Sari la conținut

_|_ Taximetrist Idiot _|_


dead_man_walking
 Share

Postări Recomandate

clasic :ok: face dreapta fara sa se uite in oglinda!!!

 

urmari:

 

io pe jos la vro 40 la ora!!!

 

printr-o minune, scuterul nu pare sa aiba nimic!! :cheers: vedem mai tarziu cand m-oi calma daca directzia e buna, da am mers dupa cazatura vro 2 km pana acasa shi parea in regula

 

io aveam geaca piele cu protectzii, pantaloni de piele shi ciocate, doar o mica vanataie pe pulpa, aproape minuscula!

 

taximetristu usha dreapta fatza infundata bine!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai sa-mi bag putza, n-am vazut asa ceva :) !!! Al catelea caz cu taximetristi e anul asta ? Eu unul le-am pierdut numarul !!!

 

Ce-ai rezolvat cu el ? S-a carat ? l-ai bumbacit ? Care e finalul ?

 

(ce mi-as dori si eu amortizoare mai solide sa le indoi la totzi usa 'tu-le muma'n.... :cheers: ) ca mie mi se indoaie telescoapele cu una-cu doua !

 

Bine ca n-ai patit nika :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bag...............p......in masa de idiot

Ne vedem deseara pe la mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda ... sa-i trimitem "felicitari" taximetristului.

Bine ca n-ai patit nimic, dar sa ne spui ce a urmat.

 

Nu a urmat nimic , deci trebuie sa-i dau niste lectii de final la probleme de genul :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea: daca era taximetristu de vina puteai sa il ameninti cu politia sa ii ia carnetu sa moara de foame 1 luna (minim) sau sa sara cu banu (tinand cont ca nu era cazu sa implici si asigurarile)...

se vede ca nu ai patit nimic pana acu din cauza altuia

si nu uitati: daca nu e vina voastra puneti politistu sa treaca pe constatare si BUNURILE avariate (asigurarile sunt obligate sa le despagubeasca chiar la RCA conform legii)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nimic :crack: l-am injurat un sfert de ora shi cum mashina a ieshit mai belita decat io shi una bucata scuter, l-am trimis sa shi-o repare!!!

 

 

imi pare bine ca mai potzi tasta .... dar este cea mai jalnica scuza (ca l-ai trimis sa shi-o repare)...daca erai fo 2 saptamani prin spital iar scuterul nu avea nimik, il trimiteai sa shi-o repare?? shi o s-o repare pana il fu-te "k lumea" pe urmatorul... nesimtzirea nu se spala cu obraz finutz! :ok:

 

shi apropos de chestii d'astea... a intrat shi in mashina mea un nene "DUDA" (nerespectare de priorietate- cam aceeashi faza ca shi in cazul tau)...lu ala i-a luat carenetul fara comentarii...crezi ca daca eram pe moto mai aveai parte de REPLY din partea mea?? :cheers:

 

alta faza: shtii catzi taximetrishti stau cu mana sprijinita de geam shi le e lene sa dea semnal ?? MAJORITATEA... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca razi, inseamna ca e bine.

DAR

Trebuia sa te duci la Politie sa declari. De ce ? Ca daca ala e shmecher zice ca l-ai lovit si ai fugit. Intr-adevar, nu e usor sa te gaseasca, dar totusi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Upseee... shi tu bah?

 

Loodixu' frate... mic sh'al dreaq! Tanc de scuter frate!

 

All is well when it ends well ... sau o aterizare buna este o aterizare dupa care pleci pe propriile picioare (motoare)!

