Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

....da....o sa ajung sa fac mai multe posturi decat kilometri...........Visul vietii mele - sa fiu cel mai experimentat motorist de tastatura.... ....

 

P.S.: Ce dreaq mah te-certasi cu sefu-tau si asta te blestema sa iti sara bujia?...

 

vrei sa imi iei statul de cel mai off-topic reisar de tastatura? :)

 

Mesaj completat

Invers, mi-a sarit bujia si m-am luat la cearta cu sefu'. Sa-l vrem cuvantul, intelegeti voi :)

 

:D :P

BTW,ce bine de iti sarea bujia la el in gat :)

Mesaj completat

ce liniste...... :)

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CU CU....

e cineva la lucru?

 

sssssstt liniste - se doarme....

 

 

AAALLOOOO! barzaunii, bazaiti mai tare in capetele posesorilor vostri!

 

Nu de alta, dar a inceput august si acus, acus se face septembrie si tre sa organizam cea de-a treia intrunire viespeasca, ca e la mare, ca e in alta parte....asta mai vedem, da apareti si hai sa ne hotaram ca deja nu mai stiu ce sa raspund soatei care ma tot intreba detalii!

 

SSSSOMN USSSSOR !! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CU CU....

e cineva la lucru?

 

sssssstt liniste - se doarme....

 

 

AAALLOOOO! barzaunii, bazaiti mai tare in capetele posesorilor vostri!

 

Nu de alta, dar a inceput august si acus, acus se face septembrie si tre sa organizam cea de-a treia intrunire viespeasca, ca e la mare, ca e in alta parte....asta mai vedem, da apareti si hai sa ne hotaram ca deja nu mai stiu ce sa raspund soatei care ma tot intreba detalii!

 

SSSSOMN USSSSOR !! ;)

Detaliul 1 : Perioada : Primul week-end din Septembrie

Detaliul 2 : Locatie : 90% : 2 Mai

 

.....Cu restul de detalii revin pe parcurs........:)......si ca sa citez mesajul ce l-am primit ieri dimineatza : AMR 1 luna!!!! :P...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Detaliul 1 : Perioada : Primul week-end din Septembrie

Detaliul 2 : Locatie : 90% : 2 Mai

 

.....Cu restul de detalii revin pe parcurs.............si ca sa citez mesajul ce l-am primit ieri dimineatza : AMR 1 luna!!!!...

 

cine-ti trimite tie bro` mesaje de astea? :P ...

 

 

INTALNIREA DE SFARSIT DE SEZON A VIESPARILOR ;)

 

PERIOADA:3-5 SEPTEMBRIE

LOCATIA:2 MAI(in principiu)

lista:

1)george05+consoarta

2)sorin128+aura

3)dani moldo+cristina

4).......

5).......,etc,etc.....

 

hai pe lista asa sa vada ochiu lumii ca ne adunam din nou(cei mai seriosi motoristi :) )

si uite asa incepe adunarea........:D

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine-ti trimite tie bro` mesaje de astea? :P ...

 

 

INTALNIREA DE SFARSIT DE SEZON A VIESPARILOR ;)

 

PERIOADA:3-5 SEPTEMBRIE

LOCATIA:2 MAI(in principiu)

lista:

1)george05+consoarta

2)sorin128+aura

3)dani moldo+cristina

4).......

5).......,etc,etc.....

 

1)george05+consoarta

2)sorin128+aura

3)dani moldo+cristina

4)ravenitza + 1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buuuun, intrebare - vreti sa stam cu totii la vila/motel, cu corturile sau fiecare cum i se nazare? pentru ca daca ne organizam sa ocupam o pensiune sau macar o MARE parte din ea, mai ales ca numai eu vin cu inca vreo 4 fatuci din care una e soata si una e fii'mea, restul va descurcati voi cei care sunteti singuri :P am deja in minte o locatie unde am mai fost si e beton si cred ca pot sa obtin si o reducere, sper semnificativa.

