Sari la conținut

La Ce Visatzi?


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 203
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Marmota ce spunea?

Cred ca era ocupata cu ciocolata B)

 

La 18 ani eu as vrea ori un R6 alb cu rosu sau un cbr 600 rr movistar replica...(acum nu stiu ca este o decizie foarte grea,totusi sunt f curios ce senzatii iti da R6 la 18 mii de ture)

Sunt cat se poate de modest :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e vorba de vise...sa-i dam drumu...(viselor mele):

1. MV Agusta F4 Veltro sau F4S

sau:

2.Honda CBR 1000RR

sau:

3.Yamaha MT-01

:blink:

...pacat ca sunt doar vise...probabil niciodata nu-mi voi permite asa ceva... B)

 

Acu sa nu exageram avand in vedere ca sunt si incepator si ca am 19 ani...mi-as dorii enorm un CBR600RR...si nu cred ca-i nepotrivit...e un motor destul de bun pt invatat daca esti putin cumpatat si putin mai mult cu capu pe umeri!

Editat de antemiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca era ocupata cu ciocolata :lol:

 

La 18 ani eu as vrea ori un R6 alb cu rosu sau un cbr 600 rr movistar replica...(acum nu stiu ca este o decizie foarte grea,totusi sunt f curios ce senzatii iti da R6 la 18 mii de ture)

Sunt cat se poate de modest :lol:

Vezi ca alea 18000rpm ,sunt de fapt mult mai putine :blink: B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu la 18 ani nici nu auzisem de motociclete B) Acum trag tare pentru o motocicleta( de preferinta zxr-400 :blink: ), e visul meu, sa am un motor, cu care ma duc in fiecare seara la culcare. Mai incolo, vedem, sper si la un enduro. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca tot e vorba de vise, io visez la o mobra cu motor de 5000 cmc de mercedes amg, sa fie diesel si sa aiba vreo 400 de ponei si sa fie pe racire cu aer...si sa mai fie si quad turbo si sa aiba tractiune pe fata, sa fie hidramata sa mearga fara permis sa scoata mult fum sa mearga cu ulei de amestec FLORIOL....si cam atat...

Am vise marete nu ? :P X-( :P :blink: :lol: :lol: :lol: B) :lol: :ok: :D :lol: :crack: :what:

 

va rog sa nu imi criticati visul...e visul meu...banal

Editat de sorin_moto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca tot e vorba de vise, io visez la o mobra cu motor de 5000 cmc de mercedes amg, sa fie diesel si sa aiba vreo 400 de ponei si sa fie pe racire cu aer...si sa mai fie si quad turbo si sa aiba tractiune pe fata, sa fie hidramata sa mearga fara permis sa scoata mult fum sa mearga cu ulei de amestec FLORIOL....si cam atat...

Am vise marete nu ? :P X-( :P :blink: :lol: :lol: :lol: B) :lol: :ok: :D :lol: :crack: :what:

 

va rog sa nu imi criticati visul...e visul meu...banal

daca la asta visezi tu ... ai noroc ka se psihologiku mai pe nimik... k altfel 100000000000 de ani numai pupai permis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

desi am 18 ani si un rs de aproape un an, ma multumesc cu ea deocamdata. cred ca urmatorul ar fi un fzr sau cbr de 600, mai vechi sa nu fie asa puternice, si dupa un repsol.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Whoah......la 18 ani? Cred ca mi-as lua un suzu gsx de 1100 B) E visul meu , desigur ca m-ar coafa shi p mine o hayabusa ca p toti de varsta mea da tre sa ai ani grei de experienta in spate sa conduci asa ceva.(zic io) ASFALT USCAT!!! :blink: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Whoah......la 18 ani? Cred ca mi-as lua un suzu gsx de 1100 :blink: E visul meu , desigur ca m-ar coafa shi p mine o hayabusa ca p toti de varsta mea da tre sa ai ani grei de experienta in spate sa conduci asa ceva.(zic io) ASFALT USCAT!!! :lol: :lol: :lol:

Mor pe voi astia care spuneti ca vreti busa si r1 la 18 ani B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...