Sari la conținut

Are Cineva O Pereche De Carje?


spider2
 Share

Postări Recomandate

Ieri, plecand spre Stefanesti la semaforul de la Agip am avut accident.

Semaforul s-a facut galben, intruder-ul din fata a franat brusc si neavand suficienta distanta savage-ul a intrat in el.

Singurul accidentat este Spire, posesorul savage-ului , care a fost operat la picior.

Nu este grav :moto: neavand nimic rupt.

Insa ar avea nevoie de o pereche de carje cu imprumut pentru o saptamana.

Va multumesc si aveti grija.

Editat de spider2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca nu-i nimic grav si poate revenii intr-o saptamana...pe la romani...am obesrvat ca vara tine doar 2 luni...nici alea calumea:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o pereche de carje dar sunt din Targoviste. Daca are cineva drum pe aici le dau fara probleme.Oricum mai am si eu o pereche

:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) SALVE .MERSI PT URARI !! O SA MERG IN SEARA ASTA SA IAU CARJELE DE LA IRINA!

 

...PASTRATI DISTANTA REGULAMENTARA IN TRAFIC pt. ca altfel... :ok: :moto:

 

ASFALT USCAT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O cusatura mareeee,o contuzie si ceva buseli mai mici :ok: din fericire nu s-a rupt nimic.Practic am smuls semnalizarea lui Toni cu genunchiul.Semnalizarea s-a spart si mi-a sectionat ceva muschi pana la os pe o suprafata destul de mare...Nu am voie sa merg fara carja minim 10 zile,14 zile pana scoate firele... si gheata pe umflaturi. :) motorului meu din cate am inteles i s-a rupt o scarita,i s-a julit rezervorul si s-a indoit pedala de frana :moto: . Cam atat am patit eu.. Toni e lovit la picior dar is contuzii numai iar pretena-mea a scapat cu niste vanatai..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate multa si menajaza-te! Am vazut ca esti genul agitat care nu poate sa stea!

 

Inca nu pot sa-mi explic cum te-ai sfasiat asa intr-un semnal. Iete de-aia nu ma despart de genunchere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa te refaci repede si total!

 

... sa te sfartece semnalizatorul in halul asta... nu m-as fi gandit!

 

S-a spart becul iar filamentul fiind incins (wolfram) a taiat ca laserul prin carne.

 

Noroc ca a fost cauterizat imediat din cauza temperaturii, riscand astfel o infectie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O cusatura mareeee,o contuzie si ceva buseli mai mici :ok: din fericire nu s-a rupt nimic.Practic am smuls semnalizarea lui Toni cu genunchiul.Semnalizarea s-a spart si mi-a sectionat ceva muschi pana la os pe o suprafata destul de mare...Nu am voie sa merg fara carja minim 10 zile,14 zile pana scoate firele... si gheata pe umflaturi. :) motorului meu din cate am inteles i s-a rupt o scarita,i s-a julit rezervorul si s-a indoit pedala de frana :moto: . Cam atat am patit eu.. Toni e lovit la picior dar is contuzii numai iar pretena-mea a scapat cu niste vanatai..

 

 

Eu am o carja disponibila

 

scrie-mi inapoi si atunci voi sti ca nu ai facut rost inca si vorbim chiar si azi.

 

0722505782

 

ps cred ca ne cunoastem din vv anu asta in 2 mai dar nu sunt sigur. Eu am un EN 500

 

M

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am o carja disponibila

 

scrie-mi inapoi si atunci voi sti ca nu ai facut rost inca si vorbim chiar si azi.

 

0722505782

 

ps cred ca ne cunoastem din vv anu asta in 2 mai dar nu sunt sigur. Eu am un EN 500

 

M

 

 

 

A facut rost!

Editat de ninja_skija
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ... am facut rost,multumesc tuturor pt.incurajari si ajutor! :moto: Sa ne vedem cu bine!!

 

 

ASFALT USCAT SI SANATATE MAXIMA!!!!

 

S-a spart becul iar filamentul fiind incins (wolfram) a taiat ca laserul prin carne.

 

Noroc ca a fost cauterizat imediat din cauza temperaturii, riscand astfel o infectie.

 

 

:ok:

 

 

daca imi este permisa o completare... :) LASER FRATEEEEEE!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator moto_comuniste

Abea acum am vazut si eu topicul ...

Mihai aiti doresc sanatate multa si sa te faci cat mai iute bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...