Sari la conținut

Cum Se Pun Neoane Pe Motor?


Postări Recomandate

am un rs125,si vreau sa-mi pun sub sha(acolo deasupra rotii spate) 2 neoane rosii,sau albastre..am vazut azi de vanzare pe la smaeb..dar nu stiu cum se pot fixa acolo..ma poate ajuta cineva cu montarea?contra cost evident :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un rs125,si vreau sa-mi pun sub sha(acolo deasupra rotii spate) 2 neoane rosii,sau albastre..am vazut azi de vanzare pe la smaeb..dar nu stiu cum se pot fixa acolo..ma poate ajuta cineva cu montarea?contra cost evident :moto:

 

suna la 0720636028.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

off/on topic ?

 

Ia-ti o cutie de neoane si aseaz-o pe motor ... :) sau numa' unu ... :moto: ..oricum o sa arati ca un licurici :ok:

 

oricum asta-i parerea me!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar azi ma gandeam ce situatie nasoala ca nu putem sa ne agatam de oglinzi CD-uri. Am incercat io odata cu doua nutrii, dar la 180 s-au desprins de atata falfait si una mi s-a agatat de lant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar azi ma gandeam ce situatie nasoala ca nu putem sa ne agatam de oglinzi CD-uri. Am incercat io odata cu doua nutrii, dar la 180 s-au desprins de atata falfait si una mi s-a agatat de lant.

 

:moto: :ok: :) :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar azi ma gandeam ce situatie nasoala ca nu putem sa ne agatam de oglinzi CD-uri.

da mah! si ale naibii mobre nu au antena sa infigem un oushor kinder, cu beculet in el, evident! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faza: la iesire din smaeb era un politist pe motor... el de colo disperat semne la mine "stai,stai" eu de colo :ok: Vine el la mine si cica "vezi ca ai numaru indoit" eu- "DA?" si el mi a indreptat numarul fara ca eu sa ma dau jos de pe motor :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

slab puya..de neonu asta ce zici? :ok:

daca esti baiat bun poate iti pun si tie unu :moto:

sunt cel mai cuminte :blink:

 

puya, militia n-are nimic cu nr tau indoit? :)

inca nu,probabil au ceva cu permisu meu..nu dau detalii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aveti girja cu neonele puternice ca incarcati instalatia o suprasolicitati, faceti o instalatie separata pentru neon si puneti o sigurantza sa nu aveti probleme arzatoare.Respect si bafta si tu Puya s-a le pastrezi santos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...