Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

Va astept cu linkurile pe privat, pt poze.

 

Nicule, mai multa atentie pe viitor si bine ca e subtire. Refacere grabnica si ne povestesti joi la intalnire ce si cum, ai voie si cu conserva :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ce mah ?!? ai facut buf ??? si eu de ce nu stiam :cheers: ... mda , data viitoare nu mai beau sa mai vad si eu ce se intampla pe langa mine

P.S. : c'est moi :(

si soarele e sus pe cer ...doaaaaa ! ;)

Editat de arycy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce mah ?!? ai facut buf ??? si eu de ce nu stiam :cheers: ... mda , data viitoare nu mai beau sa mai vad si eu ce se intampla pe langa mine

 

asa, ma, bine ca-mi spui acum ca erai inconstient cand mi-ai condus motoru' 450 de km.

Da' te iert, ca ai fost om :( ; fara tine, o lasam acolo si veneam pe jos ;)

Editat de darkbay
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar te rog...ca dupa Nyt...mai vad cablul de date la anul, la urmatoarea intrunire. :cheers:

 

 

O sa il iau de la toar'su Buton dar el fiind Prospect se misca mai greu ! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citez :

 

"

george05 : nah bun...avand in vedere ca nu pot posta pe forum...bag aici cat inca treaba e calda.....desi abia s-a incehiat intrunirea de viespi de la BM,dau drumul punerii cap la cap a celei de-a doua intruniri...perioada(undeva prin iulie) o veti hotari in proportie de 99% cei de la bucale ca sunteti mai multi.locatia(de asemenea se va dezbate mult si bine) ar fi undeva unde sa fim toti relativ la aceeasi distanta.are un amic de-al meu o pensiune langa suceava(aprox 30km),cu restaurant,foisor,sala de biliard,ping pong,etc.preturile si pozele inca nu le am dar fac rost cat de iute.asta ar fi varianta propusa de mine,EVIDENT ca vom sta si vom dezbate in asa fel incat sa fie lume adunata si multumita.drumul e impecabil de la bucale pana acolo(E85 all the way) si are 444km.

"

 

Am incheiat citatul!

 

Sorin.

Mesaj completat

Iaca-ta si linkul :

 

Pensiunea e la 800 m de drumul national, iar preturile sunt omenesti...:cheers:...bagati okiu si dati cu parerea.....

 

http://www.turistinfo.ro/vatra_dornei/caza...ica-c49919.html

Mesaj completat

Mno....pana se trezesc restul la viatza incepem LISTA INTALNIRE HORNETISTI VATRA DORNEI:

 

1. Sorin + Au (aka batranii)

2. Dani (aka Moldo)

3. George (aka Quasimodo)

4. Nyt (aka COOKIE)

5. Rookie (aka Cristinel)

6. Orcul (aka Razvinte)

 

....Ca sa vedeti ce oameni hotarati sunt hornetistii....nici nu stabiliram week-endul din Iulie (15-18 sau 23 25) cand "o lovim" si deja se anunta lumea....:(

P.S. : O camera de 4 e deja rezervata ;)

Mesaj completat

P.P.S. : Nicule, pana atunci nu numai ca nu te mai doare umarul dar si uiti "intamplarea"...:wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.P.S. : Nicule, pana atunci nu numai ca nu te mai doare umarul dar si uiti "intamplarea"...:(

 

Ohooo, dragilor, pai eu deja deseara vreau sa-mi spal mobra si sa ma duc in Constipatiei, la intruneala. Pana in iulie o sa mai fac si o revizie ca fac kilometrii deja :cheers:

Cat despre data, e mai complicat, cred ca 15-17 ar fi un posibil pentru mine, ca intr-unul dintre urmatoarele vrea frate-meu sa-i faca botezul nepoata-mii, si o sa fie complicat daca chiulesc. anunt cand stiu sigur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ohooo, dragilor, pai eu deja deseara vreau sa-mi spal mobra si sa ma duc in Constipatiei, la intruneala. Pana in iulie o sa mai fac si o revizie ca fac kilometrii deja :(

Cat despre data, e mai complicat, cred ca 15-17 ar fi un posibil pentru mine, ca intr-unul dintre urmatoarele vrea frate-meu sa-i faca botezul nepoata-mii, si o sa fie complicat daca chiulesc. anunt cand stiu sigur.

