Sari la conținut

Ploiesti, Motorrock III


Escu
 Share

Postări Recomandate

Nu ne grabeste nimeni, eventual o luam pe Cheia. Eu cred ca o sa vin singur pana la urma, sper sa nimeresc drumul, ca nu le prea am cu astea B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 71
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Asta-seara nu pot veni la Arc din motive de KIng Diamond. Pleaca cineva sambata de dimineata sau toata lumea se duce de vineri seara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ne grabeste nimeni, eventual o luam pe Cheia. Eu cred ca o sa vin singur pana la urma, sper sa nimeresc drumul, ca nu le prea am cu astea B)

 

Te-ai zapacit de tot? Nu mai tii minte de asta iarna ca soferii de tir au facut manifestatie ca-si rupeau camioanele pe Cheia? Ma indoiesc ca l-au reparat intre timp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta-seara nu pot veni la Arc din motive de KIng Diamond. Pleaca cineva sambata de dimineata sau toata lumea se duce de vineri seara?

 

 

nu stiu pe ce topic s-a anuntat intalnire la arc sambata la ora 10 si plecarea la 10.30 catre ploiesti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asha..cum am spus si pe topicu celalat, e posibil sa am un loc in spate, asta o sa aflu vineri la pranz.

nu ma intereseaza tip - tipa, nu-s pretentios B) :blink: :lol: , sub 70 de kile sa fie, din motiv de lipsa experienta cu pasager greu in spate.

incerc sa fiu vineri la 4 la arc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva cat e intrarea? Si cand e concertul Pheonix?

 

Merci B)

 

 

 

intrarea este o jucarie....ca in fiecare an...strangem jucarii pe care le dam copiilor de la diferite case de copii!

 

http://www.silverpistons.ro/mr3.html

 

aici gasesti programul!

 

va asteptam! pe toti ! si, cu pasageri, pasagere......;-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-ai zapacit de tot? Nu mai tii minte de asta iarna ca soferii de tir au facut manifestatie ca-si rupeau camioanele pe Cheia? Ma indoiesc ca l-au reparat intre timp

 

 

Momentan drumul pe la Cheia e circuit :blink: asfaltul are 2 sapt, e moale, proaspat... laser B) Asta pe Brasov - Cheia. Nu stiu cum e de la Cheia la Ploiesti, dar am inteles ca e ok. Sapt trecuta ziceau tipii aia cu asflatatu' ca dupa ce termina se muta pe DN1 pe la Predeal, si de-aia ziceam sa mergem pe Cheia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Momentan drumul pe la Cheia e circuit :blink: asfaltul are 2 sapt, e moale, proaspat... laser B) Asta pe Brasov - Cheia. Nu stiu cum e de la Cheia la Ploiesti, dar am inteles ca e ok. Sapt trecuta ziceau tipii aia cu asflatatu' ca dupa ce termina se muta pe DN1 pe la Predeal, si de-aia ziceam sa mergem pe Cheia.

 

 

 

era un topic despre o intrunire a posesorilor de BMW(masini si moto), la Cheia...si, parca acolo, am vazut ca drumul Brasov-Ploiesti, prin Cheia, e OK!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poti sa-mi spui si mie in ce sectie e topicul cu intalnirea bmw?

care e siteul phoenix??

 

careva interesat sa plece din bucuresti sambata pe la 6/7?

Editat de raulus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se mai face o strangere sambata la 10 la academia militara.

in general vitezane. vreo 12 pana acu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cate stiu eu,Posada e cam acelasi lucru cu Poenari,deci nu e pe DN1 ci pe DJ7 de la Vidraru la Curtea de Arges....

 

 

Nu, Posada este pe DN1 intre Sinaia si Comarnic iar

Poenari (cetarea Poenari) este pe DJ7 intre Vidraru si Curtea de Arges pentru ca mai este un Poenari la intrare in Campulung Muscel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

80% sa am un loc de pasager\a pt ploiesti,de pe traseul vilcea-pitesti-gaesti-tirgoviste-ploiesti...

cum spunea cineva....60-70 de kile de transportat.....pretul?well....bere si mici la sosire ;)

in seara asta o sa spun exact ce si cum...

eventual amatorii un buzz pe mesenger..id-ul zodrac2003

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta-seara nu pot veni la Arc din motive de KIng Diamond. Pleaca cineva sambata de dimineata sau toata lumea se duce de vineri seara?

 

 

Sambata ne adunam mai multe motoare la 10:30 am la ARC .

Nu sunt numnai vitezane.

Viteza la radare 70

Viteza de croaziera 130 maxim, daca e nevoie si mai putin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci vin si eu sambata la 10 la Arc. Chiar nu pot pleca de vineri si ma cam oftic dar e bine si asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se mai face o strangere sambata la 10 la academia militara.

in general vitezane. vreo 12 pana acu...

 

I'm in.

Sacalule ramane sambata la 10 FIX la Academie.

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I'm in.

Sacalule ramane sambata la 10 FIX la Academie.

;)

 

:lol: dap, numa sa nu ninga

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motociclistii din Alba pleaca spre Ploiesti in jurul orei 16.30-17 pe traseul :

Alba Iulia - Sibiu (17.30) - Rm. Valcea (19.15) - Pitesti (20.00) - Gaesti (20.30) - Targoviste (21.00) - Ploiesti (22.00)

 

In paranteze sunt trecute orele aproximative la care se va trece prin orase

Doritorii se pot alatura grupului nostru.

Pentru contact se poate suna la :

 

0722.622327 - Vasile ( Bazil 88)

0740.649030 - Calin ( ASX )

 

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...