapi. Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 years later...

Salutare prieteni. Am si eu doua intrebari pentru voi. Mi-a intrat in vizor o honda steed care mi-a placut foarte tare dar n-am avut ocazia sa ma urc niciodata pe asa ceva. Eu am 1,87 inaltime si intrebarile mele sunt: Ii ok penru inaltimea mea? Mi-ar provoca dureri de spate la drum lung?

Multunesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, asa ar fi cel mai bine. Problema era ca nu cunosc pe nimeni cu shadow si nici steed. Eu am intrebat in speranta ca ca ma ajuta cineva de aprox. aceeasi inaltime care o facut ture lungi cu o parere.

Ambele modele sunt prea mici pt o persoana de peste 1.70

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ambele modele sunt prea mici pt o persoana de peste 1.70

Da-mi voie sa nu fiu de acord, a fost primul meu motor, eu am 1.86 la putin peste 100 kg, si nu am simtit deloc sa fie prea mic, mi s-a parut foarte fun de condus, o placere atat in oras cat si la plimbari mai lungi, si pot sa zic ca am facut destul de multi km cu acest motorash.

Nu zic ca nu ar exista persoane care sa il gaseasca mic, ce zic eu e ca nu trebuie generalizat, depinde f. mult de preferintele fiecaruia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...