Pai am auzit ca se organizeaza aici niste botezuri superbe.....poate ii place fratelui tau....:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu una nu promit. As vrea sa vin dar depind de mai multi factori: 1 - finantele, 2- s-ar putea sa plec din tara fix la sf lunii iulie, 3 - daca nu plec din tara, o sa fiu plecata prin tara.

Oricum eu as vrea sa vin, sper sa pot...daca nu...ne vedem in septembrie (stie George)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca George a calculat drumu Bucale -vatra dornei (444) il cred ca nu prea le are cu km :( dupa calculele mele Bucuresti-Suceava-vatra dornei da 545km si B- Bicaz-Vatra D 510 km. :cheers:

eu ce sa zic in proporti de 50% zic ca ma bag pe lista dar imi e sa nu apara vreo plecare din tara si nu vreau sa vb prosti .

la distanta asta as vrea sa imi iau si prietena dar acuma sa vad ce perturi sunt la camera , sa pune niste preturi aici daca se intereseaza cineva ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum ii ziceam si lui George, in ultimul weekend din iulie eu nu pot, pentru ca o sa fiu plecat din tara. Daca se organizeaza mai devreme si stau bine cu finantele, onorez cu prezenta la un foc de tabara. Altfel o sa ma oftic ca si la Sibiu, cand nu am putut ajunge.

 

Si da, scriu la ora asa tarzie, pentru ca acum am venit de la munca :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca George a calculat drumu Bucale -vatra dornei (444) il cred ca nu prea le are cu km :( dupa calculele mele Bucuresti-Suceava-vatra dornei da 545km si B- Bicaz-Vatra D 510 km. :cheers:

 

Depinde de weekend. Posibil sa mergem la Piatra sau Suceva in perioada aia. Daca se nimereste atunci venim si noi. Ca idee va sfatuiesc sa ocoliti Bicazul din cauza drumului(Cheile Bicazului, Poiana Largului drumul este dezastruos), desi zona e super, in schimb Suceava-Vatra Dornei a fost modernizat anul trecut, este super drumul, asfalt ca in palma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj de la Far Far Away Land ....sau Fairy Land ..a.k.a George05 ! :lol:

 

 

" @georgian:bravooooo!ai calculat bine si ai scris gresit=)),ce o sa zica prietena cand o sa vada atatia "satanisti" la un singur loc?:D..............cat despre drum sunt mai multe variante,iar patronul de la cabana respectiva mi-a spus ca de la Falticeni se poate lua direct Vatra Dornei pe un drum ffff bun care are 80km.perioada de desfasurarea pe mine nu ma intereseaza,vin oricand.:lol: " am incheiat citatul !

 

 

Faceti ceva cu suspendarea lu George ca deja cred ca e in fibrilatii ! :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toata lumea pleaca din tara? :what:

 

de ce nu?

Mesaj completat

Faceti ceva cu suspendarea lu George ca deja cred ca e in fibrilatii ! :lol:

 

mah, n-oi fi io fun jeorj si cu atat mai mult dispretuiesc rasa aia de caini dintre care poseda el un exemplar,totusi, fara a condamna pe cineva, si chiar ne fiind un mare fun al mareei gasti de bondari (poate din cauza batranetii mele) mi se pare un lucru josnic sa suspenzi contul cuiva, mai ales intr-un loc ca asta, ce ar trabui sa fie un loc al tolerantei. nu cunosc motivul suspendarii, insa, cu tot respectul, gestul este de MARE KAKAT si cel ce a facut asta nu merita NICI UN SKUIPAT ! Daca ai o polemica sau un dezacord cu cineva, cel mai greu e sa porti o discutie pertinenta, cel mai simplu insa e sa-ti IEI JUCARIILE SI SA PLECI! Ala cu k puterea suspendarii nu a fost in stare decat sa-si ia galetusele...rusinos.

Mesaj completat

p.s. salutari de departe! ce bine ca plec din tara asta, chiar asa putin timp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...