 

ah... shi tre' sa uzi botezu :crack:

 

:) :cheers: :ok:

Editat de skullz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

recomand un psihiatru pentru domnishoara!!! :cheers: :ok: :)

concluzia: LEATHER RULZ :crack:

 

Domnishoara-i ma-ta bah! :crack: :crack:

 

Mai du-te pe la biserica sa dai niste acatiste! Ca maine poimaine te sui pe Honda! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

off-topic. : evitati renault laguna -nou, verde metalizat, PH-88-SMS. SOFERUL: un soarece cu ochelari, grasan.agresiv. pune frana in fata ta -la masini ma refer. nici nu vreau sa ma gandesc ce i-ar putea face unui motociclist.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ca tot am avut si eu un show azi, cu spectatori si garcea, sa va povestesc:

in schema vedeti intersectia din Bd Magheru pe unde face autobuzul 300 dreapta (nu stiu cum se cheama strada. Eu veneam dinspre Piata Romana cu intentia sa fac dreapta exact acolo. "Cap de creta" in mijlocul intersectiei, veghea. Taximetristul, venea in marsarier cu intentii necunoscute. Il vad, ma gandesc: trec pe banda 2 sa il evit, ma uit in stanga sa ma asigur ca nu ma urc eu pe vreunul, si in secunda cat m-am asigurat, handicapatul baga a intai-a si o taie peste trecerea de pietoni, sub privirile lui garcea. Am franat pe viraj (acum imi pare rau, trebuia sa ma infig in el!) am oprit si am inceput sa urlu dupa el si dupa samanta aia de prost care statea in mijlocul intersectie si nu facea nimic. Nesimtitul a plecat, garcea nu a facut nimic, eu m-am enervat gratuit. :)

Concluzie: :cheers: politiei romane si taximetristilor :ok:

post-443-1148927263_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca nu ai nimic, nici tu nici Ludi', cat despre taximetristi........aproape toti sunt niste inculti, jegosi, badarani, asa ca nu trebuie sa aveti pretenti de la ei, incercati sa-i evitati voi cat se poate de mult. Si nu ripostati, la nivelul lor de inteligenta de abia asteapta sa-si arate instinctele animalice. In haita, bineinteles.

Sanatate maxima! :cheers:

 

Si ca tot am avut si eu un show azi, cu spectatori si garcea, sa va povestesc:

in schema vedeti intersectia din Bd Magheru pe unde face autobuzul 300 dreapta (nu stiu cum se cheama strada. Eu veneam dinspre Piata Romana cu intentia sa fac dreapta exact acolo. "Cap de creta" in mijlocul intersectiei, veghea. Taximetristul, venea in marsarier cu intentii necunoscute. Il vad, ma gandesc: trec pe banda 2 sa il evit, ma uit in stanga sa ma asigur ca nu ma urc eu pe vreunul, si in secunda cat m-am asigurat, handicapatul baga a intai-a si o taie peste trecerea de pietoni, sub privirile lui garcea. Am franat pe viraj (acum imi pare rau, trebuia sa ma infig in el!) am oprit si am inceput sa urlu dupa el si dupa samanta aia de prost care statea in mijlocul intersectie si nu facea nimic. Nesimtitul a plecat, garcea nu a facut nimic, eu m-am enervat gratuit. :crack:

Concluzie: :ok: politiei romane si taximetristilor :)

 

Mielu, esti talentat frate, data viitoare sa ne faci o schita 3D! :crack:

Atentie mare la taximetristi, masini fara oglinzi, batrani si femei de toate culorile parului(in mod deosebit la cele de 40-45 ani care conduc masini ,,bengoase'') :crack:

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai DMW-ule, mi-a zis nicol la tel. si m-am speriat. Ma bucur ca n-ai nimic dar pe bulangiu nu trebuia sa-l ierti. Sub nici o forma. Mai stiu si eu pe cineva (o "domnisoara" :ok:) care tot asa a iertat :cheers: . MU IERTATI PE NIMENI FRATILOR. NU MERITA.

 

Mielule, eu zic ca ai procedat cel mai corect ca nu te-ai urcat pe el. Ai fi avut prea multa bataie de cap dupa aia si nu se merita.

 

Sanatate si ochii mari in trafic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...