Sari la conținut

honda cbr 600 f4


alex_wpa
 Share

Postări Recomandate

honda cbr 600 f4 1999

a avut un accident din pacate pentru ea, dar a ajuns cum se vede in poze.

- toba roads carbon

- discuri fata braking wave

- mansoane rizoma

- bi-xenon

- parbriz fumuriu

- crash-paduri rizoma

==============

ps: nu mai merg fara echipament...

post-50158-1257205553_thumb.jpg

post-50158-1257205680_thumb.jpg

post-50158-1257205727_thumb.jpg

Editat de alex_wpa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze dar nu am mai intrat ca am facut o operatie la ochi, sa nu mai port ochelari, ca nu se intelegeau bine cu casca, si de ceva zile sunt in ceata, pana luni cand imi scot lentilele/pansament din ochi.

toata a fost facuta la motoriders, si vopsitul la un baiat in popesti leordeni, cu care colaborau ei, dar nu stiu sa zic cum au fost vopsite.

cu talonul, da, trebuie schimbat, dar sa rezolv intai cu ochii sa pot ajunge la rar, pentru ca mi-a expirat si itp-ul de 3 saptamani. in lege spune ca talonul trebuie schimbat in maxim 30 de zile, dar de unde stiu ei cand a suferit modificarile...

chiar sunt mandru de cum a iesit. de aproape mai sunt unele mici detalii dar asta mai mult din cauza carenei fata care este facuta din fibra de sticla, si nu a venit perfect cu prinderile

merci pentru urari si sper sa ne vedem la anul pe strazi si la un traseu ceva...

bafta

 

a... si ceva poze mai okay facute pe zi.

post-50158-1257609567_thumb.jpg

post-50158-1257609617_thumb.jpg

post-50158-1257609647_thumb.jpg

post-50158-1257609687_thumb.jpg

Editat de alex_wpa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
ia zi discurile alea sunt bune de ceva.. :)

Da, franeaza! :)

Si vad ca ai Hornet, te asteptam la una din intalnirile hornetistilor sa ne povestesti despre viraje :D

 

Legat de motorul omului, foarte frumos. Parerea mea ca F4-ul e mult mai frumos cand e dintr-o culoare si nu culorile celor de la Honda. Alb e perfect.

Drumuri lungi si placute alaturi de F-ul tau! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi mersi .. :D Intrebarea cu discurile alea aftermarket ar fi daca au o prestatie mai buna decat cele stock in sensul in care tragi grav de mobra si iti dai seama de diferenta.. cand se incalzeste. Adica daca isi fac bani daca nu mancam paine cu paine 2 luni si bagam brembo:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

carena fata a fost facuta la motoriders, de altfel toata motocicleta a fost reparata acolo dupa accident.

 

discurile au fost 350 euro. eu zic ca isi fac banii. nu pot sa imi dau seama de diferenta foarte bine pentru ca cele originale erau putin ovalizate si trepida putin la frana, si cu asta inca nu am apucat sa merg bine sa imi dau seama cu ele. nu le facusem inca rodaju la accident, aveau doau 100km, si acum nu prea e vreme sa le incerc.

Editat de alex_wpa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...