 

In concluzie propun sa refacem list si sa adaugam si optiunea de cazare. ex: Gogu + Cordelia - cort/motel

Mai sunt 4 saptamani, asa ca eu zic sa ne apucam de organizat debandada ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buuuun, intrebare - vreti sa stam cu totii la vila/motel, cu corturile sau fiecare cum i se nazare? pentru ca daca ne organizam sa ocupam o pensiune sau macar o MARE parte din ea, mai ales ca numai eu vin cu inca vreo 4 fatuci din care una e soata si una e fii'mea, restul va descurcati voi cei care sunteti singuri :P am deja in minte o locatie unde am mai fost si e beton si cred ca pot sa obtin si o reducere, sper semnificativa.

 

In concluzie propun sa refacem list si sa adaugam si optiunea de cazare. ex: Gogu + Cordelia - cort/motel

Mai sunt 4 saptamani, asa ca eu zic sa ne apucam de organizat debandada ;)

Poai zi-ne si noua la ce te-ai gandit...:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine-ti trimite tie bro` mesaje de astea? :P ...

 

 

INTALNIREA DE SFARSIT DE SEZON A VIESPARILOR ;)

 

PERIOADA:3-5 SEPTEMBRIE

LOCATIA:2 MAI(in principiu)

lista:

1)george05+consoarta

2)sorin128+aura

3)dani moldo+cristina

4).......

5).......,etc,etc.....

 

hai pe lista asa sa vada ochiu lumii ca ne adunam din nou(cei mai seriosi motoristi :D )

si uite asa incepe adunarea........:P

anforciunaci'li eu voi fi in sesiunea de restante :) ...

De ce inchideti sezonul asa devreme?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai m-am gandit asa:

 

In Vama Veche la Club D'or.

Camera de 2 persoane(pot sta si trei) la vila** cu:

cablu TV si televizor :)

grup sanitar propriu cu cabina de dus

apa calda curenta

minibar

2 piscine - una MARE ptr. adulti si ptr. cei interesati sau care nu stiu sa inoate un de copii

jacuzzi

PRET per camera = 90 lei

Daca ne strangem mai multi o sa propun o reducere

Pentru mai multe detalii intrati pe http://www.clubdor.ro/

Pozele chiar sunt reale!

Daca vreti detalii suplimentare sunati-ma sau postati aici!

 

P.S. stiu ca sunt oameni care nu mai vor Vama Veche si eu ma aflu printre ei, DAR aici eu m-am simtit f. bine si daca a ars prea tare soarele am avut ce face aici si am putut sa ma feresc de ceea ce se intampla acum in Vama.

In alta ordine de idei, daca cineva vrea cu cortul in care nu face altceva decat sa doarma si POATE daca are bafta sa si cotcaie ceva, si-l poate pune pe plaja, stam, bem, si ce-om mai face si pe urma se retrage in el, daca mai e in stare sa il nimereasca :P ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

anforciunaci'li eu voi fi in sesiunea de restante ;) ...

De ce inchideti sezonul asa devreme?

Discutie de demult....Ma astept insa ca restantele sa nu le ai tocmai in week-end....Acum , stii si tu cum stau lucrurile, motive pentru a NU face ceva se gasesc foarte usor....cai de a le face sunt mai greu de gasit dar si mai "rewarding"....Alegerea e in mainile tale.....Eu te astept la beri pe malul apei....:P

Editat de sorin128
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1)george05+consoarta

2)sorin128+aura

3)dani moldo+cristina

4)ravenitza + 1

 

 

;) o sa am taierea motului pentru finutul meu in w/e ala.

 

Daaar, cred ca as putea sa ajung la voi cam pe duminica si sa stau pana luni. faceti cum vreti, ca nu scapati complet de mine , muahahahahaa..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1)george05+consoarta

:P

 

Pai m-am gandit asa:

 

http://www.clubdor.ro/

Arata frumos tare..... ;) ....hai sa vedem ce reactii mai primim....

 

Daaar, cred ca as putea sa ajung la voi cam pe duminica si sa stau pana luni. faceti cum vreti, ca nu scapati complet de mine , muahahahahaa..

