Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

Ca ploua weekendul asta? ;)

Neahhhhhhh :P :

Friday Sep 3

Sunny High

26°C

Precip: 0%

 

 

Saturday Sep 4

26°C

Precip: 10%

 

 

Sunday 5

26°C

Precip: 20%

 

Mesaj completat

:) A da? Bine atunci: caut coleg de camera/casuta!
Deci sa va zic sa nu va zic ....... hai ca va mai tin in suspans

MAH...ce legatura au astea doua posturi????....:D

Mesaj completat

Revenind la subiect : Motto pentru intalnirea din Vama :

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Booon....de dragul distractiei prezint "MARELUI PUBLIC" harta detaliata:

 

;) :) :D ...bueeeeey.......sa nu mai incerci sa desenezi ca parca e facuta "mazgalitura" cu picoarele(ambele stangul si ambele de lemn) :P

Mesaj completat

io sunt de accord, mai ales ca e posibil sa ajung odata cu luna de pe cer =))

 

aoleu....inseamna ca pe mine o sa ma cunosti "anihilat" de niste "apa sfintita":P

 

@metalwarrior:nu ploua mah!ningeeeee la baia mare,dar in vama o sa ploua...cu distractie si alte cele :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj completat

Revenind la subiect : Motto pentru intalnirea din Vama :

 

Despre ce vita vorbesti, ma? E cazul sa ma feresc si de d-astea acum ?

 

Si din trei posturi mi-am dat seama la ce cursuri ai chiulit la scoala: geografie, desen, rutiera si ai pierdut si versiunea de 2010 de vamaiala asfaltata. Bagi oamenii pe contrasens prin vama cu harta aia de pe googlemaps.

 

Nota doua, treci la vama!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@metalwarrior:nu ploua mah!ningeeeee la baia mare,dar in vama o sa ploua...cu distractie si alte cele ;)

Nu am specificat cu ce ploua, dar tu te-ai prins ca asta va doream, distractie si alte cele... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca ploua weekendul asta? :D

 

Poate ploua cu hornete in Vama :P .... asta vroia sa zica

 

MAH...ce legatura au astea doua posturi????....:P

Bun spirit de observatie are Sorin ;)

 

Si asta era vestea cu adevarat, ca sunt pe lista oficiala a vama-iotilor si ne vedem acolo :)

 

1)george05+consoarta (casuta)

2)sorin128+aura (casuta)

3)dani moldo + 1 (casuta)

4)ravenitza (casuta)

5)adi capac (.......)

6)nyt (casuta)

7)cataaaa +1 (casuta)

8)duku + andrei la fel 50 % sanse mai aproape de data stabilita pot da un raspuns sigur (.........)

9)bogdan _ct (nu e cazul de cazare)

9.1) arlequin (casuta.... probabil!!!)

10)Alex_ander (casuta)

11)o mare gramada neanuntati oficial...

Editat de Alex_ander
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mbuun....post care nu trebuia sa apara.din motive personale eu o sa ajung in Vama doar spre miezul noptii de vineri :)

 

 

ahaaaa... deci cine pe cine gaseste anihilat??? ;)

 

baietzi si fete, momentan sunt "la servici", dar in jur de 13 o sa intru pe meleagurile noastre, si cred ca cel tarziu in jur de 18 plec spre pamantul nisipos...

 

daca mai este cineva la ora aia pregatit... buzz me un telefon!!!

aveti grije.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto:

 

bagam moshu poze stai linistit...doar sa le adunam :lol:

 

legat de intruniri...nu stiu cati din voi va aduceti aminte,dar azi se implineste EXACT un an si o luna de la prima intruneala oficial de viespari de la Darste,si exact un an de la intruneala de viesapri de la Avrig :lol: ..pentru cunoscatori si veterani....LA CAT MAI MULTE!!!! :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bagam moshu poze stai linistit...doar sa le adunam :lol:

 

legat de intruniri...nu stiu cati din voi va aduceti aminte,dar azi se implineste EXACT un an si o luna de la prima intruneala oficial de viespari de la Darste,si exact un an de la intruneala de viesapri de la Avrig :lol: ..pentru cunoscatori si veterani....LA CAT MAI MULTE!!!! :moto:

Anul trecut am numarat una, anul asta doua, la anu trebuie sa fie trei intalniri la care particip, si numarul sa creasca de la an la an si sa o tinem numai intr-o intruneala :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul trecut am numarat una, anul asta doua, la anu trebuie sa fie trei intalniri la care particip, si numarul sa creasca de la an la an si sa o tinem numai intr-o intruneala :drink:

 

se rezolva cu intrunelile....oricum deja e stabilita urmatoarea :lol: .....sighisoara,sfarsit de luna mai,2011 :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se rezolva cu intrunelile....oricum deja e stabilita urmatoarea :lol: .....sighisoara,sfarsit de luna mai,2011 :lol:

 

Mai e un pic ! :drink:

 

 

Si sa nu se uite ! Vineri incepand cu orele 16:30 intruneala pe amc la o shedintza de chiloteala,curvareala....aa...piloteala ! Asa crez ca e bine ! :moto:

Editat de Nyt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai e un pic ! :lol:

 

 

Si sa nu se uite ! Vineri incepand cu orele 16:30 intruneala pe amc la o shedintza de chiloteala,curvareala....aa...piloteala ! Asa crez ca e bine ! :drink:

 

la cum se anunta vremea pe vineri,avem sanse mari sa ne vedem sambata :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Numele meu este alexandra si din mai sunt posesoarea unei viespi pe care o ador. Nu am mai scris pana acum dar m-am hotarat sa o fac poate ma primiti si pe mine in stup.

