Sari la conținut

30 mai 2006 - Un Acident Banal Cu Consulul Americii In Timisoara!


BlitZZ
 Share

Postări Recomandate

Ceva era putred inca de la inceputul discutiei. Amandoi, si Dr. Jeckyll si Mr. Hyde, erau la fel de agramati.

 

Eu am pus-o pe seama faptului ca au mers la aceeasi scoala. (Sau, mai degraba, ca n-au mers).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva era putred inca de la inceputul discutiei. Amandoi, si Dr. Jeckyll si Mr. Hyde, erau la fel de agramati.

 

Eu am pus-o pe seama faptului ca au mers la aceeasi scoala. (Sau, mai degraba, ca n-au mers).

 

Impreuna au 32 ani.

 

Intrebare: cati ani are unul dintre ei, daca amandoi au aceeasi varsta? ;) :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva era putred inca de la inceputul discutiei. Amandoi, si Dr. Jeckyll si Mr. Hyde, erau la fel de agramati.

 

Eu am pus-o pe seama faptului ca au mers la aceeasi scoala. (Sau, mai degraba, ca n-au mers).

Probabil ca cei doi nu mai raspund pe forum, fiindca sunt ocupati sa-l bata pe primul ministru la un semafor in centrul Timisoarei. Mai de dimineata tocmai ii rupsesera coloana din nou lui Basescu... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ca cei doi nu mai raspund pe forum, fiindca sunt ocupati sa-l bata pe primul ministru la un semafor in centrul Timisoarei. Mai de dimineata tocmai ii rupsesera coloana din nou lui Basescu... :bigstar:

Io zic sa te porti frumos cu ei, ca nu te mai scapa toate fortele speciale de furia lor letala ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ca cei doi nu mai raspund pe forum, fiindca sunt ocupati sa-l bata pe primul ministru la un semafor in centrul Timisoarei. Mai de dimineata tocmai ii rupsesera coloana din nou lui Basescu... :bigstar:

 

Eu auzisem ca pleaca spre Irak, cica acolo ai de snopit diplomati pe strada cati vrei! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci pt radupop.....am omis sa spun ca era corp diplomatic si daca poilitia o mintit am mintit si io ........si nu am nici un interes sa mint daca ai citit intimplarea asta nu inseamna ca am mintit am povestit ce sa intimplat si daca erai din tm probabil ca ai fii auzit de ea ..........asa ca daca vrei sa raspunzi la intimplari altadata intereseazate si dupa aia scrie ....Bafta sa ai!

 

 

bai eu am citit si primul post ala cu accidentul si pe asta si ma minunez cum pot fi unii atat de incoerenti ;)

no offense, dar incearca sa scrii ca omul. daca ai perceput discutia cu politita asa de rapid cum ai scris post-ul asta la fel de bine, ala putea fi traian basescu sau poate mircea radu..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne-am scos din foame dak pleaca bajetii in Irak :bigstar: . Dak aici la noi sunt spaimele Timisoarei inseamna k acolo o sa fie King and Queen of Cheese :cheers: . Si o sa ne trimita benzina gratis, cate o cisterna pe sezon la fiecare. Si dak nu o sa ajunga, mai suplimenteaza. Sa ne traiti, vitejilor, si data viitoare cand aveti accident sa snopiti in bataie extraterestrul cu tot cu politie :cheers:.

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum draga karlos nu cred ca esti in masura sa dai detalii despre noi....dar na ....pt cei care fac ca noi un msg am si io Take Care!Si pt politie sa nu ne mai faca semne sa oprim ca nu vom oprii numa daca picam!In rest io va doresc zile frumoase si nealunecoase!

 

 

Aici "BlitZZ" raspunde de pe contul lui "Karlos". Something is fishy

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah puradelu' asta nu cumva e pretenu' nostru vechi... studentu'???

 

@kBaLrIlToZsZ ... eshti de coma fratilor... n-am vazut un farieri mai mare :P :P :P

 

Ia zii... vorbeshti singuri des? Catzi eshti de fapt? shi mai ales... de ce ai tacut brusc amandoi? ;) :bigstar: :cheers:

 

VARZAAAAA!!!!

 

Aici "BlitZZ" raspunde de pe contul lui "Karlos". Something is fishy

 

Eh na! Pe bune?

 

Ce spirit de observatzie! Extraordinar! :cheers: :hug: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce copil tampit si prost care are prea muilt timp la dispozitie. Pacat ca nu a raspuns si Bilzz in locul lui karlos

;) :bigstar: :cheers: :cheers: :hug: ;) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alta era vorba: un nebun arunca o piatra in lac si 10 intelepti se chinuie sa o scoata.

 

nu stiu daca el (cel cu dubla personalitate si care o dezvolta pe a treia) sau voi care faceti pe sherloc holmshii pe aici va pierdeti vremea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator consulu americii

E adevarat ... am facut o manevra intentionata pentru a intra in acel motociclist, pentru ca ii consider inferiori si copii ai satanei. Cand am vazut ca l-am ratat am inceput sa trag in el, dar avea vesta antiglont. Am iesit din masina incercand o figura de yakamito sulawesi, dar mi-a raspuns cu o zuchara pe rever care m-a lasat lat. Apoi a continuat sa ma bata, impreuna cu alti ciudati care au aparut din senin, erau negrii, cu coarne si aveau o coada lunga. Am scapat cu dublafractura la buric si o depilare fara ceara pe spinare. Timisoreni, nu e de gluma cu astia, pregatiti-va pentru razboi civil, deseara scot armata din cazarme.

Semnat,

 

CATNT

(Consulu Americii la Timisoara si Numai la Timisoara)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...