Doar atat?....oricum vreo cativa o sa o lungim aproape o saptamana dupa ....asa ca.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arata frumos tare..... ;) ....hai sa vedem ce reactii mai primim....

 

Doar atat?....oricum vreo cativa o sa o lungim aproape o saptamana dupa ....asa ca.....

 

yep...si eu votez pentru locatie!mi se pare de vis..... :P

 

vreo catica se pare ca incepem sa facem traditie si din chestia cu lungitul intrunelilor peste weekend :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yep...si eu votez pentru locatie!mi se pare de vis..... ;)

 

vreo catica se pare ca incepem sa facem traditie si din chestia cu lungitul intrunelilor peste weekend :P

Avem si motive sa ramanem nu?.....:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba ce uameni ! iar o sa beti fara mine :P ! hua ! :D

Relax ca venim in bucale inapoi si stam pe capul tau de nu te vezi! (BTW: Traiti-ar amandoua frumoasele) ...Bem,bem, ca de aia e bere!!!! :)

Mesaj completat

Daca era dupa 10 ma bagam ca atunci iau leafa, pina atunci nici de benzina nu cred sa am.

vezi mai jos:.... :P

 

........Acum , stii si tu cum stau lucrurile, motive pentru a NU face ceva se gasesc foarte usor....cai de a le face sunt mai greu de gasit dar si mai \"rewarding\"....Alegerea e in mainile tale.....Eu te astept la beri pe malul apei....

Mesaj completat

pai hai sa ne hotaram cat ramanem astia care stim ca o sa venim sigur si sa facem rezervarile daca tot o sa stam pe camera...nu credeti?

Stai ca inca nu am hotarat \"locatia\" decat la modul : \"LA MARE\"....avem timp si loc gramada...chill....Frumusetea la mare este sa faci totul cum iti vine in cap in ultimul moment......trust me, I live there....;)....si in plus tie chiar nu trebuie sa iti explic, ce dreaq - parca nu stii (BTW - tre\' sa ii prezentam lu George curbele de pe la Isaccea...)....

Editat de sorin128
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai hai sa ne hotaram cat ramanem astia care stim ca o sa venim sigur si sa facem rezervarile daca tot o sa stam pe camera...nu credeti?

 

asteptam sa vedem ce zice nenea sorin cu locatia si apoi dam comanda.iar noi cativa care vom fi(ne stim noi care :P ) ne intelegem noi ce si cum .nu scapi tu de mine bre nea intruder.BTW,sper ca imi faci onoarea sa vii cu intruderul sa ma dau si eu cu el la bustul gol :)

Mesaj completat

Avem si motive sa ramanem nu?.....

 

ohoooooo si inca ce motive!!!

 

@ARYCY:bro`,stai linistit ca ai cel putin 2 persoane care iti vor sta pe cap sa bei cu ele..si iti vor dormi in casa..si iti vor manca mancarea...si iti vor folosi hartia :lol: ..........SA-TI TRAIASCA FETITZELE! :crack:

Mesaj completat

Daca era dupa 10 ma bagam ca atunci iau leafa, pina atunci nici de benzina nu cred sa am.

....cum zicea sorin:motive sa NU veniti se gasesc usor,si trece vremea,trec intrunirile de viespari.anyway....

Mesaj completat

(BTW - tre\' sa ii prezentam lu George curbele de pe la Isaccea...)....

 

adica vrei sa zici liniile drepte cu mici imperfectiuni...pe care voi le numiti curbe :lol:

Mesaj completat

INTALNIREA DE SFARSIT DE SEZON A VIESPARILOR

 

PERIOADA:3-5 SEPTEMBRIE

LOCATIA:in discutie.....

lista:

1)george05+consoarta

2)sorin128+aura

3)dani moldo

4)ravenitza+1

5)adi capac

6)........

7)........etc,etc

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Culca-te mah!!!

 

2 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous Users)

2 Members: sorin128, darkbay

 

 

Nu putea sa doarma ca avea sa imi trimita mie un mail ! :crack:

 

P.S :Mai ai un post si cresti in grade ! O sa vorbesti de la un alt nivel ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...