 

Nu am avut ocazia pana acum insa vreau sa ii multumesc Ravenitzei pentru ca acum ceva vreme m-a lasat sa ii incalec motoreta cu toate ca nu ma cunostea :lol: si asa mi-am dat seama ca hornetul este exact ce imi trebuie.

 

Asfalt uscat tuturor si vreme cat mai buna .

 

Ea este printzesa mea

post-58241-1283860249_thumb.jpg

Editat de icequeen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rugam foto recent cu varsta ,ocupatie si inclinatii sexuale ! Multumim anticipat ! Aceste date nu se cer fara nici un scop cum ai crede ci pt o mai buna integrare in cadrul stupului ! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rugam foto recent cu varsta ,ocupatie si inclinatii sexuale ! Multumim anticipat ! Aceste date nu se cer fara nici un scop cum ai crede ci pt o mai buna integrare in cadrul stupului ! :lol:

 

:drink:) Nu am foto cu varsta dar pot spune ca am 24 de ani :moto: . Lucrez la o firma de stat in domeniul telecomunicatiilor cat despre inclinatii sexuale..si eu ca majoritatea :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Numele meu este alexandra si din mai sunt posesoarea unei viespi pe care o ador. Nu am mai scris pana acum dar m-am hotarat sa o fac poate ma primiti si pe mine in stup.

 

Nu am avut ocazia pana acum insa vreau sa ii multumesc Ravenitzei pentru ca acum ceva vreme m-a lasat sa ii incalec motoreta cu toate ca nu ma cunostea :drink: si asa mi-am dat seama ca hornetul este exact ce imi trebuie.

 

Asfalt uscat tuturor si vreme cat mai buna .

 

Ea este printzesa mea

Iti zic welcome si ca te asteptam joia la intalneala si aici!

Mesaj completat

Rugam foto recent cu varsta ,ocupatie si inclinatii sexuale ! Multumim anticipat ! Aceste date nu se cer fara nici un scop cum ai crede ci pt o mai buna integrare in cadrul stupului ! :lol:

Nytmare ce esti :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rugam foto recent cu varsta ,ocupatie si inclinatii sexuale ! Multumim anticipat ! Aceste date nu se cer fara nici un scop cum ai crede ci pt o mai buna integrare in cadrul stupului ! :drink:

 

bueyyyy......ai si sarit ca ursu la miere :moto:

Mesaj completat

Salut,

 

Numele meu este alexandra si din mai sunt posesoarea unei viespi pe care o ador. Nu am mai scris pana acum dar m-am hotarat sa o fac poate ma primiti si pe mine in stup.

 

Nu am avut ocazia pana acum insa vreau sa ii multumesc Ravenitzei pentru ca acum ceva vreme m-a lasat sa ii incalec motoreta cu toate ca nu ma cunostea :lol: si asa mi-am dat seama ca hornetul este exact ce imi trebuie.

 

Asfalt uscat tuturor si vreme cat mai buna .

 

Ea este printzesa mea

 

bine ai venit in stup si la cat mai multi kilometrii fara incidente:).....hai joi la contitutiei sa te cunoastem personal :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bueyyyy......ai si sarit ca ursu la miere :drink:

Mesaj completat

 

 

bine ai venit in stup si la cat mai multi kilometrii fara incidente:).....hai joi la contitutiei sa te cunoastem personal :lol:

 

 

Multumesc tuturor, nu stiu daca pot ajunge joi deoarece sunt foarte in pom cu banii si nu mai am sa-i dau de baut printzesei :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la cum se anunta vremea pe vineri,avem sanse mari sa ne vedem sambata

Parca suna mai bine, eu oricum vineri lucrez si nu cred ca pot sa ajung... :moto:

 

Nu am avut ocazia pana acum insa vreau sa ii multumesc Ravenitzei pentru ca acum ceva vreme m-a lasat sa ii incalec motoreta cu toate ca nu ma cunostea :lol: si asa mi-am dat seama ca hornetul este exact ce imi trebuie.

Seamana cu a mea numai ca difera jentile si nu stiu daca avem aceeasi nuanta de rosu.

Nu imi amintesc eu prea bine, ca am lasat vreo 2-3 fete pe motorul meu, dar probabil ca o sa te recunosc cand o sa ne intalnim candva. Oricum multi km mai departe, tupeu si bucurii iti doresc cu acest moto.

 

 

Rugam foto recent cu varsta ,ocupatie si inclinatii sexuale ! Multumim anticipat ! Aceste date nu se cer fara nici un scop cum ai crede ci pt o mai buna integrare in cadrul stupului !

Pe tine te mananca pielea... :lol: nu te mai saturi, ai? :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...