Sari la conținut

BURSA LOCALA Bihor


ernorban
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mai are cineva idei unde imi pot face rost de garnitura de chiuloasa pe Aprilia Pegaso ? Cei care au experienta pe louis.de pls HEEEEELP ! ;)

 

Salve!

 

pe forum au zis baietii ca cel de la BMW nu se potriveste, si nici de KTM nu au auzit sa se potriveasca.

daca vrei sa comenzi de la louis.de scrie in forum, sau PM la id ROMI3. Are acolo si numar de telefon, daca vrei sa vorbesti cu el. Pana acuma sunt foarte multumit de el 100% :bow:

 

uff,

ocs.

 

--- Mesaj completat în 01 Apr 2008 10:07 -------------
Salve!

 

Vand motocicleta mea. Aprilia Pegaso

 

uff,

ocs.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai are cineva idei unde imi pot face rost de garnitura de chiuloasa pe Aprilia Pegaso ? Cei care au experienta pe louis.de pls HEEEEELP ! :(

Motorul tau nu e cumva la Ramsi in garaj ? :ok:

 

P.S.Il recomand si eu pe ROMI MOTO.Baiat serios. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motorul tau nu e cumva la Ramsi in garaj ? :moto:

 

P.S.Il recomand si eu pe ROMI MOTO.Baiat serios. :)

 

Nu e in nici un garaj din pacate.... :ok:

Am vb si cu Romi...ms ! :(

Vreme buna si safe ride va doresc ! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt interesat sa imi cumpar un set de oglinzi pentru Honda CB 500. (an fab. 1995)

Am vorbit cu Oliver si el imi poate aduce la 240 Ron bucata. (aprox 500 Ron setul).

E o suma imensa si decat sa dau banii astia prefer sa fur oglinda de machiaj de la sora-mea si sa o lipesc pe ghidon.

Asa ca cei care stiti ceva, va rog sa imi dati detalii.

 

Ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve!

Sunt interesat sa imi cumpar un set de oglinzi pentru Honda CB 500. (an fab. 1995)

Am vorbit cu Oliver si el imi poate aduce la 240 Ron bucata. (aprox 500 Ron setul).

De ce nu cumperi o oglinda similara de la Louis?

Eu am renuntat la oglinzi originale din cauza preturilor...

 

uff,

ocs.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve!

 

De ce nu cumperi o oglinda similara de la Louis?

Eu am renuntat la oglinzi originale din cauza preturilor...

 

uff,

ocs.

 

Tot Oliver mi-a gasit ceva oglinzi care se potrivesc la motorul meu si care costa 140 Ron bucata.

Mi se pare ca este destul de scump. Eventual ca si ultima solutie, daca nu gasesc nimik altceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve!

Tot Oliver mi-a gasit ceva oglinzi care se potrivesc la motorul meu si care costa 140 Ron bucata.

Mi se pare ca este destul de scump. Eventual ca si ultima solutie, daca nu gasesc nimik altceva.

140 ron = ~37 euro. ce fel de oglinda universala este aceasta?? are semnalizatoare incorporate?

Daca vrei ceea mai ieftina solutie, sfatul meu este sa alegi dintre oglinzile unviersale de pe Louis.de, au si cromate si negre, si costa in jur de 10euro bucata. Singura chestie la care sa ai grija, sa potriveasca filetul.

 

uff,

ocs.

 

ps: am de vanzare o pereche de oglinzi universale al 2000 euro (se da gratis si Pegaso-ul cu ele :()

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si si daca nu se potriveste filetul ...se face sa se potriveasca deoarece avem strungari bun , daca aveti nevoie . .imi iziceti si va arat calea :()

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de vanzare 2 perechi de pantaloni marca AZONIC ,anti vant, anti apa, fara protectii, ce`i negri marimea 28 si se pot face si pantaloni scurti, cei galbeni marime mai mare si se mai intind. pret 50 E perechea

 

<small>--- Mesaj completat în 06 Apr 2008 19:21 -------------</small><br/>si o poza ... ca pe cealalta nu ma lasa sa o bag... bine ca nici poza asta nu se vede

 

cine`i interesat si vrea sa vada pozele i le trimit pe mess

post-15366-1207498798_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve!

Se vinde una bucata Suzuki DR250S si una bucata Honda CR125 !

Atunci cred ca e cazul sa raspunzi la PM ce ti-am trimis acu' 10 zile :burnout:

 

uff,

ocs.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inchiriat un garaj in spate la TVS de pe B-dul Dacia cu 120 RON / luna. Deocamdata sunt 3 motoare, si mai gazduim unu, daca e cineva interesat, sa platim 30 RON fiecare/luna ! Astept raspuns pe forum, ID de MESS dj_ibu13 , sau 0745-358511.

Respect, IBU. :burnout:

Editat de IBU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve!

Salut. Ma intereseaza setul asta de comunicare. Este nou? (Banuiesc ca da). Daca l-as cumpara, cum s-ar desfasura tranzactia?

PS: Ma cam grabesc. Imi trebuie ieri.

Tranzactia ar fi trimitere cu ramburs, daca nu vii in Oradea sa preiei personal :angryfire:

Daca e urgent pot sa trimit cu curier rapid, dar costa aprox 30 ron in loc de 10 ron...

Bineinteles ca sunt noi.

 

uff,

ocs.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...